Kui palju tuleb salvestada pensionile 40?

Home » Retirement » Kui palju tuleb salvestada pensionile 40?

Varajane pensionile on võimalik võtta Kokkuhoidlik hoiustajate ja Extreme Planeerijad

 Kui palju tuleb salvestada pensionile 40?

Kuigi alguses pensionile võib tunduda farfetched idee enamik meist, see on reaalne võimalus, kui olete valmis panna oma teekonda rahalist iseseisvust kiire rööpad.

Üldiselt pensionile usaldust endiselt madal peaaegu pool kõigist USA leibkondadest on ohus, millel ei ole piisavalt raha pensionile. Äärmuslikel hoiustajatele ambitsioonikaid eesmärke saavutada rahaline sõltumatus vanuse 40, üldine puudumine pensionile valmisoleku selles riigis ei mõjuta nende soov väljakutse tavaliste tarkust.

Varajane pensionile on unistus paljud inimesed sooviksid saavutada. Aga reaalsus on see, et üleminekul eelpensioni loob mõned finantsplaneerimise väljakutseid. Esimene väljakutse on püüdnud aru saada, kui palju raha te tõesti vaja on salvestatud kui jõuad päev 1 rahaline sõltumatus. Vastus: See sõltub sellest, kuidas määratleda pensionile.

Varajane pensionile: Kui palju Säästud on piisavalt?

Üldisi juhtnööre kõige pensionile hoiustajatele on püüda asendada umbes 80 protsenti eelpensioni tulu. See tulu asendamine eesmärk on siht summa seadnud eesmärgiks säilitada oma sama mugav elustiil pensionipõlves. Pensionile kriteeriumid nagu see võib töötada enamik töötajaid plaanite traditsioonilise pensionile alguskuupäev oma 60-ndatel. Kuid traditsioonilise pensionile säästmise kriteeriumid on vähem tõhus kui te plaanite eelpensioni. Seda seetõttu, et ennetähtaegselt pensionile tõenäoliselt juba kasutatakse vajavad palju vähem kui 100 protsenti tulu, et katta elamiskulud.

Teised väljakutsed on teadmine, et pensionide allikatest nagu sotsiaalkindlustusamet ei ole saadaval kuni 62 esimesel. Kui ennetähtaegselt pensionile on õigus sotsiaalkindlustuse tegelik kasu on tõenäoliselt vähenenud tänu lühendatud tööandjad. Seda seetõttu, et sotsiaalkindlustushüvitiste põhinevad keskmisel indekseeritud kuupalgad 35 aasta jooksul, mil te teenisite kõige maksustatavat tulu.

Iga ennetähtaegselt pensionile aastat null või piiratud tulu vähendab teie oodatud igakuine toetus.

Enamik tulevaste ennetähtaegselt pensionile vaadata Sotsiaalkindlustuse Boonusena. Olgem ausad, kui sul on võime agressiivselt salvestada piisavalt pensionile ja soov ülemineku rahaline sõltumatus oma 40. kõige tõenäolisemalt ei tuginedes Sotsiaalkindlustuse üksi kui üldse. Võime jalutuskäigu kaugusel tööjõu teie tingimustel (või vähemalt on vabadus pensionile, kui olete valmis) eeldab tavaliselt järgmistest koostisosadest: üle keskmise kokkuhoid ja sissetuleku suhe, kokkuhoidlik elu, ja kõrvaldades problemaatiline võla.

Siin on mõned täiendavad nõuandeid, kuidas positsioneerida end ennetähtaegselt pensionile jäämise:

Säästa nii palju kui võimalik 401 (k), IRAS ja maksustatava investeeringuid. Saavutamise võti ennetähtaegselt pensionile tavaliselt koondunud agressiivselt säästa nii palju raha kui võimalik. See võib tunduda no-brainer ja kõige rahalist planeerija juba soovitada hoiad. Aga sa ka tahad keskenduda säästmise õiges kohas või vara asukohta. Toetav kuni maksimaalse võimaliku summa 401 (k) plaanid, Pensionikontode ja vahendamine kontosid aitab luua tunnet maksu mitmekesistamist.

Üldiselt kõrvaldamiskontode nagu 401 (k) või IRA on 10 protsenti peatselt penalti jaotused enne vanusest 59 Vi. Maksustamisel erisätteid nagu Internal Revenue Code 72 (t) aitab vältida nende karistused. Aga ennetähtaegselt pensionile lõpuks tuleb arvestada maksu mõju seotud, kus nad tekitavad pensionide.

Säilitada elamiskulud, mis ei vasta oma sissetulekute tase. Kui valisite elada ja oma elustiili valikud on tugev mõju teie võimet salvestada. See on, sest ilma suure hulga sellest tulust nende pensionile unistused jäävad unistused. Teie elamiskulud ajal oma tööaastate peab olema hästi sobida teie soovitud pensionile elustiili. Minimalism ja kokkuhoidlik elu mõisted jäävad populaarne kogu kasvav grupp inimesi, kes on huvitatud rohkem kogunev mõtestatud elu kogemusi, mitte asju.

Kui saab täita oluline elu eesmärke nõudes samas väiksema tüki oma sissetulekut siis tõenäoliselt juba kasutada madalama sissetulekuga asendusmäär pensioniea säilitades oma sama mugav elustiil.

Likvideerida suurt huvi tarbijate võlg ja säilitada madal võla-tulu suhe. Alam võlakohustuste pensionile abi vabastada tulu põhivajadused ja elustiili kulud. Enamik ennetähtaegselt pensionile ühine side muutub võla-free enne nende pensionile üleminekut. Hallatavaks võlakohustusi reaalvara nagu peamine elukoht või rendipinnad on erand nii kaua kui igakuiste laenu on madal. 20-protsendine või madalam võla-tulu suhe on soovitatud suunis, kui te plaanite pensionile oma 40..

Kui sääst on vähemalt poole oma sissetulekust ei ole tõkke oma rahaline sõltumatus plaanid, on ka teisi asju arutada. Ühe, Medicare abikõlblikkuse ei kick kuni 65. eluaastast See tähendab, et tuleb kaaluda alternatiivseid võimalusi saada taskukohase tervisekindlustuse.

Lihtne arvutus: Korruta oma soovitud “ennetähtaegselt pensionile jäämise” tulu 25

Kui palju pensionisäästude te tõesti vaja pensionile? Võtke prognoositav aastane kulu pensionipõlves ja korrutada see summa mitmeid 25. See aitab teil hinnata, kui palju pead jõudma oma ennetähtaegselt pensionile jäämise eesmärk. Pensioniea kokkuhoid võrdlusaluse eeldab, et saate tühistamise 4 protsenti oma investeeringutest igal aastal ilma olulise riski otsa raha.

Siin on lühike näide 4 protsenti tühistamise suunis tegevuses. Oletame oma pensionide eesmärk on luua $ 40.000 investeerimistulu aastas. Selle eesmärgi täitmiseks, siis oleks vaja salvestada umbes $ 1 miljoni soovitud pensioniea. Nüüd vaatame 25-aastane teenida $ 50,000 aastas võime salvestada pool tema sissetulek 15 aastat. Eeldades mõõdukalt agressiivne 7 protsenti aastas keskmiselt tootlust, $ 25.000 investeerinud aastas kasvaks veidi üle $ 628,000.

4 protsenti reegel annab juhiseid, kui palju te võiks tühistada igal kui olete pensionile. Eelmise näite, alguses pensionärina oleks näha, millel veidi üle $ 25.000 iga-aastase tulu kasutades palliväljak hinnangu.

On oluline märkida, et 4 protsenti tühistamise reegel on rohkem suunis kui garantii. Viimased akadeemilised vaidlustas 4 protsenti reegel säästva pensionile konto väljavõtteid. Alam tühistamise määr on näidanud, et suurendada tõenäosust määrad, et pensionile pesa muna on seal kogu oma pensionipõlve. Reaalsus varase pensionäre pika keeluaeg on, et tulevik on ebakindel ja see on oluline säilitada teatud paindlikkust loomisel pensionide kava.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.