Kui see on ohutu sulgemine Krediitkaart?

Home » Credit and Debt » Kui see on ohutu sulgemine Krediitkaart?

Kui see on ohutu sulgemine Krediitkaart?

Sa vaeva, et säilitada head krediidi hinded, kuid tõde on see, et isegi ühe pealtnäha süütu viga on potentsiaali undo oma jõupingutusi. Credit vigu nagu hilinenud maksed, kogu raamatupidamist või ammendumas oma krediitkaardid kiiresti muuta oma varem muljetavaldav krediidi hinded millekski palju vähem atraktiivseks. See tähendab, et kõrgemad intressimäärad tulevikus laenud, mida saab lisada kuni tuhandeid ekstra dollarit makstakse intressi.

Sulgemine vana krediitkaardi kontod on teine ​​krediidi komistus, et on võimalik alandada sa hinded. Aga see ei garanteeri, et see juhtub. Kui teil on krediitkaardi konto, mida soovite või on vaja sulgeda, on ettevaatusabinõusid saab võtta, et kaitsta oma krediidi hinded samas vabastades ennast soovimatu konto.

Miks sulgemine Krediitkaardid võib kahjustada Teie Krediidiskoor

On üsna kangekaelne krediidi müüt mõju sulgemise krediitkaardi konto ja mida see tähendab teie hinded. Müüt on see, et kui sulgete vanem krediitkaardi konto, siis te kaotate kasuks vanus konto.

Krediidiskooringu mudelid nagu FICO ja VantageScore tõepoolest kaaluda aastaselt oma vanemaid konto ja keskmine vanus kontosid arvutamisel oma krediidi hinded. Kuid sulgemise konto ei eemalda oma ajaloo – sealhulgas vanuse – oma boonuspunktide aruanded.

Mitte ainult ajaloo suletud konto jääb teie boonuspunktide aruanded, kuid krediidiskooringu mudelid jätkab kaaluda vanus konto ka. Ja veel parem, suletud konto vananeb jätkuvalt. Niisiis, kui te suletud viie-aastane krediitkaardi täna … 12 kuud, et see saab olema kuus-aastane krediitkaardi.

Nüüd kus oleme debunked müüt, siin on tõeline põhjus, miks sulgemine, et vana krediitkaardilt võib haiget oma hinded: Credit punktisüsteemi kaaluda seost saldod ja krediidilimiidid oma krediitkaardi kontod. Täpsemalt krediidiskooringu mudelid arvutab oma uueneva täituvust või, teisisõnu, kui palju oma vaba krediidi teil kasutada kujul krediitkaardi saldod.

Suhe on arvutatud liites kokku saldod oma plastist ja jagades selle arvu summa kõigi oma krediidilimiidid – isegi veel avatud kaardid, et sa ei kasuta. See tähendab, et isegi kui sa ei kasuta kaardi kasutamata krediidilimiidi aitab hoida, et kasutamine suhe väiksem. Kui sulgete selle konto, saate kohe kaotada väärtust kasutamata krediidilimiiti, ja teie hinded tõenäoliselt minna mõne summa. Sellepärast loete sageli artikleid ohtudest sulgemise krediitkaardi kontod.

Miks sul võib olla vaja sulgeda Krediitkaart

Enamikul juhtudel ei ole soovitav sulgeda kasutamata krediitkaardi konto, sest võimalik negatiivne mõju oma krediidi hinded. Kui see on tõesti vajalik, siis tuleb ilmselt lahkuda oma krediitkaardi kontod avatud.

On siiski erandeid sellest reeglist.

Teil võib tekkida vajadus sulgeda ühise krediitkaardi kontole pärast lahutust. Teiseks näiteks, kus võite sulgeda krediitkaardilt võiks olla, kui sul on rahakoti koos ebameeldiv aastamaksu. Ja võite põhjustada juhuslikku sulgemine konto ei kasuta kaardi mõned pika aja jooksul. Kaardi väljastaja vihkan tegevusetuse tõttu tegevusetuse tõttu ei tulu.

Kuidas sulgeda Old krediitkaardi kontole võimalikult ohutult

Sõltumata teie sulgemise põhjus krediitkaardi konto, koos korraliku planeerimise võib olla võimalik seda teha vähe pole krediidiskoor kahju.

Pea meeles, et tegelik põhjus sulgemise vanem konto võib kahjustada teie krediidi hinded on, sest konto sulgemise võiks tõsta oma uueneva täituvust. Siiski, kui kõik oma krediitkaardid juba $ 0 saldod, seejärel sule kasutamata kontot ei tõsta täituvust. Seetõttu sulgemise konto tõenäoliselt ei mõju oma krediidi hinded selles olukorras.

Igaks juhuks, kui sa oled tõesti pühendunud sulgemise krediitkaardi konto peaksite mõtlema ajastus. Ärge sulgege kaart, kui olete mõelnud taotletakse laenu või teise kaardi. Oodake, kuni sulgete laenu ja seejärel sulgege konto. Nii säästad võimalike punktisumma tilk pärast olete juba heaks kiidetud.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.