Kuidas planeerida Retirement paarina

Home » Retirement » Kuidas planeerida Retirement paarina

Nõuanded, mis aitavad abielupaare kava pensionile koos

Kuidas planeerida Retirement paarina

Äsja abiellunud paarid on sageli palju finantsplaneerimise teha: starter maja, lapsed, puhkuse fond, unistuste maja, kolledži fondi. See on lihtne unustada või ignoreerida kavatseb oma jagatud pensionile. Ära lase sellel juhtuda. Kuldne aastat võib lõppkokkuvõttes olla parim oma abielu, kui te aru iga tulevikus teiste eesmärkide vajadusi ja ootusi. Siin on toodud kuus nõuannet planeerimine pensionile paar.

Arutage oma Big Picture Eesmärgid

Istu koos oma abikaasa ja jagada üksteisega oma ideaalne pensionile. Üks võite kujutlevad pensionile 45, samas kui teine ​​on hea meel töötada igavesti, võite unistada kabiin riigis, kui teie abikaasa pilte kulutusi oma kuldse aastat ratastel maja. Mida varem olete teadlik teiste eesmärk, seda rohkem aega on teil töötada poole kompromissi ja ühine ideaalne.

Pensionipõlveks säästmise Koos

Igaüks teist on lõppkokkuvõttes vastutab oma pensionile, kuid nagu te teete tänase rahastamisotsused koos peaksite pensionipõlveks säästmise koos. Kas teie abikaasa osalevad 401 (k)? Kui ei, siis kas te võiksite endale lubada lisada natuke rohkem maksueelne tulu oma plaani täita oma vastastikuse eesmärke? Kui üks abikaasa ei tööta väljaspool kodu, võiksite kaaluda Abikaasa IRA, mis võimaldab sul panna kõrvale raha maksu-edasilükkunud investeerimiskonto kasuks töötu abikaasa.

Looge strateegia Sotsiaalkindlustuse Nõuded

Abielupaarid on suurepärane võimalus maksimeerida elu Sotsiaalkindlustuse tulu ajastuse oma individuaalseid ja abikaasa nõuded just õige tee. Mida see võimalus on, sõltub teie, teie vanusest, vanusest oma nõude ja teie abikaasa. Natuke hoolikat planeerimist aastatel enne vanus 62, varem kus võite alustada kogudes, saab teha vahet enda ja tema tagatud sissetulek elu.

Mõtle oma jagatud Income vajadused

Sõltuvalt teie eluetapis, võib teil olla võimalik hinnata, kui palju te vajate pensionile. Võib-olla olete veendunud võid teha eelarve töö poole oma praeguse sissetulekuga, kuid teie abikaasa tahab elustiili, mis nõuab sama sissetuleku teenite täna. Joondamine need ootused aitab teil ehitada rohkem realistlik plaan.

Kontrolli oma saajad

Pea meeles, kui sa alustasid oma 401 (k)? Sa pidid sisaldama nime ühe või mitme toetusesaaja, kes saavad raha, kui sa peaksid edasi. Veenduge selle teabe on uuendatud, kuna on up-to-date kui võimalik, ja ümber hindama kiiluvees suuremate elu sündmus, nagu abielu lapse sündi, abielulahutuse või perekonna surma. Muutuvad saajate saab teha lihtsalt ühendust oma maaklerifirma kui teil on IRA või inimressursside esindaja, mis haldab teie ettevõtte 401 (k) plaani.

Ärge Pensionile samal Time

Võtke see ühest pensionärina, kes seda tegi, pensionile täpselt samal ajal, kui teie abikaasa võib tunduda lõbus, kuid tegelikult ei saa olla palju kohandused, mis on raske kaks inimest läbida koos. Autor uskumatud pensionile, kummagi abikaasa saab paremini aimu oma argipäevast, hobid, püüdlusi ja ühiskondlikus elus väljaspool kodu.

Mõista Retirement Abikaasa Eelised pärast lahutust

Kui te õnnelikult abielus, siis ei tohiks arutada lahutuse seoses oma pensionisüsteemiga. Aga kui abielu lõppemas, pensioniea vara on laual, ja sa pead tegema, et tagada oma pensionisäästude ja pikaajaline kava. Eraldamine perekonnaseisu vara võib pikendada pensionikorraldusega, kaasates midagi, mida nimetatakse kvalifitseeritud siseriiklike suhete järjekorras (QDRO), et dividend raha ilma varakult lahkuda karistusi. Samuti võite olla õigus abikaasa toetust pensionil. Lahutatud või lesestunud abikaasa saada sotsiaalkindlustushüvitisi rekord abikaasa.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.