Kuidas Millennial naised saada Retirement Planning Right

Home » Retirement » Kuidas Millennial naised saada Retirement Planning Right

 Kuidas Millennial naised saada Retirement Planning Right

Salvestamine pensionile saab raske piisavalt, kuid see võib olla veelgi enam tuhandeaastane naised vanuses 18-34.

Vastavalt hiljutises NFCC uuring , 39 protsenti naistest tuhandeaastane põlvkonna võitlus lihtsalt kursis maksavad oma igakuise regulaarse arveid õigeaegselt. Naised on kaks korda suurema tõenäosusega tunnevad, et nende õppelaenu võlg on käsitamatu, võrreldes meestega. Ja muidugi, sooline palgalõhe tähendab, et naised teenivad 82 protsenti sellest, mida mehed teenivad keskmiselt lisades oma rahalisi probleeme.

Loomine pensionile turvalisuse nägu takistusi, võib tunduda ülesmäge ronida tuhandeaastane naised. On siiski võimalik õige strateegia.

Pensionile planeerimine Näpunäiteid Millennial Naised

Kuidas pensionile planeerimine õige tuhandeaastane naiste tähendab võttes aktsia varade ja vahendite, samuti on selge pikaajaline eesmärgid. Koos see võib pakkuda perspektiivi, mida naised peaksid tööd.

Alustage üldpilti, siis Zoom In

Oluline samm pensioniea planeerimiseks nooremate naiste millega algtaseme oma eesmärgi säästa eesmärk. Arv valid sõltub lõppkokkuvõttes tüüpi elustiili otsite pensionil.

Näiteks tuhandeaastane naised, kellel on vaja reisida vajada rohkem raha pensionile kui need, kes kavatsevad downsize viiakse pisikesi kodus või jätkata töötamist osalise tööajaga pensionile. Kui te ei ole võtnud aega, et töötada välja selge pensionile nägemine, on oluline teha pigem varem kui hiljem.

Vanadus- kalkulaator võib olla kasulik määrata kindlaks, kui palju raha sa pead pensionile rahastamiseks valitud elustiili. Seejärel saate võrrelda, et kui palju olete salvestanud näha, kui palju vahe on täita. Ja see võib olla üsna suur; vastavalt 2018 uuringu , 45 protsenti naistest on vähem kui $ 10.000 tühistada pensionile.

Kõrvaldada takistused Saving

Kollektiivselt naiste võlgu rohkem kui kaks kolmandikku rahva ligi 1,5 $ triljoni õppelaenu võlg. Võrreldes tuhandeaastane mehed, tuhandeaastane naised on kolm korda tõenäolisemalt aru ei ole täielikult mõjude mõistmisel laenates rahastada oma kolledži haridus. Üldiselt tuhandeaastane naised on $ 68.834 võla keskmiselt, sealhulgas õppelaenu, krediitkaartide ja muude võlgade.

Kui võlg takistab leida lisaraha säästa vabanemiseks see peaks olema esmatähtis. Refinantseerimine saab tohutu abi tuhandeaastane naiste kui kõrged intressimäärad ei lase neil saada ükskõik veojõu.

Eraldi õppelaenu refinantseerimine võib põhjustada madalama intressimääraga ja see võib olla ka sujuvamaks igakuised maksed. Kuigi föderaalse laenu saab refinantseeritakse erasektori laenud, tehes tähendab kaotada teatud föderaalse kaitstud, nagu edasilükkamise või kannatlikkus perioodidel.

Enne kui kaalutakse refinantseerimise võimalus, kas see on õppelaenu, krediitkaardid või muud võlad, tuhandeaastane naised peaksid võrrelda intressimäärad laenuandja pakkumised ja tasud, mida nad küsivad, et tagada, et nad saavad parimat lahendust võimalik.

Võimendus maksusoodustusega Säästud võimalused

Tööandja poolt sponsoreeritud pensionisüsteemiga saab õnnistuseks tuhandeaastane naised kuid uuringud näitavad, et nad alla kasutades neid. Vastavalt uuringule, keskmine naised on $ 38.000 salvestatud oma 401 (k), võrreldes $ 74.000 meestele.

Vähemalt, tuhandeaastane naisi tuleks säästa vähemalt piisavalt oma tööandja plaani saada täielikku samaväärse toetuse kui üks pakutakse. Sealt saavad nad alustada tööd säästa 10 kuni 15 protsenti (või rohkem) oma sissetulekust. Auto-eskaleerumist on suhteliselt lihtne täita seda.

Auto-eskaleerumist võimaldab teil suurendada oma panuse määra automaatselt igal aastal eelseatud protsendi. Kui näiteks tuhandeaastane naised loodavad saada iga-aastast tõsta 1 protsenti, võivad nad vastavalt suurendada oma iga-aastase säästu määra 1 protsenti. See võimaldab neil kasvada oma pesa muna kiiremini, tundmata oluline elustiili näputäis.

Tervis säästukonto on teine ​​kasulik viis säästa. HSAs seostatakse kõrge mahaarvamisele tervise plaanid ja pakkuda kolmekordne maksusoodustused: maksuvabad panuse, maksu-edasilükkunud kasvu ja tax-free väljavõtmisele tervishoiu kulud. Kuigi tehniliselt ei ole pensionile konto, tuhandeaastane naisi, kes terveks jääda võiks juhtida oma sääste pensionieas tervishoiu või mitte-tervishoiu kulusid. Pärast 65-, et nad võiksid maksta ainult tulumaksu mitte-meditsiiniline väljavõtmist.

Lõpuks tuhandeaastane naised saavad ja peaksid kaaluma Roth üksikute pensionile konto säästmiseks. Roth IRA pakub kasuks tax-free kvalifitseeritud väljavõtmine pensionile, mis võib olla oluline naistele, kes loodavad olla suurem tulumaksu sulg. Traditsiooniline IRA võrdluseks, oleks täielikult maksustatav pensionile, kuid see ei paku kasuks maksuvabad panuse.

Ära viivita Retirement Planning

Kõige tähtsam tuhandeaastane naised saavad teha, kui tegemist on pensioniea planeerimiseks on lihtsalt alustada, kus nad on. Aeg võib olla võimas mõjutaja määramisel oma võimet salvestada ja koguda rikkust kaudu liitmine huvi. Alustades – isegi kui see tähendab, alustades väike – on kriitiline saada pensioniea planeerimiseks õigel teel.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.