Kuidas vältida vastupidine hüpoteegi Nightmare

Home » Banking and Loans » Kuidas vältida vastupidine hüpoteegi Nightmare

Näpunäiteid, et vältida probleeme Reverse Mortgage

Kuidas vältida vastupidine hüpoteegi Nightmare

Vastupidine hüpoteek on kokkulepe majaomanikele eluaastast 62 teisendada omakapitali rahaks. Hüvitisi ahvatlev: Sa saad hoida oma kodu, saad raha ükskõik mida tahad, ja ei ole vaja teha laenumaksete. Sa võid isegi “võita” suur kui sa elad erakordselt pika eluea.

Reverse hüpoteegid on võimalus teatud homeowners, kuid nad ei ole mõtet kõigile. Kui teie ja teie eesmärgid ei sobi õigus profiili vastupidine hüpoteegi saab painajaiseksi teile ja teie perele.

Need laenud on kulg odavam ja tarbijasõbralikumaks, kuid nad on endiselt keeruline. Vahest kõige olulisem, saada välja vastupidine hüpoteegi võib olla keeruline, kui muudad oma meelt.

Välistada Alternatiivid

Enne kui kasutada vastupidine hüpoteegi, hindab kõiki alternatiive. Sa võid olla muid võimalusi ja saate siiski lahkuda ukse lahti vastupidises hüpoteegi hiljem. Sõltuvalt teie eluasemeturul, see võib isegi olla parem oodata nii kaua kui võimalik enne taotlemise vastupidine hüpoteegi – eeldades maja hinnad tõusevad ja intressimäärad koostööd, mida nad ei pruugi. Alternatiivne strateegiad võivad aidata teil lükkama või vältida vastupidine hüpoteegi üldse.

  • Downsize:  Kui teil on olulise omakapitali kodus, on mitmeid viise teisendada raha. Üks võimalus on lihtsalt müüa oma vara. Pärast 62-aastaseks, mõned omanikud on valmis tegema ära ülesanded ja kulud alles suurema kodus, nii kärpimine aitab teil koguda raha ja lihtsustada oma elu. Kas ostate odavam koht või alustage üürile, siis peaks olema võimalik vabastada mõned raha. Sa võid ka vahele need vastupidine hüpoteegi kulud, eriti kui teil ennetada liigub välja kodus niikuinii,
  • Müü pere:  Kui sa ei ole valmis kolima veel, siis võib olla võimalik müüa pereliige, kes tunneb huvi oma kodus. Kui kõik toimib, võid isegi jääda oma vara, muutes rendimaksete pereliikmele ülejäänud oma elu. Teie surma vara vabaneb ja omanik saab teha mida iganes ta tahab seda. Need tehingud on keeruline, kuid hea advokaat ja maksunõustaja võib kergesti teha tööd teile. Haldamine suhted pereliikmete vahel võib olla kõige keerulisem osa.
  • “Edasi” laenu:  Selle asemel, et saada vastupidine hüpoteegi, sa saad rohkem traditsioonilise Kodukapitalilaenu? Pead piisava sissetuleku saada, kuid teil rohkem võimalusi ja võimaluse vähem võla kui te võtate seda teed. Võrrelge intressikulud ja sulgemise kulud ja vaata, mis töötab välja parim.
  • Teeni rohkem:  Sa võid olla pensionil, kuid on olemas töö, mida saab teha ja on valmis tegema, et ots otsaga kokku tulla? Sul salvestada kimbu ja see võib isegi olla hea sinu tervisele. See ütles, silma peal hoida mis tahes mõju oma maksud, sotsiaalkindlustus ja muid hüvesid.

Need on vaid mõned ideed. Ole loominguline ja vaata, kas seal on ideaalne lahendus oma olukorrale. Talk finantsnõustajate ja võla nõuandjaid saada teise arvamused, enne kui edasi liikuda.

Kodu for Life

Vastupidine hüpoteegid töötavad paremini, kui – ja co-laenamine abikaasa, kui sa abielus – kava elada oma kodus oma ülejäänud elu  ja lase oma pärijad müüvad kodus pärast oma surma. Reverse hüpoteegid tuleb maksta välja, kui viimane laenuvõtja sureb või “püsivalt” liigub majast, sealhulgas ajutise liikuda kusagil mujal, näiteks elukeskkond, rohkem kui 12 kuud.

Ühes halvima stsenaariumi, abikaasa või partneriga, kes on mitte loetletud kaaslaenajaga laenu võib olla välja kolida.

Sama kehtib laste või teiste ülalpeetavate elavad kodus koos sinuga. Kui nad ei suuda maksta ära laen, nad peavad lahkuma. See võib olla väga häiriv.

Hea uudis on see, et teie pärijad ei võlgne rohkem kui kodune hinnatud väärtus või turuväärtus – isegi kui olete laenatud rohkem kui kodus on praegu väärt, et olete kasutanud FHA-kindlustatud HECM vastupidine hüpoteegi.

Vihje:  Et vältida probleeme, teha tulevikuplaane, kas see on alternatiiv eluaseme ellujäänutele või elukindlustust, mis võivad maksta ära laen ja aitab kõigil koju jääda.

Säästke Equity?

Mis siis, kui te kavatsete downsize või liikuda pere kusagil mujal? See on võimalik seda teha, kui olete kasutanud vastupidine hüpoteegi, kuid see on raskem. Reverse hüpoteegid kasutusele võtta oma kodus omakapitali, jättes vähem raha salvestatud kodus.

Kui müüte oma praeguse kodu, peate kandma vastupidine hüpoteegi kasutades sularaha või välja müügitulust. Kui sa olid kohakuti raha, siis ilmselt ei oleks kasutatud vastupidine hüpoteegi esiteks – nii et sa pead, et palju vähem kulutada oma järgmise kodu.

Vihje:  Kui te arvate, et võite välja kolida kodu enne kui sa sured, olge tähelepanelik oma kulutusi. Mida vähem sa laenata, seda rohkem omakapitali teil puudub veeta oma järgmise kodu. Muidugi, see strateegia võib tagasilöök: Mis vastupidine hüpoteegi, on võimalik maksta vähem kui olete laenatud – mõnes olukorras, siis oleksin parem laenates rohkem .

Hoia peal asju

Kui te oma kodus, kulud ja hooldus lõpe kunagi. Sa pead olema eriti hoolas vastupidine hüpoteegi paigas. Teie laenu võib tulla tõttu – see tähendab, sa pead tagasi maksma kogu raha või riski sulgemine, kui te ei ole kursis oma lõppu soodne.

Teie kodu teenib tagatisena vastupidine hüpoteegi, mis kaitseb teie laenuandja. Selle tulemusena oma laenuandja tahab veenduda kodus on väärt nii palju kui võimalik. Lekkiv katus võib tüüta sind , kuid mädanevad lauad ja hallituse sees koju võiks olla probleem, kui järgmine ostja ei kontrolli. Teil on vaja ka kursis omandi ja Hoa tasud. Vastasel juhul pead kinnipidamisõigus oma vara. Laenuandjad isegi nõuda, et te hoida piisavat kindlustuskatet. Kui teie kodus on kahjustatud või hävitatud, tuleb see ümber nii, et see on väärt piisavalt, et maksta ära laenu.

Vihje:  Kui te kipuvad lase asju slaidi leida viis kursis kulud ja hooldus esemed oma laenuandja nõuab. Eelarve regulaarselt korrashoiu nii saate maksta remonti, kui vaja. Seadistage automaatne elektrooniline arve makseid oma kindlustusmaksete ja kinnisvara maksud nii et teil on vähem asju jälgida.

Minimeerida intressikulusid

Kui laenata raha, maksad intressi, ja see on üldiselt mitte kuluna saate taastada, kui sa müüa. Seega on mõistlik vähendada nende kulusid – või veenduge, et olete tõesti saada oma raha väärt.

  • Rahastamiseks, või mitte? Sa pead maksma sulgemise kulud, et saada vastupidine hüpoteegi, ja sa pead otsustama, kui soovite maksta need kulud out-of-tasku või rahastada neid, lisades kulud oma laenujäägilt. Finantseerimine on ahvatlev, sest sa ei pea üle andma raha, kui sulgete, kuid see on ka kallim. Kuna need kulud on osa teie laenu, maksate intressi ekstra summa aastast aastasse. Pöörates out-of-tasku valus rohkem täna, kuid see töötab sageli välja parem rahaliselt.
  • Krediidiliini? Sul on ka mitmeid võimalusi, kuidas võtta raha oma vastupidine hüpoteegi. Üks võimalus on võtta nii palju raha kui võimalik – nii kiiresti kui võimalik – põhisumma. Teine võimalus on kasutada oma vastupidine hüpoteegi kui krediidiliini, võttes ainult seda, mida vajate, kui seda vajate. Krediidiliini aitab teil hoida huvi kulusid madalal, sest see lükkab oma laenu . Selle asemel, et alustades suur laenujääk ja vastava huvi tasud päevast, saate laenata aeglaselt. Kui te kasutate oma vastupidine hüpoteegi täiendada elamiskulud paarsada dollarit kuus, näiteks, saate levitada oma laenu välja paljude aastate jooksul. Veelgi enam, oma vaba bassein raha võib kasvada aja jooksul, kui te kasutate krediidiliini.

On vähemalt üks potentsiaalne puuduseks krediidiliini, et sa peaksid olema teadlikud: Kui valite krediidiliini, saad muutuva intressimääraga oma vastupidine hüpoteegi. See ei pruugi halb, kuid fikseeritud põhisumma võiks paremini töötada mõnes olukorras.

vältida hucksters

Reverse hüpoteegid on võimsad rahalised vahendid ja nad võivad olla väga kasulik õiges olukorras. Kahjuks nad ka kuritarvitada. Kui keegi soovitab, et te kasutate vastupidine hüpoteegi osta iganes nad müüvad, nagu abirahad, pikaajalise hoolduse kindlustuse või timeshares, vaadata nende huve ja nõu mujal kui te kahtlustate erapooletult.

Teie kodus omakapitali on tavaliselt suur bassein raha, ja see on atraktiivne huijareille ja müüjaid otsivad lisasissetulekut. Kui kasutate oma vastupidine hüpoteegi raha investeerida, peate katma vastupidine hüpoteegi kulud lihtsalt tasa teha. Veelgi enam, sa oled pannes oma kodu liinil – riskides sulgemine – kui te ei ole kursis makse ja ülalpidamiskulud.

Võtke Nõustamine Tõsiselt

Sa pead täitma kohustusliku nõustamisseanssi koos HUD heakskiidetud nõuandja kasutada FHA HECM programmi. See ei ole lihtsalt takistuseks hüpata üle – see on võimalus õppida, mida sa sattumist. Küsi nii palju küsimusi kui teil on, ja vaadata laenuandja hinnapakkumisi ja numbrid oma nõuandja.

Arutage seda perekond

See on sinu maja ja oma raha, kuid oma pere ja teised võivad mõjutada teie otsuseid. Nad armastavad sind ja nad tahavad, et teil oleks mugav, kuid need võivad olla ka ootusi hoides maja ja võimalusel seal elavad. Kui nende ootused on ebarealistlikud, andke neile teada, või koostööd ja leida võimalusi, et rahuldada oma vajadusi, aidates oma perele oma eesmärke.

Mida ei taha, et teie pärijad eeldada, et kodu jääb pere lihtsalt sellepärast sa elad seal kuni sa sured. Pereliikmed ei pruugi mõista, et nad on tulla suure summa raha, et hoida maja. Enamik pärijad ei ole piisavalt sularaha – nad on müüa kodus või refinantseerida laenu. Las nad teavad seda pigem varem kui hiljem, et nad saaksid juhtida oma ja muude laenude, mistõttu on tõenäolisem, et nad on heaks kiidetud refinantseerida laenu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.