Kuidas lahendada finantskriisi mõjud Lahutus

Home » Finance » Kuidas lahendada finantskriisi mõjud Lahutus

Valmistada: Know Your rahalisi kohustusi ja kuidas kaitsta ennast

Kuidas lahendada finantskriisi mõjud Lahutus

Väidetavalt kõige laastav kulud lahutus on selle mõju pere, kuid lahutus võib ka väga kulukas rahaliselt. Mõned teadlased prognoosivad, et lahutatud abikaasat oleks keskmiselt vaja rohkem kui 30% võrra nende sissetulek, et säilitada sama elatustase nad olid enne nende lahutust. Teades oma õigusi ja kohustusi ning lõpuks kuidas kõige paremini kaitsta ennast saab teha odavam ja ehk veidi vähem valus.

Millised on Teie rahalisi kohustusi: lapsetoetuste ja alimentide

Kui on lapsed kaasatud, nende heaolu peaks olema mõlemad vanema peamine mure. Kahjuks ei ole see alati nii. Endine abikaasa maksab mõnikord tunne, et vabadusekaotuse ex-abikaasa on “raiskamise” lapse toetust raha, või et volitatud lapse toetus on liialdatud. Kuigi lapse elatisraha arvutatakse riigi poolt, kus abielulahutus anti enamik riigi suuniseid üritavad moodustavad tegurid, nagu nii vanemate sissetulekud, laste arvu kaasatud ja eestkoste ja aega iga lapsevanem veedab lastega.

Vaatamata vanema juriidilist kohustust kohtu mandaadiga lapse toetust, vaid pooled kõigist kohtu tellitud lapse toetust USA on tegelikult makstud ja ainult pool sellest on täielikult sisse makstud. Kui lapse toetus on osa teie lahutuse kokkuleppele, siis on õiguslikult ja moraalselt kohustatud tasuma.

 Kui mõned olulist muutust ühe vanema finantsolukord (näiteks töökoha kaotus) või muutus vahi kokkulepe, summa lapse toetust võib üle vaadata ja korrigeerida.

Teine võimalik rahaline kohustus lahutus võib olla abikaasa toetust või. Kuigi alimendid saab rahaliselt elupäästmise abikaasale, kellele see on antud, see võib olla sama hävitav abikaasale, kes peab tasuma.

Puudumisel abielueelne leping, alimendid on eraldi laste ja tavaliselt makstakse vähem soodsas abikaasa. Kuigi see on üldiselt vaadelda ajutine meede, mis aitab ühe abikaasa “viibimist oma jalgu” ajal ja vahetult pärast lahutamist kuidas alimendid arvutatakse on üllatavalt subjektiivne ja mitte ainult varieerub riigiti, kuid kohus kohtusse. Kõige paremini vältida äärmiselt ebaõiglane otsus potentsiaalset alimendid, mõned spetsialistid soovitavad vältida kohtu üldse ja valivad alternatiivsed vaidluste lahendamise meetodid nagu vahendus või arbitraaž. Aga mees lahutusprotsessiga need meetodid lihtsalt ei tööta.

Vara jagamise Abielulahutus

Puudumisel abielueelne leping, seaduste teie riigis määravad, kuidas teie vara on jagatud lahutust. Kokku üheksa riiki (AZ, CA, ID LA, NE, NM, TX, WA, ja WI) on ühisvara riigid, mis tähendab vara abielu kestel omandatud kas abikaasa peetakse ühine perekonnaseisu vara ja üldiselt jagada võrdselt lahutust. Ülejäänud riigid põhinevad “õiglase jaotamise”, mis ei tähenda tingimata “võrdub” jaotus. Kohus kaalub palju tangibles ja immateriaalse tulles vastu otsus selle kohta, kuidas jagada vara.

Millised on Teie Perekonnaseis vara?

Enne kui lähed vahekohtunik, lepitaja või advokaat, sa peaksid tegema oma kodutöö. Nimekiri oma perekonnaseisu vara ja saada hinnanguid vajadusel (kunst, antiikesemed jne). Sa tahad olla käepide vara väärtuselt nagu loetletud järgmiste nimekirja. Samuti saate soovi olla teadlik võla ühine või kohustused.

 • maja
 • autod
 • paadid
 • pensionisüsteemist
 • Raha väärtus elukindlustus poliitika
 • Aktsiad, võlakirjad, investeerimisfondid
 • stock valikud
 • maksutagastus
 • Kogunenud puhkusetasu
 • Püsikliendinumber miili
 • Laenud teistele
 • Kunsti või antiikesemed
 • Kogutav, tööriistad

Arvuta, kui palju laps on vaja toetust, et katta toit, eluase, päevahoid, riided, koolitarbed ja tegevused, ja muud kulud. Saa kirjaliku kinnituse abikaasa tööandja oma abikaasa palk, puhkus tasakaalu, boonused ja aktsiaoptsioonid.

Kas on hea mõte oma abikaasa tulu potentsiaali, uurides, mida tema elukutse maksab rohkem kogemusi ja millist kasu on tüüpilised.

Otsene ja kaudne rahaline mõjud Lahutus

Lahutus võib olla rohkem finantsmõju oma tulevikku kui osta maja või plaanite pensionile. Ärge vabatahtlikult loobuma, mida teil on õigus, eriti kui teil on laste hooldusõigust oma rahalist olukorda mõjutab otseselt neid samuti. Paljudel juhtudel tasub kulutada raha konsulteerida finants planeerija hinnata tegelikku väärtust oma vara, võttes tulumaksumõjud arvesse ja otsima finantsplaneerimise nõuandeid enne lahutust lahendamise.

Kui teie ja teie abikaasa ei saa tulla rahumeelsele kokkuleppele tingimuste kohta teie lahutus, siis iga tõenäoliselt konsulteerida advokaadiga. Võite siiski kaaluda vahenduse või arbitraaži, mis on odavam kui kasutades advokaat elama oma erinevused ja ei nõua kohus esinemised.

Kuidas kaitsta end rahaliselt Abielulahutus

Ühtne parim viis kaitsta ennast rahalised tagajärjed lahutuse ennetamisele, mis puhul abielu kas tähendab viibivad abielus või täidesaatva abielueelne leping. Kui kumbki neist on teostatav võimalusi, parim kaitse on teadmata. See on kahetsusväärne, kuid tõelist muret, et kõige tavalisem heteroseksuaalsed suhted, mees kipub rohkem teada pere rahaasjad kui tema abikaasa. Kuigi see on alati oluline tegutseda abielupartnerid eriti kui tegemist rahanduse, see on eriti oluline iga abikaasa end harida rahanduse korral lahutust. Igal abielu, mõlemad pooled peaksid mõistma oma maksudeklaratsioone ja kursis oma võlad, investeeringud ja perekonna sissetulek ja muude varade, sealhulgas kuidas neid pealkirjaga.

Kui see on selge, et lahutus on tegemisel, tühistada kõik ühine pangakontode ja avada üksikute kontode. Tühista kõik krediitkaardid ja saada uusi, oma nime. Sulgege kõik kasutamata krediidi kontod, ja teatama oma võlausaldajatele oma muutus perekonnaseis.

Kui teie lahutus on lõplik ja vara on õiguslikult jagada, muuta nimed maja tegusid, aktsiad ja võlakirjad, ja auto pealkirjad, kui vaja. Muuda saajate investeeringute, pensioni kavad, elukindlustus poliitika ja hoiustele. Ära unusta, et värskendada oma tahtmist. Kontrollige oma krediidi aruande veenduda oma abikaasa ei ole tekkinud võlad oma nimi, sest oma lahutuse või lahuselu.

Lahutus võib olla laastav rahaliselt ühele või mõlemale poolele, kuid harida ennast ja võtta mõned ettevaatusabinõud võib vähendada finantsmõju teile ja teie lapsed.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.