Kui palju Minu raha tuleks Varud vs Võlakirjad?

Home » Retirement » Kui palju Minu raha tuleks Varud vs Võlakirjad?

Varud või sidemed? Siin on mõned viisid, et jagada vahendeid üles.

Pensionile planeerimine: kui palju Minu raha tuleks Varud vs Võlakirjad?

Kui teil ehitada portfelli, üks esimesi samme peate võtma on teha kindlaks, kui palju oma raha te soovite investeerida varud vs võlakirju. Õige vastus sõltub paljudest asjadest, sealhulgas oma kogemust kui investor, oma vanuse ja investeeringute filosoofia, et te kavatsete kasutada.

Enamiku inimeste jaoks, see aitab võtta lähenemine, mis investeerimine on elu ja oma aega horisondi on eluiga.

Kui komisjon võtab vastu pikaajalise vaatepunkti, mida saab kasutada midagi, mida nimetatakse strateegilise vara jaotamise teha kindlaks, kui suur protsent investeeringud peaksid olema varud vs võlakirju.

Mis strateegiline vara jaotamise lähenemisviisi, valid oma investeeringuid segu, mis põhineb ajaloolistel meetmete tasuvusläved ja volatiilsus (risk mõõdetud lühiajalised tõusud ja mõõnad) erinevate varaklasside. Näiteks viimase varud on olnud kõrgem tulusus kui väärtpaberid (kui mõõdetakse pika aja vältel nagu 15+ aastat), kuid rohkem volatiilsust lühiajalised.

Neli jaotamise proovi allpool põhinevad strateegiline lähenemine – see tähendab vaatate tulemuste üle pika aja (15+ aastat). Kui investeerida elu, sa ei saa mõõta edu vaadates naaseb iga päev, nädal, kuu või isegi aastas; asemel te vaatate tulemusi üle mitme aasta ajavahemikud.

Ultra agressiivne Määramine: 100% Stocks

Kui teie eesmärk on saavutada tootlus 9% või rohkem, tahad eraldada 100% oma portfelli varud.

Peate eeldada, et mingil hetkel kogete ühe kvartali, kus teie portfellis on alla nii palju kui 30%, ja võib-olla isegi kogu kalendriaasta jooksul, mil oma portfelli on alla nii palju kui -60%. See tähendab, et iga $ 10.000 investeerinud; väärtus võib langeda kuni $ 4000. Jooksul palju, palju aastaid, ajalooliselt alla aastat (mis juhtus umbes 28% ajast) tuleks kompenseerida positiivseid aastat (mis on toimunud umbes 72% ajast).

Mõõdukalt agressiivne Määramine: 80% aktsiate, 20% Bonds

Kui soovite sihtida pikaajalise tootluse 8% või rohkem, tahad eraldada 80% oma portfelli aktsiad ja 20% sularaha ja väärtpaberid. Peate eeldada, et mingil hetkel kogete ühe kvartali, kus teie portfellis on alla nii palju kui 20%, ja võib-olla isegi kogu kalendriaasta jooksul, mil oma portfelli on alla nii palju kui -40%. See tähendab, et iga $ 10.000 investeerinud; väärtus võib langeda kuni $ 6000. See on parim tasakaalustamiseks seda tüüpi jaotus umbes kord aastas.

Mõõdukas Growth Määramine: 60% aktsiate, 40% Bonds

Kui soovite sihtida pikaajalise tootluse 7% või rohkem, tahad eraldada 60% oma portfelli aktsiad ja 40% sularaha ja väärtpaberid. Peate eeldada, et mingil hetkel kogete ühe kvartali ja terve kalendriaasta, kus teie portfellis on alla nii palju kui 20% väärtus. See tähendab, et iga $ 10.000 investeerinud; väärtus võib langeda kuni $ 8000. See on parim tasakaalustamiseks seda tüüpi jaotus umbes kord aastas.

Konservatiivne Eraldised: vähem kui 50% -ni Stocks

Kui teil on rohkem mures kapitali säilitamise kui saagikus on suurem, siis ei investeeriks rohkem kui 50% oma portfelli varusid.

Peate siiski volatiilsuse ja võib olla aasta või kvartali, kus oma portfelli on alla nii palju kui -10%.

Ja investorid, kes tahavad vältida riski täielikult vaja jääda ohutu investeeringuid nagu rahaturgudel, CD ja väärtpaberid, mis tähendab, vältides varud täielikult.

Vahendite eraldamine eespool pakkuda suunis neile, kes ei ole veel pensionil. Eesmärgiks eraldamise mudel on maksimeerida tulu hoides portfelli üle teatava taseme kõikumine, või riski. Need eraldised ei pruugi olla õige, kui sa minema pensionile kus pead võtma regulaarselt väljavõtmine oma säästud ja investeeringud.

Kui sisestate mahaarvamine faasi, kus sa hakata väljavõtmine teie investeering eesmärk muutub maksimeerides naaseb pakkuda kindlat sissetulekut elu.

Portfelli ehitatud nii, et maksimeerida tulu ei pruugi olla nii tõhus teeniva järjepidev sissetulek elu. Pea meeles, kui oma elu-faasi ja eesmärke muuta oma portfelli peab muutuma. Kui te ei lähedal pensionile, tahad vaadata mõnda alternatiivset lähenemist, kui pensionile investeerida tuleb teha teisiti selles eluetapis. Näiteks pensionile, siis võib arvutada pead tagasi järgmise viie kuni kümne aasta jooksul, ning et muutub osa oma portfelli eraldada võlakirjadele, ülejäänud investeerinud varud.

Kõikide investorite, see võib olla lihtne sattuda viimase trendi, nagu liigub raha kulla või tehnoloogia varud või kinnisvara. On kasu võttes portfelli mõeldud meelega mitte portfelli mõeldud viimaste moehullus. Jää jaotamise mudel, ja saate hoida oma portfelli läbi vaeva.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.