Kuidas määrata oma Out of Control Krediitkaart Võlg

Home » Credit and Debt » Kuidas määrata oma Out of Control Krediitkaart Võlg

Kuidas määrata oma Out of Control Krediitkaart VõlgSee on nii lihtne krediitkaardi võlg kontrolli alt väljuda. Ühel päeval sa õnnelikult pühkides oma krediitkaardi, ostes asju, mida olete alati tahtnud, võttes reise kohti, kus olete alati tahtnud külastada. Järgmine asi, mida tean oma kaarte on kõik maxed out ja sa ei saa mäleta, kuidas see juhtus.

Kas Teie Credit Card Debt Out of Control?

Pole mõõtur teile teada, kui teie krediitkaardi võlg muutub kontrolli. Teie krediitkaardiväljastajad ei kavatse teid hoiatama, et oma saldod on rohkem kui suudad endale lubada. Selle asemel, et see on kuni teil vaadata neid 10 märke, mis näitavad, et teie võlg on kontrolli alt väljas:

1. Teie kaardid on maxed out või üle krediidilimiit . Maxed out krediitkaardid on märk sellest, et sa ei ole maksnud oma tasakaalu täielikult iga kuu. Mitu maxed out ainult krediitkaardid probleem kuhjub, raskendades, et maksta ära oma krediitkaardi saldod. Ja kui sa ei ole avarii kokkuhoid, siis vasakule ilma rahastamisallikas hädaolukorras.

2. Sa ei saa midagi maksma, välja arvatud minimaalne makse . Täpne võlasumma, mis loeb nagu “kontrolli” varieerub inimeselt inimesele olenevalt oma maksevõimest. Kindel märk sellest, et oma võlga on kontrolli alt väljas on võimalik maksta ainult minimaalset oma krediitkaarte. Minimaalne maksed on madalaim summa saate maksta oma krediitkaardi ja hoida oma konto heas seisukorras. Kui te ei saa maksta rohkem kui ja kasutad ikka veel oma krediitkaardid, oma võla halveneb iga kuu.

3. Sa hilja või puudu maksed . Kui teie minimaalne makseid saada taskukohased, olete hädas. Vastamata krediitkaardiga ainult teha oma krediitkaardi olukorra hullemaks. Hilinenud maksed suurendada pead maksma sattuda ja on negatiivne mõju oma krediidi skoor. Selleks ajaks, kui miss kaks makset, oma intressimäära tõusu ja järelejõudmise on peaaegu võimatu. Hetkest, mil ta hakkab üha raske teha oma minimaalse makse kui teil on vaja hakata suur muutus teie krediitkaardilt harjumusi.

4. Sa maksad oma krediitkaardid muud tüüpi võla . Kui te kasutate avansirahad, korduva saldoülekannete, palgapäev laenu või mis tahes muus vormis võlg tasuda oma krediitkaardid, olete suures hädas. Mitte ainult sa tõesti ei tee edusamme ära maksta oma krediitkaardid, loote rohkem võlga raha laenamine püsima jääda.

5. Te kasutate krediitkaarte vajadused ja igapäevaste ostude . Võttes kasutada oma krediitkaardi regulaarne ostud on märk sellest, et mitte ainult ei oma krediitkaardi võlg kontrolli alt, see on märk suurem rahalisi probleeme. Kui jätkate kasutades oma krediitkaarte regulaarne oste ja see ei ole osa strateegiast, et teenida rohkem krediitkaardi premeerib-lõpuks saate otsa vaba krediidi. Sa pead tegema suuri muudatusi, et vältida täiesti uppumist võla.

6. Teie krediidiskoor hakkab kukutades . Credit hinnetega hinnata oma krediidivõime-või kui tõenäoline on, et sa ei täida oma krediitkaardi ja laenu kohustusi. Võlasumma sa kannad (võrreldes oma krediidilimiidid) on 30% oma krediidi skoor.

Kui teie krediit skoor langeb kuigi sa üritad oma maksed õigeaegselt iga kuu, see on märk sellest, et oma kasvava krediitkaardi võlg on hullem kui sa oodata. Kui te ei saa tasuta krediiti skoor koos oma krediitkaardi väljavõttel iga kuu, saate vaadata oma krediidi skoor tasuta kuigi CreditKarma.com, CreditSesame.com ja Quizzle.com.

7. Teie uusi rakendusi ei lubata . Krediitkaardiväljastajad võib olla võimalik ennustada, et oma krediitkaardi võlg on välja kontrolli isegi enne kui teha. Pärast eitas krediitkaardi taotluse, kontrollige oma e-posti jaoks kirja krediitkaardi miks te ei võimaldatud. Kui teie võla või kõrge krediitkaardi saldod on üks põhjusi, see on märk sellest, et sa pead ohjeldada oma kulutusi ja alustada lahendada oma võla enne kui see läheb hullemaks.

8. Sa peidus oma võla -from ise või teie abikaasa. Tunne nagu teil on midagi varjata on märk sellest, et asjad on valesti. Kui te ei ava oma krediitkaardi avaldusi, sest sa ei taha nägu oma saldod või sa lähed läbi oma viis hoida oma abikaasat leida teavet oma võla, siis tõenäoliselt on rohkem võlga kui saate tegeleda .

9. Sa ei saa raha säästa, sest teil on liiga palju võlga . Mida rohkem raha sa kulutada oma võla, seda vähem on teil muid asju-nagu raha säästa. Ilma juurdepääs kokkuhoid, näiteks hädaolukorras, siis võib olla, et luua veelgi võla välja saada rahalist seovad.

10. Sa muretsema, kuidas sa lähed, et maksta ära oma krediitkaardid . Kui te tundus oma krediitkaardi võlg oli kontrolli all, on teil midagi muretseda. Siiski, rõhutades oma krediitkaardi võlg on märk sellest, et see on kindlasti kontrolli. Ära eelda, et kuna sa ei ole stressis oma võla, et sa oled ohutu. See võiks olla, et sa ignoreerides oma võla või eitamine, kuidas halb see tegelikult on.

7 viisi, kuidas saada oma krediitkaardi võlg kontrolli all

Kui sa mõistad oma krediitkaardi võlg on kontrolli all, muutub see sinu kohustus teha midagi kohe. Ignoreerimine raskust oma krediitkaardi võlg vaid teha seda halvem ja raskem tegeleda, kui sa lõpuks otsustada teha mõned muudatused:

1. Peatage kulutusi . Kui sa mõistad oma võla kontrolli või saada kontrolli, esimene asi, mida sa pead tegema, on lõpetada oma krediitkaarte. Kõik täiendavad krediitkaardi ostud teha ainult oma krediitkaardi võlg kasvab. Suurem oma saldod on, seda raskem nad, et maksta ära.

2. Lõika oma krediitkaardid . Kui te ei distsiplineeritud piisavalt, et peatada kasutades oma krediitkaarti, raskendada ise. Lõika oma kaardid ja visata tükki. Võite minna samm edasi ja sulgeda kontosid täielikult, kui see on, mida ta võtab, et peatada kasutades oma krediitkaarti.

3. Võtke inventuuri oma võlad . Get selge arusaam sellest, kui palju sa võlgned ja kes sa võlgned seda. Tee nimekiri kõikidest oma krediitkaardid, intressimäära, tasakaalu ja praegune minimaalne makse. Kui kontod on ületanud, kirjutada summa, mida vaja maksta jõuda. Kuigi nimekiri võib hirmutada, mida saate teha palju paremaid otsuseid oma võla kogu teabe ees.

4. Joonis välja, kui palju saate maksta poole oma võla iga kuu . Vaadake oma tulud ja kulud välja mõtlema, mida saab pigistada oma eelarve hakata maksma tagasi oma krediitkaardi võlg. Te võib-olla teha suuri muutusi oma kulutusi, et oleks võimalik endale oma elamiskulud ja maksta ära oma võlg.

5. Stopp kulutuste lisaraha . Olete olnud hea aeg riiulid kuni krediitkaardi võlg, nüüd on aeg saada tõsiselt oma rahandust. Lõigake vaba aja kulutuste ja keskenduda osta ainult asju, mida vaja. See võib olla valus ohverdada alguses, kuid saate reguleerida. Tuleta meelde, miks sa neid muudatusi on paremini oma rahanduse ja luua turvalisema tuleviku ise.

6. Valige krediitkaardi ja maksta rohkem kui minimaalselt . Kuigi lõppeesmärk on, et maksta ära kõik oma krediitkaardid, püüdes maksma need ära kõik korraga ei ole kõige tõhusam viis. Selle asemel keskenduda ära maksta oma krediitkaardi üks kord korraga. Võite alustada üks kõrgeima intressimäära, kõrgeim tasakaalu, madalaim tasakaalu, või mis tahes muu kaardi, mida soovite lahti saada. Kõige tähtsam on, et sa valida kaardi ja veeta suurema osa oma lisaraha ära maksta, et tasakaalu. Nagu te tasuma iga krediitkaardi valida teise keskenduda kuni nad kõik ära tasunud.

Kasuta krediitkaarti tagastamise kalkulaator aitab teil aru saada, parim viis, et maksta ära oma võlg ja saada aimu, kui sa lõpuks teha ära maksta oma krediitkaarte.

7. Proovi säästa raha huvi . Kui sul on veel päris hea krediit, võib teil olla võimalik säästa raha huvi, paludes oma krediitkaardi madalama intressimäära või ära 0% tasakaalu üle pakkuda.

Kas Sa sõimamine Off Krediitkaardid Hea?

Pärast võitlevad koos krediitkaardi võlg, paljud inimesed otsustavad mitte kasutada krediitkaarte uuesti. Pea meeles, et krediitkaardid ise ei ole halb-see on, kuidas sa kasutada krediitkaarte, et saan teid hätta. Millel ei ole krediitkaarti teha mõned tehingud, nagu üürile auto, natuke karmim. Siin on, mida saate teha, et vältida saada tagasi krediitkaardi hädas.

Kuluta ainult seda, mida ei saa endale lubada maksta ära kuus . Vältige oma krediitkaardi kui tulu asendamine. Kui te ei saa endale midagi osta sularahas, siis ei saa seda osta, isegi mitte krediitkaardiga.

Makske oma tasakaalu täielikult iga kuu . Kui teil keskenduda kulutusi ainult seda, mida ei saa endale lubada maksta ära kuus, saate endale lubada, et maksta ära oma tasakaalu iga kuu. See on ainus viis hoida oma krediitkaardid kontrolli all ja vältida krediitkaardi võlg.

Kui mingil põhjusel te tunnete, et te ei distsiplineeritud piisavalt järgige neid reegleid, see on parem mitte krediitkaarti. Deebetkaart või kõnekaardi lasen teil teha sama ostud, mida saate teha krediitkaardiga ilma sattumist võla.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.