Kui te kasutate Personal Loan, et maksta ära krediitkaardi võlg?

Home » Credit and Debt » Kui te kasutate Personal Loan, et maksta ära krediitkaardi võlg?

Kui te kasutate Personal Loan, et maksta ära krediitkaardi võlg?

Uppumine all kuhi kallis krediitkaardi võlg? Kas teil ei ole raha, et kirjutada suur kontroll maksma see välja? Kas maxed-out kaardid tappes oma FICO ja VantageScore krediidi hinded? Kui jah, siis oled kindlasti mitte üksi. Siseriiklikult kokku krediitkaardi võlg tõusnud üle $ 1 triljon eelmisel aastal, vastavalt Nilson Report .

Pole saladus, et ülemäärane krediitkaardi võlg sageli foreshadows tõsiseid rahalisi probleeme. Tegelikult, kui sa praegu võlgu rohkem oma krediitkaardid, kui te ei saa endale lubada, et maksta ära sellel kuul, siis oled juba hädas ja raiskad oma raha. Lisada solvanguga kahju, et tasumata krediitkaardi võlg, mis vähendab teie rahakoti võib olla ka haiget oma krediidi hinded.

Miks Krediitkaart Võlg Hurts Credit Scores

Paljud tarbijad on üllatav, et isegi “õigeaegne” krediitkaardi kontod võib kahjustada krediidi hinded. Tõde on see võtab palju rohkem kui hea maksete ajalugu teenida suur krediidi skoor. Maksete ajalugu on vaid üks tükk palju suurem puzzle. Krediitkaardi võlg võib olla negatiivne krediidi skoor mõju isegi siis, kui te teete kõik oma igakuised maksed tähtpäevaks.

Krediidiskooringu mudelid nagu FICO ja VantageScore eesmärk on võrrelda, kui palju krediitkaardi võlg sa võlgned (saldod), kui palju teil on õigus veeta (piirid). See suhet oma krediitkaardi saldod ja piirangud nimetatakse oma võla piirmäära suhe või oma uueneva täituvust.

Saate arvutada oma uueneva täituvust krediitkaardilt kontole jagades saldo krediidilimiit ja korrutades selle arvu 100. Näiteks, kui teil on krediitkaardi konto $ 5000 piiri ja tasakaalu $ 2500, siis teie uuenevad täituvust on 50% (2500 ÷ 5000 = 0,5 x 100 = 50%). Maksa, et tasakaalu alla $ 1000, ja endale uuenevate täituvust oleks 20% (1000 ÷ 5000 = 0,2 x 100 = 20%). Mida kõrgem see protsent, seda madalam oma krediidi hinded … nii lihtne see ongi.

Personal Loan Lahendus

Loomulikult, kui te ei saa endale lubada kirjutada suur kontroll ja maksta ära kõik või suur patakas oma krediitkaardi võlg, siis peaks ilmselt tegema. Kuid kui ära maksta oma krediitkaardi võlg korraga on võimatu, on veel mõned muud nutikat viisi hakkama oma krediitkaardi võlg. Ära maksta oma krediitkaardi võlg isiklik laen on üks selline lahendus. Siin on kaks suurt põhjust, miks:

1. See võib olla odavam võlg.

Krediitkaardi intressimäärad on tavaliselt üks kõrgemaid määrasid, mida kunagi maksma. See ei ole ebatavaline, üldiseks kasutamiseks krediitkaardi (American Express, Discover, MasterCard, Visa) intressimäärad tõusma ning üle 15%, isegi inimestele hea krediidi. Intressimäärad kauplusesse krediitkaardid on peaaegu alati hästi 20s.

Võrdluseks, isikliku laenu intressimäärad on sageli palju odavam, eriti kui teil on korralik krediiti. (On ütlematagi selge, et suure huvi isikliku laenu – nad võivad ka ronida viimase 20% taotlejate keskpärane krediidi – ei ole väga kasulik.)

2. See on peaaegu garanteeritud oma krediidi hinded parandada.

Isiklikud laenud on tagamata osamakse laenude ole uuenevate kontod nagu krediitkaardid. Selle tulemusena, kui kannad tasumata võlg järelmaksuga laenu oma hinded ei mõjutanud samal negatiivsel moel, nagu nad on, kui kannad tasumata uuenevate võlga. Tegelikult tasakaalu kannad järelmaksuga laenu tavaliselt loeb teie vastu väga vähe, kui üldse, alates krediidiskooringu vaatevinklist.

Ja pidage meeles, et matemaatika probleem tegime eespool just mõni hetk tagasi? Kui sa olid teisendada Vaba tagasimaksega krediitkaart võla osamakse võlg, siis “pöördukse kasutamise” probleem lakkab olemast, sest osamakse võlg ei ole arvestanud, et matemaatika probleem.

Tegelikult, kui sa olid, et maksta ära oma krediitkaardi võlg üle mitme kaardid koos osamakse laenu oma võla piirmäära suhe võib väga hästi minna null ja oma hinded tõenäoliselt tulistada läbi katuse – kui te jätate kuni kuupäeva maksed oma uue isikliku laenu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.