Kuidas peatada motiveeritud säästa raha

Home » Budgeting » Kuidas peatada motiveeritud säästa raha

Kuidas peatada motiveeritud säästa raha

Eelarve taktika ja nõuanded aitavad teil täita päev-päevalt tööd juhtimise oma rahandust.

Eelarve strateegiad aitavad teil mõista, iga eesmärke orienteeritud või filosoofilised tasandil, miks täpselt sa teed kõik selle töö.

Aga lisaks naelutamine oma taktika ja teades oma strateegilist visiooni, seal on kolmas element eelarve, et teil on vaja omaks: säilitada oma motivatsiooni.

Miks säilitamine raha Motivation Essential?

Kas see heli nagu kamp kõnepruuki?

Lubage mul võrrelda seda teist näiteks:

Kui te olete dieedil, peate taktikat. Sa pead õppima, näiteks asendada kreemjas rantšo kaste madala rasvasisaldusega, madala carb, jogurt põhinev alternatiiv.

Sa pead õppima taktika asendades valge riis pruun riis, rasvaseid lihatükke lahja lihatükke ja praetud köögiviljad grillitud, aurutatud või toores köögivili.

Need on kõik taktikat. Nad nõuandeid, mis aitavad teil täita päev-päeva dieediga.

Teie dieediga strateegia aitab teil aru saada,, filosoofiliselt, miks sa täidesaatva need taktikat. Teil võib olla strateegia juhtiv madala carb elustiili, muutub südame-tervislike sööja või lõikamine küllastunud rasvu süsteemi.

Kuid lisaks oma strateegia ja oma taktika, siis tuleb ka tavaline vana motivatsiooni. See ei ole oluline, kui palju te soovivad saada südame-tervislike sööja või mitu vihjeid ja taktika, mida õppida. Ükski et läheb asi siis, kui hetkel nõrkus, siis sall ette kogu kott kartulikrõpsud järgneb neliteist šokolaadiga küpsised.

Motivatsioon on sama oluline kui oma visiooni ja oma taktikat. Strateegia, taktika ja motivatsiooni on kolm nurgad “edu kolmnurga.”

Nüüd sa tead, miks on oluline, et peatada motiveeritud, kuidas te võite hoida hoogu läheb, kui tegemist on oma rahandust? Siin on mõned soovitused:

1. Hoidke pikaajalise eesmärki silmas pidades

Võibolla teie eesmärk on saada täiesti võla-free.

Võibolla soovite pensioniiga 45. (Jah, seda saab teha.)

Ehk soovite oma koju vaba ja selge, ilma hüpoteegi lisatud. Võibolla soovite saata oma lapsi kolledži ilma neid koormamata õppelaenu, maksma oma lapse pulm või loobuda tööd sa ei naudi, nii et saate jätkata väiksema palgaga, kuid rohkem rahuldust alternatiivseid karjääri.

Mis iganes on Sinu “miks” hoida esirinnas meelt. Hang fotod esindavad oma “miks” kogu oma kodu. Pidevalt endale meenutada suur, üldeesmärk olete eesmärk.

2. Kujutage ise oma Golden Years

Uuringud on näidanud, et inimesed, kes on vilunud visualiseerimise ise pensionärid kipuvad rohkem säästa pensionipõlveks kui inimesed, kes seda ei tee.

Võite alla laadida tasuta rakendus iTunes Store nimega “Vanus minu nägu,” mis võimaldab teil digitaalselt vanusest foto oma nägu. Merrill Edge on ka tasuta programmi nimega Face Retirement, mis pakub samu teenuseid.

Kuidas pilguheit ennast Vanur võib motiveerida salvestada pensionile. (Ja nagu boonus, siis võib olla ka rohkem motiveeritud kandma päikesekreem, juua vett, ja saada palju magada!)

3. Rääkige inimesed, kes on pensionil

Paljud pensionärid ütlen teile, et nende kahe suurima kahetsust ei võta paremini hoolt oma tervise ja oma rahandust.

Vastates ja räägi inimestega, kes tegelevad tagajärgede nende nooruslik otsuseid, võite saada rohkem motiveeritud eemale vigu nad tegid.

Ei tea, kus kohtuda pensionäre? Proovige lugemine ajaveebides pensionäre, kus nad kirjeldama oma elu, oma rõõme ja nende probleemidega. Sa võiksid ka küsida oma vanemate soovitusi, kui nad elavad 55+ kogukonnas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.