Kui palju pensionisäästude teil peaks kohe?

Home » Retirement » Kui palju pensionisäästude teil peaks kohe?

Kasuta Ettevaatust Võrreldes vaihtohyvityksesi pensionile planeerimine võrdlusandmed

Kui palju pensionisäästude teil peaks kohe?

“Kui palju ma pean säästa pensionipõlveks?”

See on üks kõige keerulisem küsimused, sest vastus on alati – ” See sõltub!

Kirjet “sõltub” vastus võib olla heidutav, et keegi, kes otsib maagiline number, et aidata neil otsustada, kas nad on õigel teel. On juba tohutult ebakindlus kogu pensionile planeerimisprotsessi alustada. Üldiselt inimesed elavad kauem, tervishoiu kulud kasvavad, pensionid kaovad ja pilv Kahtluse ümbritseb mida Sotsiaalkindlustuse näeb aastakümneks alates praegusest.

Aga isikliku pensionile plaanid on mõeldud olema isiklik. Määramine, kui kaua te kavatsete elada või kui te kavatsete projekti lühikese eluea tõttu tõsiseid tervise probleeme võib oluliselt muuta oma tulevikku pensionile vajadustele. Sisestamine pensionipõlve või ilma hüpoteegi või tarbijate võlg mõjutab ka teie sissetulek vanaduses vajadustele. Peamine idee on, et elustiili valikuid minna pikk tee kindlaks, kuidas luua kõige täpsemaid hinnanguid meie tulevase sissetuleku vajadusi ja soove. Arvestades kõiki unikaalne muutujate ja ebakindlus, kui palju keegi vajab, et päästa saavutada suure tõenäosusega edu, on mõttekas on mõned üldised juhised ümber, mis aitavad meil jälgida meie edu.

Pensionisäästude korrutisena Income

Üks rusikareegel pensionile põhineb kokkuhoid tegurid, mis on seotud oma sissetulekust. Sellise lähenemise kokkuhoid eesmärgid on loodud põhineb telli tulu, et aidata inimestel jälgida nende arengut kogu kogunemine etapp töökarjääri.

Fidelity on tuvastanud pensionile säästmise kriteeriumid eri vanuses mööda teekonda pensionile.

Näiteks selleks, et pensionile sama mugav elustiil Fidelity soovitab, et keegi on 10x aastapalgaga salvestatud vanuse 67. Samuti pakuvad ajaskaala mõned kasulikud kriteeriumid kasutada selleks, et saavutada soovitatud summa kokkuhoid vaja pensionile lugu:

  • 30.: Kas samaväärne 1x oma palga salvestatud
  • 35 : Kas 2x palk salvestatud
  • 40: Kas 3x palk salvestatud
  • 45: Kas 4x palk salvestatud
  • 50 : Kas 6x oma palga salvestatud
  • 55: Kas 7x oma palga salvestatud
  • 60: Kas 8x oma palga salvestatud
  • 67: Kas 10x palk salvestatud

Pea meeles, et kokkuhoid tegurid, mida Fidelity on reguleeritavad vastavalt sellele, millal soovid pensionile ja oma eeldatava elustiili vajab pensionipõlves. Näiteks 45-aastane planeerimine pensionile vanuse 67 keskmise elustiili oleks eesmärgi säästa 4x (korda) palga kõrvale pensionile. Siiski, kohandades pensioniiga 65 sarnasel stsenaariumi muhke kokkuhoid tegur kuni 6x (korda) palka. Võite vaadata oma pensionisäästude tegurid põhineb teie praeguse vanuse, kui soovite pensionile ja soovitud elustiili kulul vajadustele, kasutades seda linki .

Tähtis suunised oma pensionile Prognoosid

Tavapärane tarkus ütleb, et teil on vaja asendada umbes 70 kuni 90 protsendi oma praeguse tulu pensionile säilitada oma sama elustiili pensionipõlves. Teine levinud rusikareegel pensionile planeerimine seaded on sageli viidatud kui “4% reegel.” See viitab üldine eeldus, et võite võtta 4% väljavõtmine oma pensionisäästude tasakaalu aastas ja suurendada inflatsiooni aastas .

Seega, kui teil on $ 1 miljon oma pensionile kontosid, siis oleks võimalik kulutada $ 40,000 esimesel aastal. See tähendab põhimõtteliselt, et iga $ 1000 kuus soovite veeta pensionipõlve, peate umbes $ 300,000 väärtuses pensionisäästude.

Põhjust kasutada Ettevaatust sissetulekul põhineva Säästud suunised

Oluline on ära tunda need säästud kriteeriumid on lihtsalt vahe ja nad tegutsevad mõnevõrra liikuv märklaud. Paar aastat tagasi, nn magic number suunis oli 8x palga vanuse 67. Parim viis teha kindlaks, kas salvestate piisavalt pensionile on joosta üksikasjalikumat pensionile kalkulaator ja luua eelarve kava pensionile põhineb realistlik elustiili kulul vajadustele. See võimaldab teil vaadata kogu oma rahalise pilt ja personaliseeritud Sotsiaalkindlustuse hinnangute võimaliku kasutamise omakapitali kodus, soovitud tulu vahemikud põhinevad oma eesmärke, ja muude sissetulekuallikate nagu pärimine, osalise tööajaga töö, või üüritulu .

Edukas pensionitagatisele on vaja rohkem kui üks suurus sobib kõigile lähenemine. Üldised juhised nagu Fidelity säästud tegurid esita vastuvõetavat lähtepunktiks määrata, kui olete õigel teel oma pensionisäästude. Paljude inimeste säästud tegurid toimib terve äratusteenus. Teiste jaoks on selline lähenemine võimalik liiga palju eeldusi teile ja puudub kohandatud lähenemist. Parem lähenemisviis on käivitada mõned pensionile kalkulaatorid põhineb rohkem personaliseeritud eesmärke näha, kui jälgite poole turvalise pensionile või mitte.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.