Kuidas Krediitkaart soodushindu Work

Home » Credit and Debt » Kuidas Krediitkaart soodushindu Work

Kuidas Krediitkaart soodushindu Work

Krediitkaart soodushinda, sageli lühistatud “promo määr” on madala intressimäära pakutakse oma krediitkaardi tasakaalu teatud aja jooksul. Sooduskood määr on sageli sissejuhatav intressimäära pakutakse ainult esimestel kuudel pärast avate krediitkaardi konto. Vahel mõned krediitkaardiväljastajad pakkuda soodushindu olemasolevate krediitkaardi kasutajatele.

Soodushindu Viimase teatud aja

Federal seadus nõuab, et soodushindu peab kestma vähemalt kuus kuud.

Mõned parimad krediitkaardid on soodushindu, mis kestavad nii palju kui 18 kuud. Mõned krediitkaardid väljendada soodushinda nagu mitmed arveldustsüklite mis võib olla lühem kui sama arvu kuud. Näiteks 10 arveldustsüklisse promo määr kestaks umbes 8 kuud (eeldades 25-päevase arveldustsükli).

Sa võid kaotada oma soodushinda enne reklaami perioodi lõppu, kui te saada rohkem kui 60 päeva lõpus oma krediitkaardi makse. Kui olete kaotanud soodushinda, siis ei saa seda tagasi, isegi kui sa hiljem muuta oma maksed õigeaegselt.

Teatud Kaalud saada Promo Rates

Varasematel aastatel oli see rohkem levinud soodushindu, mida pakutakse ainult saldod üle. Kuid rohkem krediitkaardiväljastajad pikendame soodushindu nii ostude ja tasakaalu ülekanded. Sularahakrediiti harva saada reklaami intressimäärad.

Ära maksta Pangakontode soodushindu

Seaduse järgi krediitkaardiväljastajad on vaja kohaldada minimaalset makse saldod kõrgeima intressimäära.

Midagi üle minimaalse saab rakendada alammäära tasakaalu. See on parim, et piirata oma krediitkaardi tehingute ainult ühte tüüpi – üks, mis saab soodushinda – vähemalt seni, kuni teie soodushinda aegub. Nii võid olla kindel, et teie makse läheb tasakaalu parima intressimäära.

Maksta ära oma tasakaalu enne selle aegumist saada kõige oma soodushinda. Vastasel juhul võite kaotada kasuks, millel on erakordselt madal intressimäär. See kehtib eriti siis, kui teie soodushinda kehtib tasakaalu üle.

Hoiduge kõrge Post Reklaamidevahelise aastamäärad

Ole valmis oma intressimäära suurendada oluliselt, kui soodushinda aegub. Tegelikult, sa peaksid teadma, mida järgse reklaam intressimäära saab olema enne kui pakkumine vastu võtta. See võib muuta meelt tehingu täielikult.

Ärge ajage edasilükkamise Intress

Edasilükkunud huvi rahastamisplaane sageli reklaamitakse sarnaselt 0% sissejuhatav pakkumised. Sama “No huvi” ja “0%” kõnepruuk sageli kaasneb neid pakkumisi, aga edasilükkunud huvi on väga erinevad ja mitte heas mõttes. Edasilükkamise intressimaksed, peate maksma kogu tasakaalu, et vältida intressi maksmise. Kui teil on mingeid tasakaalu jäänud pärast reklaami lõppu, täielik huvi tagasiulatuvalt esimesel päeval oma tasakaalu lisatakse teie kontole.

Mis reklaam aprill, tasumata saldo ei kogu intressi kuni reklaam lõpeb.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.