Kuidas valida Life Insurance Policy ja milliseid vigu vältida

Home » Insurance » Kuidas valida Life Insurance Policy ja milliseid vigu vältida

Valikuid elukindlustuse poliitika võib tunduda hämmastava ja neid on raske mõista esmapilgul. On raske täpselt teada, kust alustada.

Sa peaksid algama petlikult lihtne kõlav küsimus: Kas teil on vaja elukindlustus üldse? Teie üksikasjalikku vastust sellele küsimusele aitab teil otsustada, millist tüüpi elukindlustus osta, eeldades te otsustate te seda vajavad.

Kui sa vajad elukindlustus, siis teie järgmine samm on õppida erinevaid elukindlustus ja veenduda sa osta õiget tüüpi poliitikat.

Eesmärk Life Insurance ja põhjust, miks te võib olla vaja see

Elukindlustuse vajadused varieeruvad sõltuvalt teie isiklik olukord-inimesed, kes sõltuvad teile. Kui te ei ole ülalpeetavaid, siis ilmselt ei pea elukindlustus. Kui sul ei ole luua olulise osa oma perekonna sissetulek, siis võib või ei pea elukindlustus.

Kui teie palk on oluline toetada oma pere, pöörates hüpoteegi või muid korduvaid arveid, või saates oma lastele kolledžisse, siis peaks kaaluma elukindlustus kui viis tagada nende rahalised kohustused on kaetud korral oma surma.

Kui palju katvus sa vajad

See on raske kohaldada rusikareegel, sest summa elukindlustus vajate sõltub teguritest, näiteks teie muid tuluallikaid, kui palju ülalpeetavaid teil on oma võlad ja oma elustiili. Kuid üldine suunis võite leida kasulik on saada, et poliitika oleks väärt viis kuni 10 korda oma aastapalgast korral oma surma. Peale selle suunis, võiksite kaaluda konsulteerimist finantsplaneerimise professionaalne, et teha kindlaks, kui palju katvus saada.

Tüübid elukindlustuslepingute

Mitmed erinevad elukindlustuse poliisid on olemas, sealhulgas kogu elu, perspektiivis elukindlustus, muutuva elu ja universaalne elu.

Terve elu pakub nii surma saada ja raha väärtus, kuid on palju kallim kui muud tüüpi elukindlustus. Traditsioonilise kogu elukindlustuse poliitika, oma preemiaid samaks, kuni olete tasunud poliitika. Poliitika ise on jõus kuni oma surmani, isegi pärast olete tasunud kõik preemiaid.

Seda tüüpi elukindlustus võib olla kulukas, sest suur komisjonitasud (tuhandeid dollareid esimesel aastal) ning tasud piirata sularaha väärtus algusaastatel. Kuna need tasud on sisse ehitatud kompleks investeeringute valemid, enamik inimesi ei saa aru, kui palju oma raha läheb oma kindlustusagent taskud.

Muutuja elu poliitika, vorm püsiva elukindlustus, luua kassareservi, et saab investeerida mis tahes valikuid pakutud kindlustusselts. Väärtust oma raha reservi sõltub sellest, kui hästi need investeeringud teevad.

Saate varieerida oma premium universaalse elukindlustuse poliisid, teises vormis püsiv elukindlustus, kasutades osa oma kogunenud tulu, et katta osa kindlustusmakse. Võite ka varieerida surma saada. Sel paindlikkust, maksate kõrgem haldustasusid.

Mõned eksperdid soovitavad, et kui sa oled alla 40 aasta vana ja ei ole pere korraldust eluohtlik haigus, siis tuleks valida perspektiivis kindlustus, mis pakub surma saada, kuid pole rahalist väärtust.

Life Insurance kulud

Kõige kallim elukindlustus on tõenäoliselt oma tööandja rühma elukindlustus kava, eeldusel, et teie tööandja pakub üks. Need põhimõtted on tavaliselt perioodi poliitikat, mis tähendab, et sa oled kaetud nii kaua kui nimetatud tööandja jaoks. Mõned poliitikad on võimalik konverteerida lõpetamisel.

Maksumus muud tüüpi elukindlustus on väga erinev, sõltuvalt sellest, kui palju sa osta, millist poliitikat valida underwriter tavadest ning kui palju komisjonitasu firma maksab oma esindaja. Selle aluseks on kulud põhinevad kindlustusmatemaatiliste tabelite et projitseerida oma eluiga. Kõrge riskiga isikute, nagu need, kes suitsetavad, on ülekaalulised või on ohtlik elukutse või hobi (näiteks lendavad), maksab rohkem.

Elukindlustuspoliise sageli on peidetud kulud, nagu tasud ja suured vahendustasud, et te ei pruugi teada alles pärast ostate poliitika. Seal on nii palju erinevaid elukindlustus, ja nii palju ettevõtteid, mis pakuvad neid poliitikaid, et sa peaksid kasutama tasu ainult kindlustus nõunik, kes fikseeritud tasu eest, uurib erinevate poliitikate teile kättesaadavad ning soovitada üks, mis kõige paremini sobib teie vajadustele. Objektiivsuse tagamiseks oma nõustaja ei tohiks olla seotud ühegi konkreetse kindlustusseltsi ja ei tohiks saada komisjonitasu tahes poliitika.

Tervislik 30-aastane mees võiks maksaks umbes $ 300 aastas $ 300,000 perspektiivis elukindlustus. Et saada sama summa katvuse alusel rahalise väärtusega poliitika maksaks üle $ 3000.

Alumine rida

Valides elukindlustus, kasutada internetti ressursse harida ennast umbes elukindlustus põhitõdesid, leida vahendaja te usaldate, siis on soovitatav poliitika hinnanud tasu ainult kindlustus nõunik.

Rahvusvaheliselt tuntud finantsnõustaja Suze Orman usub kindlalt, et kui soovite kindlustus, osta perspektiivis; kui soovite investeering, osta investeering, mitte kindlustus. Ärge segage kaks. Kui sa oled väga Savvy investor ja mõista kõiki tagajärgi eri liiki elukindlustuse poliisid, siis kõige tõenäolisemalt tuleks osta perspektiivis elukindlustus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.