Kui palju peaks te Pea kontrollimine ja Säästud?

Home » Finance » Kui palju peaks te Pea kontrollimine ja Säästud?

 Kui palju peaks te Pea kontrollimine ja Säästud?

Kontrollimine ja hoiustele on olulised vahendid oma rahalist elu. Te kindlasti ei tohiks salvestamiseks raha all madrats, sügavkülmas või maetud tagahoovis. Aga kui palju raha peaks teil hoida oma kontrolli ja hoiustele?

Kui palju Pea kontrollimine

Kontrollin kontod pole teada tegemiseks kõrge intressimääraga. Isegi pangad pakuvad suure huvi jooksevkontosid sageli ette astmelist intressiga struktuuride palju kõvadele hüpata kaudu realiseerida kogu raha.

Nii et teie eesmärk koos pangakonto ei tohiks kunagi olla intressi, see on lihtsalt parem koht, kus hoida oma raha, kui all madrats.

Teie eesmärk koos pangakonto peaks hoidma piisavalt maksta kuu arveid, on veidi ekstra juurde, kui teil on vaja raha ja puhvrit, et vältida võimalikke arvelduskrediidi. Kõik muu tuleb hoida ohutult kokkuhoid, sest teie pangakonto võib kiiresti muutuda rahalist nõrk koht.

Kelmid kasutavad vahukulbid pangaautomaatide, bensiinijaamad ja kauplused nagu Target varastada teavet off deebetkaardid ja häkkida oma kontole. Tõus massiivne andmete rikkumise viimastel aastatel peaks sind ettevaatlikud kasutades deebetkaarte üldiselt. Aga kui sa oled pühendunud alati pühkida deebetkaardi asemel krediitkaarti, siis peaks hoidma minimaalse aktsepteeritava summa oma ostukäitumist pangakonto.

Häkker võib väljavõtteid teha konto niipea kui ta saab juurdepääsu teie andmetele.

See on parim, et minimeerida võimalikku kahju hoides enamiku oma likviidseid varasid kokkuhoid ja viibivad kaitses koos kaitsta oma raha.

Strateegiad, et kaitsta oma raha kontrollimine

Siin on 5 lihtsat sammu, et minimeerida riski oma pangakonto häkkinud:

  1. Kasutage oma krediitkaardi enamik oste. Krediitkaardid tulevad paremini pettuse kaitse ja ei anna varas otsene juurdepääs oma raha.
  2. Kasutage ainult sularahaautomaadid sees pank.
  3. Kata oma käsi, kui mulgustamiseks pin seotud deebetkaardiga. Häkkerid sageli panna kaamerad ohtlikes sularahaautomaadid saada oma pin teavet.
  4. Seadista Alerts oma konto saldod ja käibed.
  5. Mõista oma panga vastutuse poliitika seotud pangakonto.

Kui palju Pea Säästud

Möödas on au päeva kõrge intressiga hoiustele. Täna, midagi põhja ühe protsendi on palju tarbijatele. Ainult Interneti-pangad tavaliselt pakuvad kõrgemaid intressimäärasid 1 protsenti või suurem, kui traditsiooniline tellis-ja uhmris pangad jääda umbes 0,01 protsenti. On $ 10,000 kokkuhoid, see vahe teenida $ 100 ja $ 1.

Kuigi $ 99 vahe on märkimisväärne, kokkuhoid tuleb hoida kõrgeima intressimäära konto võimalik, siis ikka ei tohiks istub palju rohkem kui kuus kuni üheksa kuud väärtuses elamiskulud säästu. See peaks sisaldama raha, et katta üüri või hüpoteegi maksed, kommunaalkulud, telefoniarved, transpordikulud ja keskmine toidu kulud.

See on rahaline oluline omada lihtsat ligipääsu hädaolukordade fond, mis on hoida mitte-riskantne sõiduki. Aga see on ka oluline mitte sattuda harjumus plankaed raha hoiuarve, sest sa oled liiga karda investeerida.

Lõppkokkuvõttes oma raha hakkab kaotavad väärtust inflatsiooni kui see jääb rangelt säästu.

Erandiks on: kui sa säästa sissemakse kohta kodus, võiksite hoida lahtiselt see turult välja, et vältida riski.

Kust mujal panna raha

Kui olete jõudnud oma kuus kuni üheksa kuud erakorralise hoiukassa, võite alustada võõpama pannes oma raha investeeringuteks. Sa peaksid konsulteerima rahalise professionaalne ja harida ennast enne pimesi investeeringute tegemisel. Sa pead ka hinnata oma riskitaluvuse.

Algajad saavad alustada investeerimist ilma stock picking vaid avades indeks fond, investeerimisfondide või vahetada kaubanduse fondi (ETF) kaudu madala tasu investeerimisfirmad nagu Vanguard, Fidelity ja täiustus.

Lihtsalt olla kindel, raha investeerida ei pea juurde puhul rahalise hädaolukorra ja et teil on piisavalt vedel, et katta elu ootamatu üllatusi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.