Kui palju raha te asuma peaksid pensionipõlves

Home » Retirement » Kui palju raha te asuma peaksid pensionipõlves

Kui palju raha te asuma peaksid pensionipõlves

Segaduses, kui palju sa peaksid planeerima elada pensionipõlves? Sa ei ole ainus. Siin on 5 asja, mida peaks teadma, kui olete loomist oma ideaalse pensionide eesmärke.

4 protsenti tühistamine Reegel

See reegel ütleb saate ohutult tagasi 4 protsenti oma pensionile portfelli igal aastal ilma otsa raha. Näiteks, kui teil on $ 1 miljon oma pensionile portfelli, saate tagasi $ 40.000 aastas.

(Viimasel ajal on mõned konservatiivsemad rahalise eksperdid on hakanud juhtides inimesi 3 protsent tühistamine Reegel, tsiteerides majanduse aeglustumisest tegurina.)

85 protsenti reegel

Paljud eksperdid ütlevad pead salvestada piisavalt raha, et teil on 85 protsenti oma eelpensioni tulu. Näiteks, kui te teenida $ 50,000 aastas oma päev tööd, siis tuleb salvestada piisavalt, et luua iga-aastase pensioniea sissetulek $ 42,500. (Muud rahalise eksperdid ütlevad 75-80 protsenti oma eelpensioni sissetulek on piisavalt. Nad väidavad, inimesed kipuvad kulutama vähem raha oma 80s ja 90s.)

Korrutamise-by-25 Reegel

Kui olete arvutatakse teie ideaalne pensionide, peate kasutama neid andmeid välja nuputada suurust oma ideaalne pensionile portfelli. See on lihtne: lihtsalt korrutage oma iga-aastase pensionide eesmärk 25, et teada saada, kui palju raha teil on vaja täita 4 protsenti reegel. Selles näites $ 42,500 x 25 = $ 1.060.000, et soovite vaja salvestada pensionile.

(Kui soovite rajada oma prognoosid turvalisem 3 protsenti reegel, korrutada oma pensionide värava 33.)

Lahkarvamused reeglid

Mõned rahalise eksperdid ütlevad siis tuleb saada oma ideaalne pensionide põhineb teie praeguse kulud , mitte oma praeguse sissetulekuga. Kui te teenida $ 50,000 aastas, kuid ainult kulutada $ 30.000, siis käivitada oma arvutused põhinevad $ 30.000 number.

(Kui olete võla ja teenivad vähem kui olete kulutusi, saada oma kulutusi kontrolli esimesena. Siis projekti pensionile põhineb teie tegelik kulutusi.)

Sotsiaalkindlustus

Ära unusta, oma pensionile portfelli on ainult üks jalg kolme jalaga pensionisäästude väljaheide. Teised kaks “jalad” on pensionide ja sotsiaalkindlustuse tulu. Sul võib olla või ei saada pensioni. Umbes 2 / 3rds ameeriklased ei saa üks. Kui teil on õigus saada pensioni, selle suurus ja tingimused sõltuvad tööandja. Vahepeal Sotsiaalkindlustuse sissetulek on raske ennustada, eriti kui sa oled noor. Sellepärast – eesmärgil planeerimine – me eelistame keskenduda pusletükk, et saate kontrollida.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.