Kuidas ja kust Raha rahakaardiga

Home » Banking and Loans » Kuidas ja kust Raha rahakaardiga

 Kuidas ja kust Raha rahakaardiga

Kui saate raha, et peate seda realiseerida või deponeerida pangakontole. Kuni te seda teete, rahakaardiga on lihtsalt tükk paberit. Saate raha eest tellimusi arvukatel kohtades, sealhulgas pangad ja jaemüük kauplustes. Järgige allpool toodud samme, et muuta raha, et raha:

  1. Tooge makse asukohta, mis lõikab kasu rahakaardid. Ühine võimalused hõlmavad pangad, krediidiühistute, toidupoed ja sisse- rahavahetus kauplustes.
  2. Toetada rahakaardiga logides oma nime tagasi. Oodake, kuni olete siseruumides ja valmis andma raha, et pangatöötaja või klienditeeninduse agent enne allkirjastamist.
  3. Näita kehtiva isikut tõendava veenduma, et teil on lubatud raha rahakaardi. Valitsuse väljastatud ID, sealhulgas juhiluba, pass, ja sõjalise ID-d on piisavalt.
  4. Maksma tasu teenuse eest. Need kulud vähendab sularaha kogusummast saate.
  5. Võta oma raha ja asetage see turvalises piirkonnas enne lahkumist klienditeeninduse counter.

Kui sa ei pea kõik raha kohe, saate deponeerida rahakaardid pangakontole ja sularaha väljavõtmine hiljem kui vaja.

Kui Cash rahakaardiga

Saate raha eest tellimusi erinevates asukohtades. Sinu parim valik on tavaliselt panga või Credit Union et sul on juba konto.

1. Teie pank:  Y meie panga või Credit Union ilmselt pakub seda teenust tasuta.

Kuid te ei pruugi olla võimalik saada kogu summa raha, et kohe. Teie panga vahendite kättesaadavus poliitika selgitab, kui palju, kui üldse, võite võtta kohe ja ülejäänud rahalised vahendid peaksid olema kättesaadavad mõne tööpäeva jooksul. Õigustatud USPS rahakaardid esimene $ 5000 võib olla saadaval ühe tööpäeva jooksul.

Muude rahakaardid esimene $ 200 võib olla saadaval kohe.

Külas filiaal ei pruugi olla mugav. Aga kui te kuulute Union, saab ilmselt kasutada haru teist Credit Union, mis kasutab sama jagatud hargnevate võrku.

2. Raha selleks väljaandja:  Kui sul ei ole pangakontot või te ei saa oma filiaali, püüdke asukohast rahakaardi väljaandja. Emitent on organisatsioon, mis prindib ja lõi rahakaardi. Näiteks soovite külastada postkontorisse raha USPS rahakaardid või Western Unioni kontoris Sularaha Western Union raha selleks. Töö otse emitendi aitab vähendada tasude ja suurendada oma võimalusi saada 100 protsenti raha kiiresti. Pea meeles, et mõned kohad ei anna teile raha, kui sa ei ole klient või kui nad ei väljasta, et eriti raha järjekorras.

3. Muud valikud:  Võite proovida raha eest tellimusi jaekaupluste nagu kontroll rahavahetus kauplustes, mugavuse kauplustes ja toidupoed. Tegelikult jaekauplused sageli Western Union või MoneyGram teenused kättesaadavad klienditeeninduse laud, nii et sa võiksid saada kogu summa sularahas tasuta. Kui ei ole, klienditeeninduse esindaja võib arutada kontroll rahavahetus võimalusi teiega.

Raha hoiustamiseks Tellimused

Kui sa ei pea 100 protsenti rahakaardiga sularahas, nutikam liikuda on ilmselt  hoiule  raha, et pangakontole (mitte rahavahetus seda). Saad raha hiljem, kui vaja- kuid miks mitte hoida raha ohutu pangas ajani? Sa oled vähem tõenäoline, et kulutada raha, kui sa ei kanna seda ümber teiega, ja see ei kao või varastatud pangas.

Kui peaksite hoiule raha, et?

Kasutage oma olemasolevat kontrolli või hoiuarve ja kanda raha mujal kui teil on muid kasutusviise ta. Kui sul ei ole veel kontot pangas või Credit Union, saate selle eest, et teie esialgne konto avamist tagatisraha. Võttes pangakonto tõenäoliselt säästa raha ja aega pikas perspektiivis.

Logistiliselt, hoidmise rahakaardiga on sama mis sadestab kontroll.

Toetada tagasi raha järjekorras ja loetleda see eraldi (kui kontroll) oma deposiiditõendit.

Kui te kasutate oma mobiiltelefoni hoiustada kontrolli, võite leida, et rahakaardid koheldakse erinevalt. Pangad nõuavad sageli, et teil saavutada algse raha, et töötlemiseks oma panka ja nad ei võimalda liikuva raha, et hoiused. Kinnita oma pangast enne üritate teha deposiit.

Tasud rahavahetus rahakaardid

Maksaks tasu, kui sa raha rahakaardiga kõikjal, välja arvatud oma panga-kui sa rahavahetus USPS rahakaardiga postkontoris. Sul on tavaliselt maksma mitu dollarit tehingutasud või protsendina kogu tulu. Need tasud võivad liita, eriti kontrolli rahavahetus kauplustes ja mugavuse kauplustes, mis võib olla kõrgemad tasud.

Kui te saada rohkem kui üks või kaks rahakaardid kuus, see on ilmselt väärt avada pangakonto või Credit Union-isegi kui nad nõuavad igakuist hooldustasu-asemel jaemüüjad. Kui olete klient, võite minna oma panka ja sularaha kontrollimise või rahakaardid millal soovite ilma lisatasudeta.

Rahakaardiga põhitõed

Kui see on esimene kord, kui olete saanud rahakaardiga, siis võib küsida, mis on teie kätes. Raha selleks on sarnane kontroll (välimus samuti funktsiooni), nii saab ravida rahakaardid nagu kontrolli välja teile. Sa ei saa kulutada raha tellimusi makstakse teile-nad on vaid paberile, mis lubavad makse raha kellegi teise konto. Et saada juurdepääs nendele vahendite pead raha rahakaardi või hoiustada raha, et oma pangakontole.

Kas see on midagi head?

Rahakaardid kasutatakse sageli petuskeemid. Kui soovite veenduda, makstakse teile, veenduge, et raha selleks on õigustatud enne selle vastuvõtmist. Sa ei saa kunagi olla 100 protsenti kindel, kuid saate tuvastada kõige petuskeemid helistades rahakaardiga väljaandja kontrollida vahenditest.

Mida iganes sa teed, ei nõustu kunagi rahakaardiga rohkem kui sa palusid, raha ära ja saatke rahaülejääk tagasi oma “kliendile.” See on peaaegu alati pettus.

Kui olete kontrollinud, et raha selleks on õigustatud, et sellega midagi teha (sularaha või deponeerida) kiiresti kui olete mures pettust. On võimalik, et teie ostja tühistada rahakaardiga pärast saatmist teile. Kui te raha rahakaardi emitendi, see ei saa tühistada. Aga asjad saavad segane, kui võtate rahakaardid oma panga-oma pank võib anda teile raha või krediidi oma kontole, kuid pank saab veel pöördtehingus hiljem.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.