Kuidas leida usaldusväärset Investeerimistulu pensionile

Home » Retirement » Kuidas leida usaldusväärset Investeerimistulu pensionile

Investeerimistulu võib olla ennustatav, muutuja või tagatud.

Kuidas leida usaldusväärset Investeerimistulu pensionile

Enne pensionile, peate seadistama oma investeeringuid nii, et nad tarnivad usaldusväärne investeerimistulu. Teatud tüüpi investeerimistulu on usaldusväärsemad kui teised. Kui tegemist pensionide, seal on palju erinevaid lähenemisi võite võtta, kuidas kasutada tulu tootvate investeeringute.

Minu arvates on kasulik murda investeerimistulu lähenemisviise kolme kategooriasse: ennustatav, muutuva ja garanteeritud.

Igal neist on oma plussid ja miinused.

Ennustatav investeerimiskeskkond Income

Intressitulu ettevõtete võlakirjade ja dividenditulu varud on kaks head näidet ennustatav investeerimistulu. Need sissetulekuallikaid saab tugineda enamikel juhtudel, kuid nad ei ole garanteeritud. Saate luua suhteliselt stabiilne allikas pensionide ostes intressid ja dividendid maksmata investeeringute või ostes investeerimisfondide et ise selliseid investeeringuid.

Intressitulu loodud ettevõtete võlakirjade ja investeerimisfondide et investeerida ettevõtete võlakirjadesse ning hoiuse sertifikaadid, rahaturufondid, suure saagi investeeringuid, maksed müüa kaetud ostuoptsioone ning huvi saadud tegemise erasektori laenud, nagu mida tekiks kui müüte kinnisvara, et olete suunatud ja kanda hüpoteegi uuele omanikule. Intressitulu nagu makstakse korporatiivvõlakirju, maksustatakse oma tavalise tulumaksumäära.

Dividenditulu makstakse välja varude, investeerimisfondid, et oma varud ja paljud suletud fondid, mis kasutavad dividende maksimeerimisstrateegiast. Dividenditulu tuleb vormis kvalifitseeritud või kvalifitseerimata dividende. Enamik kaubelda avalikult USA aktsiad maksavad kvalifitseeritud dividende. Kvalifitseeritud dividende sooduskohtlemist, kui need on maksustatavad sama maksumäära pikaajalise kapitalikasvu, mis on aeglasem kui tavaline tulumaksumäär.

Paljud inimesed plaani pensionile, ostavad portfelli tulu tootvate investeeringute ja elavad välja huviga. See võib töötada, kuid on mitmeid asju, mida meeles pidada.

  1. Sissetuleku saamiseks investeeringuid nagu varud võib alandada oma dividendimääraks. Kui see juhtub, on aktsia hind langeb.
  2. Võlakirjad saab vaikimisi, või kui nad küpsed sa ei pruugi olla võimalik osta uusi võlakirju intressimääraga nii kõrgele kui eelmise määr sa said.
  3. Investeeringud ei pruugi piisavalt tulu, et täita oma kulutusi vajadusi pensionile.
  4. See võib olla ahvatlev minna suure saagi investeeringuid. Need tulevad suuremad riskid. Lisaks on paljud investeeringud kõrgema väljamakseid on need kõrgemad väljamakseid, sest iga jaotus nad naasevad mõned peamine.

Paljud pensionärid, kes ei ole keskendunud jättes suure summa pärijatele võib olla mugavam pensionile luues kava, mis võimaldab neil veeta peamine lisaks investeerimistulu. Seda tüüpi plaani kasutab “kogutulu” lähenemisviisi asemel lähenemine ainult elavad ära investeeringute tulu.

Muutuja: Total Return lähenemine

Üks võimalus luua pensionide on ehitada kogutulu portfelli koosneb sularahas, võlakirja- ja aktsiatesse.

Sellise lähenemise teil arendada vara jaotamise mudel ja kujundada oma portfelli sobitada, et mudeli järgi. Näiteks tüüpiline pensionide varade jaotus mudeli võib helistada 5% sularahas, 35% fikseeritud tulu ja 60% aktsiatesse.

Raha ja fikseeritud tulumääraga kujul “safe” osa oma portfelli. Nad tekitavad praeguse investeerimistulu intressi näol. Aktsiad moodustavad kasvu osa portfellist, mis võimaldab oma tulevikku investeerimistulu suurendada inflatsiooni.

On tühistamise reeglid, mida tuleb järgida, kui luua seda tüüpi portfelli nii, et sa ei kuluta liiga palju liiga kiiresti. Tulust varieerub aastast aastasse, kuid te ei saa tugineda tegeliku tulu portfelli tekitab igal aastal. Selle asemel portfelli eesmärk on saavutada sihttootlusele ja siis määrata tühistamise määr, mis on väiksem kui sihttootlikkuse.

Kui te ei soovi luua oma portfelli, saate rentida finantsnõustaja või kasutada pensionide fondi. Pensionide vahendite tavaliselt järgida kogutulu lähenemist.

Kogu tulu strateegia on efektiivne, kui te asjakohaselt mitmekesistada oma portfelli ettevõtete ja uuesti tasakaalu tagasi oma eesmärgi jaotamise umbes kord aastas. Kogutulu strateegia saab kihiline üle baasi garanteeritud tulu. Garanteeritud tulu loob turvakihi; mis võib olla üsna oluline meelerahu pensionile.

Garanteeritud tulu

Garanteeritud investeerimistulu on täpselt, mida see kõlab nagu; tulu, mis on tagatud kas USA valitsus või kindlustusselts. Safe investeeringuid nagu hoiusesertifikaatidega, võlakohustuste ja fikseeritud abirahad on esmased allikad garanteeritud investeeringutulu.

Üks oht kasutades ainult ohutu investeeringuid, et intressimäärad on nii madalad. Safe investeeringuid tasuda palju kõrgemat intressi, mis on tehtud lihtsamaks neile tugineda investeerimistulu pensionile.

On mitmeid viise, kuidas saab osta garanteeritud tulu, mida saab loendada:

  • Kõige levinum viis osta garanteeritud investeeringutulu on ostes annuiteedi.
  • Võite algust edasi lükata oma Social Security kasu nii saad rohkem garanteeritud tulu aastas alates 70-aastastest.
  • Teie tööandja sponsoreeritud pensioni plaani võib võimaldab teil osta tööaastat, et sa saada kõrgemat kasu.
  • Saate osta hoiusesertifikaatidega või valitsuse võlakirjad, mille tähtaeg saabub igal aastal summa, mis on sobitatud oma prognoositud kulutuste vajab sel aastal.

Garanteeritud tulu teeb suurepärase aluse põhjalikum pensionide strateegia.

Selle asemel, kasutades ainult üks lähenemine, sageli parim teguviis pensionieas on üks, mis sisaldab palju liike investeerimistulu strateegiaid.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.