Kuidas vastupidava Retirement Plan

Home » Retirement » Kuidas vastupidava Retirement Plan

Kuidas vastupidava Retirement Plan

“Kui te ei saa seda muuta, muuta seda, kuidas te arvate sellest.”

Vastupidavuse defineeritakse võime tegeleda elu sündmusi ja sisuliselt “veeretada löögid”. Kui te võtate mõne hetke mõelda kõik sündmused, mis esitavad väljakutse meie Vastupidavuse nimekiri nende elukogemusi saab näib olevat üsna ulatuslik. Need olulised elusündmused võiks olla positiivne (nt lapse sünd, alustades uut töökohta) või nad võivad sattuda olla negatiivne (nt meditsiinilised probleemid, töökoha kaotus).

 

Kuidas valida vastata neile võimalikke takistusi teele pensionile on suur mõju oma üldist rahalist heaolu. Nagu näiteks, finants- Vastupidavuse võib lõpuks on vahe jõudsalt ajal oma pensionipõlve ja lihtsalt üritavad ellu jääda.

Mis tähendab omada elastset Retirement Plan

Olles vastupidavamaks ei peeta isiksusekirjeldustega, kuid see on dünaamiline õppeprotsessi. Elastsed inimesed ei vaata potentsiaalselt stressisituatsioonis nagu oleks lahendamatu. Kuid selle asemel, nad tajuvad neid õppimise kogemus ja võimalus isikliku kasvu ja arengu.

Mõiste rahalist Vastupidavuse viitab võime põrge tagasi ja taluma elu sündmusi, mis on suur mõju oma tulu ja / või vara. Võime toibuda rahalist tagasilööke on täiustatud rahaliste vahendite, näiteks piisava kokkuhoiu, tervisekindlustus ja usaldusväärne sissetulek.

Mõned näited rahalise tegevuse samme ja teiste käitumist saab võtta, et aidata parandada oma mõttes rahalist Vastupidavuse sisaldama:

 1. Säilitada madal võla-tulu suhe.
 2. Säilitada kriisifondi vähemalt kolmekuulise kulud.
 3. Mõtle oma hariduse või karjäärikoolitusprogrammid pidev protsess.
 4. Hoolitse oma füüsilist tervist ja heaolu.
 5. Ostu piisavalt elu ja puude kindlustus, et kaitsta oma lähedased vastu potentsiaalne kahju või tulude vähenemine.

Kui olete kindel, et olete õigel teel, et jõuda oma pensionile eesmärke, siis on vähemuses. Leiud riikliku pensionisüsteemi riskiindeksil (NRRI) selgus, et 52 protsenti leibkondadest on oht ei ole võimalik säilitada oma sama elatustase pensionipõlves. Mis pensionile usalduse taset nii madal on oluline vältida lastes hirmu ja ärevust võtta kontrolli. Vastupanuvõimeline pensionitagatisele nihutab tähelepanu asju, mida saab teha ja annab tegutseb täna, et parandada oma võimalusi edu. Üks lihtne samm on käivitada põhi pensionile arvutus näha, kui palju sa peaksid säästa oma eesmärkide saavutamiseks.

On tõenäoline, et kogete potentsiaali takistusi rada pensionile. Mõned kõige levinumad rahalist tagasilööke, et haiget pensionile plaanid on järgmised:

 • Elukalliduse tõusuga
 • Piiratud ressursse lahkus säästa pensionipõlveks
 • Nr juurdepääsu pensionitagatisele tööl
 • Traumaatiline elu sündmusi (haigus, puue, lahutus, jne)
 • Kogunemine võla
 • Haridus kulud
 • Tasumine praegune ja / või tulevikus tervishoiu kulud
 • Hoolitsemise vananev vanema või muu kallimale

Alates pensionile planeerimine perspektiivi, siin on viis olulist märke, et teie pensionitagatisele on vastupanuvõime ilm potentsiaalsed probleemid ja takistused, mis võivad häirida oma plaanidest saavutada rahaline sõltumatus.

1. Teie Financial Life Plan Sisaldab pikaajalised kavad pensionile

Seadistamine finants- ja muud elu eesmärke regulaarselt võib positiivselt mõjutada teie võimet teha smart rahastamisotsused. Rahaliselt vastupidavamaks üksikisikute kasutada eesmärgid esikohale oma otsuste ja viibimise keskendunud sellele, mis kõige rohkem. Eesmärkide seadmine aitab valmistuda asju, mis võivad panna oluline plaanid rajalt. Aga lihtsalt luua kirjalik rahastamiskava on alles esimene samm, et võtta. Sul peab olema indu järgida plaani ja jääda keskendunud rahalist käitumist, et midagi muuta.

Saate luua oma kirjaliku pensionitagatisele loetledes lühikese ja pikaajalise rahalise eesmärke ja küsi endalt need olulised küsimused teie pensionile.

 • Miks mille rahaline elu plaan nii oluline mind?
 • Mida ma ootan teed kõige pensionieas?
 • Miks Täites neid pensionile eesmärke nii tähtis?
 • Kui palju tulu on vaja elada mugav elustiil pensionipõlves?

Kui teil on vastused neile pensionile planeerimine küsimustele võite alustada pannes oma plaani kirjalikult. Lisateavet selle kohta, kuidas teha see protsess tunduda veidi vähem heidutav kaaluda luua lihtne ühe lehe rahastamiskava.

2. Sa oled astunud samme, et kaitsta oma pere ja oma Wealth

Financial vastupidavuse vajab rohkem kui tugev tahet ja saada läbi raske elu sündmusi. Sul peab olema ka rikkalikult kaitse kava ja esimese koht alustamiseks on luua hädaolukorras hoiuarve. Seejärel saate rõhuasetus kaitseb katastroofilise tervisega seotud sündmuste sobiv tervisekindlustus. Puude kindlustus planeerimine on üks võimalus kaitsta riskid saamata jäänud tulu. Kontrolli oma tööandjaga, et näha, kas teil on pikaajalise puude katvuse. Kui teil on oma 50-ndatel või vanemad, pikaajalise hoolduse kindlustus muutub teise ala muret rikkuse kaitse. Alumine rida on, et valmistada ennast ja oma pere nende suur elu sündmusi, mis võivad oluliselt haiget oma võimalusi pensionile teie tingimustel.

3. Sa pensionisäästude plaan on saavutamas oma tulu Eesmärgid

Financial wellness on termin kasutamist hinnata oma üldise majandusliku olukorra. Financial wellness koosneb rohkem kui lihtsalt meie arusaamu ja tundeid oma rahalist tervist. Mõiste  autentne rahalise heaolu  mõõdetakse tegurite kombinatsioon, sealhulgas üldist rahulolu meie praeguse majandusliku olukorra tegelik rahaline käitumist (st eelarve, säästmine, ära maksta krediidijäägid täielikult), finants- hoiakuid, majandusalased teadmised ja eesmärk majanduslik seisund. Financial Finesse määratleb rahalise heaolu riigina heaolu kus isik on saavutanud minimaalse rahalise stress, loonud tugeva rahalise aluse ja loonud pidev kava, et aidata saavutada tulevikus rahalisi eesmärke.

Financial wellness ei garanteeri vastupanuvõimet kui tagasilööke tekkida või takistusi takistada. Keskendudes oma üldise majandusliku võib minna veel pikk tee, mis aitab teil valmistuda pensionipõlveks ajal tegelevad väljakutseid. Saate jälgida oma rahalist edu, hinnates regulaarselt olulise rahalise mõõtmised nagu oma üldist netoväärtuse, võla-tulu suhe ning säästmisnäitajates. Kontrollin oma rahalist tervist vähemalt paar korda aastas peaks olema sama oluline kui regulaarne tervise ja heaolu tervist.

Kui olete uurinud oma rahalist sihtasutuse võite jätkata jälgida oma varalise seisundi, kuna see rakendub konkreetselt pensionile eesmärke. See on sageli näidanud, et töötab põhi pensionile arvutus vähemalt kord aastas peaks olema osa jätkuvast rahastamiskava. Enamik rahalist planeerija soovitame seada ballpark eesmärgiga asendada 70 kuni 90 protsenti oma eelpensioni tulu. See eesmärk saab reguleerida, et võtta arvesse oma pensionile elustiili. Kui teie planeeritud pensionilejäämise kuupäeva on 10 aastat või vähem see tavaliselt mõtet minna kaugemale tulu asendamine lähenemine ja käivitada eelarve kava pensionile.

4. lõite Sihtasutus Basic Financial Knowledge

Financial vastupanuvõimet nõuab baasi finantsalaseid teadmisi, et aidata teha olulisi otsuseid. Samuti ei ole üllatav, et üldiselt majandusalased teadmised on oluline aspekt rahalist heaolu. Kui tegemist rahaliste otsuste tegemisel on lahknevus teadmisi ja tegevust. Teades-teed lõhe on tavaliselt vahendatud usaldust. Teadlased  on kindlaks teinud, et oma arusaamu, kui palju me teame rahalist teemasid on parem ennustaja rahaliste käitumist me tegelikult eksponeerida.

Siin on mõned konkreetsed pensioniea planeerimiseks samme harida ennast tulevikus võimalusi:

 • Saa oma plaanitud Sotsiaalkindlustushüvitised
 • Mõista erinevate pensionide alternatiive
 • Vaadake Medicare abikõlblikkuse ja muude tervishoiu alternatiive
 • Vaadake, kuidas vähendada oma võlga enne pensionile

5. teil on rohkem kui finantskapitali üles ehitada Retirement

Hoone piisav pensionisäästude on ilmselt oluline. Aga on midagi nimetatakse tavaliselt “psühholoogilise kapitali” on teine ​​oluline komponent pensionile valmisoleku, mis võib olla erinev tegija.

Sa ei saa lihtsalt mõelda oma teed pensionile edu. Kuid võttes vastupidavamaks mõtteviisi aitab teil saada läbi suuremate elu üleminekud. Lisaks oluline aspekt vastupanuvõimet, see on ka oluline, et oleks lootust, optimismi ja enesetõhususe (või teie usk ise). Need on põhilised komponendid psühholoogilise kapitali, mis võib olla kasulik tööriistu areneda pensionipõlves.

Täiendav aspekt vastupanuvõimet on inimkapitali. Pidevalt astub samme, et õppida ja arendada oma tööd ja isiklikke oskusi saab luua karjääri võimalusi ja vähendada rahalist tagasilööki, mis võivad mõjutada teie võimet suurendada oma sissetulekut ja kasvatada oma pensionisäästude.

Suuremate elu üleminekud, võite pöörduda sõbrad, töökaaslased ja laiendatud sotsiaalseid võrgustikke (sh sotsiaalse meediaväljaannete) anda toetust. See niinimetatud “sotsiaalse kapitali” on kasulik vahend, et ellu jääda raske üleminekuid, mis aitavad teil näidata vastupidavust.

Kuidas luua Plan See on Elastsed

Kui teil on mõned takistused seisab viis saavutada oma mõttes rahalist vastupanuvõimet teadlikkust nende potentsiaali teetõkked aitab selgitada muutuste vajadust. Hinnata võimalikke puudusi oma rahastamiskava aitab teil kasutada seda teadlikkust tegutseda ja luua pensionisüsteemiga täna, et ka tasakaalustab praegused prioriteedid. Selle tulemusena paranenud rahalist vastupanuvõimet osakond aitab paremini ette valmistada teid järgmine suur elu ülemineku ja siis lõpuks olla paremini valmis pensionile edu.

Kokkuvõttes leiavad jätma mõni hetk mõelda, mida seisab vahel teid ja elavad oma praeguse elu nagu te soovite. Nüüd kiiresti edasi oma pensionipõlve. Millised on mõned takistused, mis takistavad sind jõuda oma tähtsamaid elu eesmärgid pensionile? Paindlikumate võite saada, seda vähem tõenäoline takistusi muutub lõplikuks teetõkked.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.