Kui teil on investeerida investeerimisfondide, Vältida Need 5 Vead

Home » Investing » Kui teil on investeerida investeerimisfondide, Vältida Need 5 Vead

Making neid vigu võib haiget oma investeerimisfondi investeeringutulu

 Kui teil on investeerida investeerimisfondide, Vältida Need 5 Vead

Kui te olete tüüpiline investeerimisfondide investor on vähemalt viis levinud vigu, mis võivad Kipuvad isegi parim kavatsustega isik, kui nad kokku panna oma portfelli. Seades vältides mõned suured vead, siis võib olla võimalus on pensioniea sadu tuhandeid või isegi miljoneid ekstra dollarit rikkuse tõttu võimu liitmine. Enamikul juhtudel need trikke võib isegi vähendada teie riskiprofiili, nii et see on tõesti tegemist võttes oma kooki ja söövad seda liiga.

Ma tahan võtta hetk, et tegeleda nende viie investeerimisfond investeerib vigu, nii et saate vältida neid oma elus. Vähemalt, kui nad teevad te arvate, enne kui saad oma raskelt teenitud kapitali, ma pean oma tööd hästi teinud.

Vastastikune Investeering Mistake # 1: ignoreerimine kulusuhete

Tean omast käest investorid, kes usinalt panna osa oma Palk viiakse portfelli investeerimisfondid. Aga kui sa neilt, kui palju nad maksavad vastastikuse fondivalitseja kujul tasud, joonis lisada nn vastastikuse fondi arvelt suhe, ei saa nad öelda. See suhe on äärmiselt olulised. Ma ükskord kirjutasin essee, mis üksikasjalikult, kuidas kaks fondi omavad peaaegu sama portfelli tooks kaasa tunduvalt erineva jõukuse investor põhineb vastastikuse fondi arvelt suhe. Üldreeglina, siis peaks ainult enda investeerimisfondide põhjas 10% 20% arvelt suhted.

Selle põhjuseks on lihtne. Iga $ 1 veedate valitsemistasud, teil on $ 1 vähem tööle panna oma investeeringuid. See on $ 1 vähem teeniva dividende, intressitulu ja kapitalitulu. Aja jooksul näiliselt väikestes kogustes võib olla suur mõjutusi oma rahakotid.

Vastastikune Investeering Viga # 2: ignoreerimine Sales Saadetised

Vastastikuse fondiinvestoril müük koormused on toores asi.

Müügi koormus on midagi enamat kui komisjon, et te maksate, välja taskus, et isik või asutus, kes veenis sa osta investeerimisfondide! Seal on kõik müügi saadetised – ees saadetised tagasi saadetised, edasilükatud koormusi.

Vastastikune Investeering Viga # 3: Mitte Teades Mis alusväärtpaberid oma investeerimisfondi omab

Kui te oma tosin investeerimisfondide, kuid nad kõik ise sama aluseks oleva aktsiad, võlakirjad või muud väärtpaberid, siis ei ole kaugeltki nii mitmekesine, kui sa arvad. Täna, investeerimisfondide tootmisharu on laiendanud kuni selleni, et seal on investeerimisfondide tegeleb peaaegu iga strateegia, nii konservatiivne ja lausa hasartmängud, et võite ette kujutada. On isegi võimendatud investeerimisfondide et lühikese erinevaid indekseid nagu S & P 500 kohta 3-1 alusel!

Vastastikune Investeering Viga # 4: Ei Kasutades ära parema vastastikuse osaku klassides

Paljud investeerimisfondid on mitu aktsiaklassid. Üks populaarne struktuur hõlmab erineva aktsiate, mis pakuvad väiksemad kulutused suurema miinimumid. Mis on investeerimisfond Aktsialiigi ?, Ma selgitasin, kuidas üks suurimaid indeks vahendite maailmas on palju erinevate tasandite, et ulatuda vähemalt investeering $ 200 miljonit.

Kui teil on võimalik saada suurem osa klassi, siis võib maksta (sõna otseses mõttes), et uurida teisendamise põllumajandusettevõtete ta.

Vastastikune Investeering Viga # 5: Mitte lugemine vastastikuse fondi prospekt

Enne kui isegi kaaluda investeerimist investeerimisfondide, peate lugema prospekti. See eriline juriidiline dokument sõnastab investeerimine strateegia vastastikuse fondivalitseja kasutab investeerida oma raha, nagu ka paljud muud olulised üksikasjad.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.