Kuidas konsolideerimine Krediitkaart Võlg mõjud Teie Krediidiskoor

Home » Credit and Debt » Kuidas konsolideerimine Krediitkaart Võlg mõjud Teie Krediidiskoor

Kuidas konsolideerimine Krediitkaart Võlg mõjud Teie Krediidiskoor

Kui tegemist on krediitkaardid, teie parim panus on alati maksma oma tasakaalu täielikult iga kuu. Kahjuks see ei ole alati võimalik. Vahel elu juhtub ja inimesed teevad vigu, kui tegemist on juhtimise oma krediitkaardi kontod. Teinekord inimesed kasutavad krediitkaarte nii, et nad lihtsalt ei ole piisavalt netosissetulek maksma neid täis.

Mõlemal juhul, kui olete laetud rohkem oma krediitkaardi kontod, kui te ei saa endale lubada lihtsalt maksta ära, võlgade konsolideerimise on üks võimalus, mis võib aidata teil kaotada oma kõrge intressivõlg. Kuigi arvestades, kas võlgade konsolideerimise aitab säästa raha, see on ka oluline kaaluda, kuidas konsolideerida krediitkaardi võla mõju oma krediidi hinded.

Uudised on üldiselt hea. Konsolideerimise krediitkaardi võlg mitte ainult on potentsiaali säästa raha intressimakseid, kuid see võib anda ka oma krediidi hinded hoogu samal ajal. Muidugi, see kõik sõltub sellest, millist meetodit valida konsolideerida oma võlga, ja kui hästi te suudate selle protsessi.

Kuidas Krediitkaart Võlg mõjud Teie Credit Scores

Enne, kui saate aru, kuidas krediitkaardi konsolideerimine võib aidata oma krediidi hinded, see on kasulik mõista, kuidas krediitkaardi võlg mõjutab neid numbreid esiteks. Niipalju kui krediidi hinded on mures, kõrge krediitkaardi kasutamise ei ole hea. Tegelikult, see on just vastupidine.

Credit punktisüsteemi, nagu FICO ja VantageScore, mille eesmärk on pöörata tähelepanu suhet oma krediitkaardi piirid ja oma tasakaalu. Seda tuntakse oma uueneva täituvust. Nagu te kasutate rohkem ja rohkem oma krediidilimiiti, oma uueneva täituvust suureneb. See peaaegu alati langetab oma krediidi hinded.

Best Ways koondamiskatseist Krediitkaart Võlg

Konsolideerimise oma võla on protsess, kus te võtate mitu lahendamata kontojääki ja ühendada need kokku. Krediitkaarte konkreetselt, on mitmel moel saad konsolideerida oma võlga. Siin on kaks populaarsemaid valikuid:

  • Saldoülekande : tasakaal üleminek toob kasutades teise krediitkaardi konto (uute või olemasolevate), et maksta ära saldod teiste oma krediitkaarte. Sa liigutad saldod oma kõrge intressiga kaardid madalama intressiga kaart – mõnikord isegi 0% aprill sissejuhatav periood.
  • Laenupakkumist:  laenupakkumist või tagamata osamakse laenu saab kasutada, et maksta ära saldod oma vaba tagasimaksega krediitkaardiga kontosid. Sel juhul sa raha laenamine kujul ühe laenu selleks, et maksta ära oma erinevate krediitkaardi võlad, ja saate maksta ühe laenu.

Kui tugevdamine aitab oma krediitkaardi Scores

Kui teil õnnestub protsessi targalt, seal on hea võimalus, et koondamise krediitkaardi võlg võib parandada oma krediidi hinded.

Pea meeles, et kõrge tootlikkuse määr oma krediitkaardid võib potentsiaalselt sõita oma hinded allapoole. Kui kasutate isiklikku laenu, et maksta ära kõik oma krediitkaardi saldod oma uueneva kasutamise langeb 0%, sest maksad ära oma uueneva võla koos osamakse laenu. Ja kui teil on sama võlasumma uus võlg ei peeta enam krediitkaardi võlg.

Muidugi, kui te konsolideerida oma krediitkaardid uuele saldo ülekanne kaardi oma uueneva täituvust ei vähendatakse nii palju. Saldo ülekannet kaardi madala sissejuhatav määr võiks säästa rohkem raha intressikulusid, kui saate maksta ära võla enne teaser määr lõpeb, kuid positiivne mõju oma hinded ei pruugi olla nii märgatav.

Võimalikud probleemid

Sa ei tohiks otsustada konsolideerida oma krediitkaardi võlg võtmata hetk vähemalt kaaluma võimalikku varjuküljed. Kuigi konsolideerimise sageli säästa raha ja aitaks oma krediidi hinded, liiga, seal on võimalus protsessi võib tagasilöök, kui see ei ole hästi hakkama.

Mõnikord inimesed konsolideerida oma krediitkaarte, kuid illusiooni puhtalt lehelt, satuvad veelgi võla lõpuks. Kui maksad ära oma olemasolevaid krediitkaardi saldod uue laenu või tasakaalu üle, sa pead panema need vanad tarbimisharjumused katkestusi.

Kui te jätkuvalt kasutada olemasolevaid krediitkaarte ja kulutada rohkem kui sa ei saa endale lubada, et maksta ära antud kuus, sa tõenäoliselt läheb lõpuks kaks korda nii palju võlga.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.