Kuidas Krediitkaart kuritegevuse tööd

Home » Credit and Debt » Kuidas Krediitkaart kuritegevuse tööd

Kuidas Krediitkaart kuritegevuse tööd

Et hoida oma krediitkaardi avatud ja hea maine, oma krediitkaardi lepingu nõuab teil teha oma igakuist krediitkaardi makseid õigeaegselt. Sa pead maksma vähemalt minimaalne poolt väljalülitusaeg tähtpäeval, muidu teie makse loetakse hilja. Kadunud oma krediitkaardi paneb sind ohus kurjategija. Krediitkaart kuritegevust võiks mõjutada oma krediidi skoor ja mõjutada teie võimet saada iga uue krediidi-põhine heakskiidetud taotluste.

Mis on Krediitkaart kuritegevuse?

Krediitkaart kuritegevus krediitkaardi olek, mis näitab oma maksetähtaeg on möödunud 30 päeva või rohkem. Tol ajahetkel oma hilinenud maksete staatuse teatatud krediidiinfo ja lisada oma krediidi report. Hilise makse lisatakse teie konto ja krediitkaardi võib alustada kutsudes postitada või saata kirju, et sa haaratud oma konto uuesti

Kui teie makse on 60 päeva kurjategija, oma krediitkaardi on lubatud tõsta oma intressimäära leppetrahvi määra. Karistus määr jääb jõusse kuueks kuuks. Pärast teete kuus järjestikust maksed õigeaegselt määr läheb tagasi normaalseks oma praegust tasakaalu. Teie krediitkaardi väljastaja on lubatud hoida määr rakendub uus ostude oma krediitkaardi.

Krediitkaart kuritegevuse Rates

National krediitkaardi kuritegevuse määr võib näidata, kuidas majapidamised käitlemise oma võla. Tõusvad kuritegevuse määr võib tähendada, et inimesed ei ole piisavalt raha, et maksta oma võlad ja anda märku suuremat majanduslikke probleeme. Esimeses kvartalis 2018, krediitkaardi kuritegevuse määr kommertspankades peale top 100 kasvas 5,9 protsenti, teatab Business Insider . Kuritegevus määr ei ole, et kõrged, kuna enne finantskriisi.

Võrdluseks 100 suurima panga krediitkaarti makseraskustesse 2,48 protsenti, aitas nende pankade võimet meelitada tarbijaid suurema krediidi hinded tulus krediitkaardi pakkumised.

Tõsine krediitkaardi kuritegevuse määr kasvas 1,78 protsenti esimeses kvartalis 2018 vs 1,69 protsenti esimeses kvartalis 2017 andmetel TransUnion. Kontod, mis on 90 või enam päeva tähtaja ületanud peetakse tõsiselt kurjategija. Paljud krediitkaardiväljastajad peatada ka teie võimet teha makseid, kui teie konto on tõsiselt kurjategija.

Mis juhtub pärast Krediitkaart kuritegevuse?

Krediitkaart kuritegevus ei tee lõppu. Tarbijatel on võimalus jõuda krediitkaardiga ja tuua oma kontole tagasi heas seisukorras. See maksab rohkem sattuda uuesti – peate maksma kogu tasumata saldo koos intressiga ja viivised, mis on kogunenud. Kui te ei saa endale lubada maksta tasumata saldo ühendust oma krediitkaardi, et teada saada oma võimalusi saada haaratud uuesti. Tarbijakrediidi nõustamine võib olla üks võimalus saada haaratud oma maksetele, eriti kui te olete kurjategija mitu krediitkaarte.

Vastasel juhul, kui teie krediitkaardi tasakaalu jääb kurjategija, siis lõpuks suletakse ja laetud-off. See juhtub siis, kui teie krediitkaardi makse 180 päeva viivises. Kui krediitkaardi tasakaalu on laetud-off, sa ei pea enam võimalust jõuda uuesti ja tuua oma konto praegune uuesti. Kogu summa tuleb maksta ja võib saata inkassofirma kui sa ei suuda maksta ära koos esialgse võlausaldaja.

Kas Krediitkaart kuritegevuse eemaldatakse teie boonuspunktide aruanne?

Kui negatiivne andmed on lisatud teie boonuspunktide aruanne, see üldjuhul ainult eemaldada, kui need on ebatäpsed, mittetäielikud, ei saa kontrollida, või minevikus krediidiasutuste aruandluse tähtaeg. Kui teie boonuspunktide aruanne sisaldab ekslikult teatatud krediitkaardi kuritegevuse, võite saata krediidi aruande vaidluse on see uuritud ja eemaldada. Saada koopia tõendeid teil on, mida saab toetada oma vaidlus.

Muidu eemaldamist täpselt aru krediitkaardi kuritegevus raskemaks. Krediitkaardiväljastajad on õiguslikult lubatud esitada negatiivse informatsiooni nii kaua kui see on õige. Teie krediitkaardi väljastaja võib olla valmis eemaldada kuritegevuse kui sa jõuda oma maksetele uuesti.

Isegi kui sa ei saa eemaldada krediitkaarti kuritegevuse järelejõudmisest oma maksed on oluline, et teie konto on laetud-off ja oma krediitkaardi kahjustub veelgi. Mida varem te sattuda uuesti, seda kiiremini saate alustada ümberehitust oma krediidi skoor õigeaegseid makseid. Kui sa jõuda, oma konto näitab, et teie maksed on praegu aega. Pärast seitse aastat negatiivne üksikasjad konto kukkuda oma krediidi report.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.