Kuidas saada Rich – tõdesid, mis võivad aidata Teil

Home » Finance » Kuidas saada Rich – tõdesid, mis võivad aidata Teil

Kuidas saada Rich - tõdesid, mis võivad aidata Teil

Tuginedes oma võib olla üks kõige põnevam ja rahuldust ettevõtjate inimese elu. Peale tagades mugavama päev-päevalt kogemusi, olulise netoväärtuse võib vähendada stressi ja ärevust, sest see vabastab teid muretsema paneb toidu lauale või enam suuteline tasuma oma arveid. Mõne jaoks, et üksi ei piisa motivatsiooni alustada rahalise reisi. Teiste jaoks on see rohkem nagu mäng; kirg algab siis, kui nad saavad oma esimese dividendi kontroll alates stock nad omavad, huvi deposiit side nad omandanud või üüri kontroll alates üürnik elab oma vara.

Kuigi tuhandeid artikleid olen kirjutanud aastate jooksul on eesmärk on aidata teil õppida, kuidas saada rikkad, tahtsin keskenduda filosoofiline aspekt ülesanne jagades teiega viis tõde, mis aitab teil paremini mõista, milline on väljakutse te nägu nagu te seatud ülesande kogunev ülemäärase kapitali.

Muutke kuidas sa arvad raha

Elanikkonna on armastus / vihkamise suhe rikkuse. Mõned pahaks neile, kellel on raha, samal ajal lootes seda ise. Ometi ei leidu mõned üsna spetsiifilised erandid, jõukas ja vaba ühiskonna põhjusel enamik inimesi kunagi koguneda märkimisväärne pesa muna on, sest nad ei saa aru, milline raha või kuidas see toimib. See on osaliselt üks põhjusi, et lapsed ja lapselapsed rikkad on nn “klaas korrusel” all neid.

Nad on andekad teadmisi ja võrgustikud, mis võimaldab neil paremini pikaajalist otsuseid, ilma et isegi aru seda. Põnev näide pärineb valdkonnas tarbimiskäitumise ja hõlmab esimese põlvkonna kolledži lõpetajate kogunev madalam netoväärtuse iga dollari palgatulu tõttu ei tea, et põhimõisteid, näiteks kuidas ära 401 (k) sobitamine.

Mida suurem peamine on see, et kapitali, nagu inimene, on elav asi. Kui sa ärkad hommikul ja tööle minna, siis on müüa toodet – ise (või täpsemalt, oma töö). Kui sa mõistad, et igal hommikul oma vara ärkama ja on sama potentsiaal töötada te seda teete, avada võimas võti oma elus. Iga dollar säästa on nagu töötaja. Üle aja jooksul, eesmärk on teha oma töötajate kõvasti tööd, ja lõpuks nad teevad piisavalt raha, et palgata rohkem töötajaid (raha).

Kui olete saanud tõeliselt edukas, siis ei pea enam müüa oma töö, kuid on võimalik elada off tööjõu oma vara. Minu enda elu, kogu mu karjääri on ehitatud voodist hommikul ja püüavad luua või omandada raha teenivate varade et hakkab tootma rohkem ja rohkem raha mulle paigutada teistesse investeeringuid.

Arendada arusaamist Power väikestes kogustes

Suurim viga enamik inimesi teha, kui nad püüavad välja nuputada, kuidas saada rikkad, et nad arvavad, et nad on alustada kogu Napoleon-like armee vahendite käsutuses. Nad kannatavad “ei piisa” mentaliteet; nimelt, et kui nad ei tee $ 1000 või $ 5,000 investeeringuid korraga, nad ei saa kunagi rikkaks. Mis need inimesed ei saa aru, et kogu armeed on ehitatud üks sõdur korraga; seda on ka nende rahaliste arsenal.

Pereliige minu kord teadis naine, kes töötas nõudepesumasin ja tegi oma rahakotid välja kasutatud pesuvahendi pudelid. See naine investeerinud ja salvestatud kõike ta oli vaatamata see ei ole kunagi olnud rohkem kui paar dollarit korraga. Nüüd, tema portfelli on väärt miljoneid dollareid, mis kõik oli üles ehitatud väike investeeringuid. Ma ei väida, olete saanud, et kokkuhoidlik, kuid õppetund on veel väärtuslik. See õppetund: Ärge põlgavad päeval väike algus!

Iga Dollar Säästad, ostad ise Freedom

Kui paned ta neid tingimusi, näete, kuidas veeta $ 20 siia ja $ 40 ei saa teha suur erinevus pikas perspektiivis. Arvestades, et raha on võime töötada oma koha, seda rohkem seda te tööle, seda kiiremini ja suuremate see on võimalus kasvada. Koos rohkem raha tuleb rohkem vabadust – vabadus koju jääda oma lastele, vabaduse pensionile ja reisi ümber maailma, või vabadust loobuda oma tööd. Kui teil on mingeid sissetulekuallikas, siis on võimalik, et teil alustada hoone oma teel.

See võib olla ainult $ 5 või $ 10 ajal, kuid kõik need investeeringud on kivi sihtasutus oma rahalist vabadust.

Te olete vastutav, kus sa oled oma elu

Aastaid tagasi, sõber ütles mulle, et ta ei taha investeerida varud, sest ta “ei taha oodata kümme aastat rikkaks …” ta pigem nautida oma raha nüüd. Rumal seda tüüpi mõtlemine on see, et koefitsiendid on, sa lähed, et olla elus kümme aastat. Küsimus on, kas siis on parem, kui jõuate sinna. Kui te olete just nüüd on summa kokku otsuseid olete teinud minevikus. Miks mitte panema oma elu tulevikus kohe?

Need ei ole tühjad mõnusaks sõnad või admonishments. Ma lähen korrata seda uuesti: Kui sul on õigus nüüd on summa kokku otsuseid olete teinud minevikus. Teie elu kajastab, kuidas sa kulutad oma aega ja raha. Need kaks sisendit on oma saatuse.

Mõtle Saades omanik Asjad te saate aru, mis on esimene samm hoone Wealth

Üks suur intellektuaalne ja emotsionaalne hangups inimesed näivad olevat, kui nad ei ole kokku puutunud rikkuse või rikkad perekonnad teeb seost tootmisvahendid ja nende igapäevaelust. Nad ei saa aru, aasta siseelundite tasandil, et kui nad ise äriühingu aktsiate nagu Diageo, iga kord, kui keegi võtab jooki Johnnie Walker või Captain Morgan, osa sellest rahast on saavutanud oma tee tagasi ettevõtte rahavaru ülim jaotus neile vormis dividende.

Nad tegelikult ei mõista, et kui nad paistavad väljaspool väravat Disneyland ja vaadata inimesi kõndida pargi, kui nad ise Walt Disney Company, nad naudivad oma osaga kõigist kasumilt nende külalised.

Rich meeste ja naiste on harjumus kasutada ebaproportsionaalselt suurt osa oma sissetulekust omandada tootmisvahendeid, mis põhjustavad nende sõbrad, pereliikmed, kolleegid ja kaaskodanike pidevalt kühveldada raha oma taskusse. Mõtle, kui sa loed seda, et olete ilmselt kunagi kohtunud mind. Siiski, kui olete kunagi söönud Hershey baaris või Reese maapähklivõi tassi, olete kaudselt saatis mulle tõeline raha. Kui olete kunagi võtnud lonksu Coca-Cola või söönud Big Mac, olete kaudselt saatis mulle tõeline raha.

Kui olete kunagi võtnud õppelaenu või laenatud raha, et osta maja pank nagu Wells Fargo, olete kaudselt saatis mulle tõeline raha. Kui olete tellinud tassi kohvi Starbucks, olete kaudselt saatis mulle tõeline raha. Kui olete kunagi ostnud Colgate hambapasta või kasutada Listerine suuvee näppas Visa või MasterCardi või täis auto bensiini alates Exxon Mobil jaama olete kaudselt saatis mulle tõeline raha. Ma ei kinkis neile omandiõiguse panused. Ma ei päri nende omandi panused.

Hakkasin midagi ja tegi otsuse, et minu suurim ja esimene, finants- prioriteediks oli omandada tootmisvahendeid varases nooruses. See oli küsimus prioriteete. Järgides iga dollar, mis voolas läbi minu käed ja teha teadlik, teadliku otsuse selle kohta, kuidas ma tahtsin panna see tööle, ime liitmine tegid rasket.

Kui sa mõistad seda, saate aru, et ühiskonnas, nagu USA, kus trend mitu sajandit on olnud väiksem ja madalamad miljonärideks ja miljardäride koosnedes esimese põlvkonna, isetehtud rikas, hoone rikkuse sageli kõrvalsaadus käitumismustreid, mis soodustavad hoone rikkust. See on põhiline matemaatika. Paralleelsed käitumist ja netoväärtuse kipub kogunema.

InvestoGuru ei paku tulumaksu, investeeringute või finantsteenuste ja nõustamine. Teave on esitatud ilma tasu investeeringu eesmärgid, riskitaluvus, või rahaline olukord ühtegi konkreetset investor ja ei pruugi sobida kõigile investoritele. Mineviku tootlus ei viita tootlusele järgnevatel. Investeerimine hõlmab riski sealhulgas võimalikku kadumist peamine.

# 6: Uuring imetleda Edu ja need, kes on saavutanud Ta … Siis Jäljendage See

Väga tark investor ütles kord valida tunnused imetleda ja ei meeldi kõige rohkem oma kangelasi, siis teeme kõik oma võimu arendada tunnused soovite ja lükata need, mida ei ole. Hallituse ennast, kes sa tahad saada. Leiad, et investeerides ennast kõigepealt raha hakkab voolama oma elu. Edu ja rikkuse sigitama edu ja rikkust. Sa pead ostma oma teed, et tsükkel, ja te seda teete, ehitades oma armee üks sõdur ajal ja paneb oma raha töö teile.

# 7: Aru, et rohkem raha ei ole vastus

Rohkem raha ei lahenda teie probleemi. Raha on luubi; see kiirendab ja päevavalgele tuua oma tõelise harjumusi. Kui te ei ole võimelised tööd maksab $ 18.000 aastas, halvim võimalik asi, mis võib juhtuda, et teile on teil teenida kuus numbrit. Oleks teid hävitada. Olen kohanud liiga palju inimesi teenida $ 100,000 aastas, kes elavad Palk Palk ja ei saa aru, miks see juhtub. Probleem ei ole nende suurusest tshekiraamatut, see on viis, kuidas neid õpetati kasutama raha.

# 8: Kui Teie vanemad olid rikkad ei tee, mida nad tegid

Olemuselt hullumeelne teeb sama asja ikka ja jälle ning oodates erinevaid tulemusi. Kui teie vanemad ei olnud elu elu tahad elada siis ei tee seda, mida nad tegid! Sa pead murda eemal mentaliteet eelmiste põlvkondade kui soovite, et muuta oma elustiili, kui nad olid.

Et saavutada rahalist vabadust ja edu, et teie pere võib olla või mitte on olnud, mida sa pead tegema kahte asja. Esiteks kindel kohustus saada välja võlg. Teiseks säästma ja investeerida suurimat rahalist prioriteet oma elus; Üks meetod on ise maksma esimesena.

Ostmine omakapital on oluline oma rahalist edu kui üksikisik, kas teil on vaja raha sissetuleku või soovivad pikaajalist tunnustust laos väärtus. Kusagil mujal võib oma raha teha nii palju teile kui kui sa seda kasutada investeerida äri, mis on suurepärane pikaajalised väljavaated.

# 9: Ära muretse

Ime elu on see, et see ei ole oluline niivõrd, kus sa oled, see on oluline, kus sa lähed. Kui olete teinud valiku, et võtta kontrolli tagasi oma elu, luues oma netoväärtuse, ei anna teise mõtte, et “Mis IFS”. Iga hetk, et läheb, siis kasvavad üha lähemale oma lõppeesmärk – kontrolli ja vabadust.

Iga dollar, mis läbib oma käed on seemne oma rahalist tulevikus. Võite kindel olla, kui olete hoolas ja vastutustundlik, finants- heaolu on paratamatus. Päev, kui te teete oma viimase makse oma auto, oma maja, või mis iganes see on, mida võlgneme. Seni nautida protsessi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.