Labākais veids, kā pavadīt savu pensijas uzkrājumu

Home » Retirement » Labākais veids, kā pavadīt savu pensijas uzkrājumu

Cik daudz jums vajadzētu izņemt no jūsu pensijas kontiem?

Ja jūs domājat, ka pensijas uzkrājumu ir grūti, pagaidiet, kamēr runa ir laiks, lai tērēt to. Kad jūs strādājat, un veicot iemaksas ar pensiju plānu, tas ir diezgan viegli. Jūs atvērt pensijas kontu, veicina to regulāri, un pie jums iet. Ja jums ir paveicies būt uzņēmuma sponsorētā plānu, jums padarīt jūsu noguldījumus kontā, izmantojot algas samazinājumu.

Nu, protams, jums būs faktiski pierakstīties uz pensijas plānu. Un jums būs pieņemt lēmumus par dažām lietām, bet tas ir diezgan viegli. Atverot kontu, jums būs nosaukt saņēmēju, kurš mantos aktīvus, ja kaut kas notiek ar jums. Nākamais, jums ir izlemt, cik daudz, lai veicinātu kontā. Es ieteiktu, ka jūs uzņemt vismaz 10% no jūsu bruto algas, bet kaut kas ir labāk nekā nekas. Ja Jums ir patiešām laimīgs, jūsu uzņēmums atbilst jūsu ieguldījumu-, kas ir bez naudas! Pārliecinieties, ka jums ir ieguldījumu vismaz pietiekami, lai iegūtu pilnu uzņēmuma maču. Visbeidzot, jums ir nepieciešams, lai pieņemtu lēmumus par to, kā jūsu konts tiek ieguldīta. Bieži vien, kad tikko sākusies, mērķa datums fonds ir laba izvēle.

Spending savu pensijas uzkrājumu

Tieši tā! Diezgan vienkārši. Jūsu darba gadu laikā, jūs diez vai paziņojums pensionēšanās kontu. Bet zēns jūs sākat pievērst uzmanību uz to, kad runa ir par izdevumiem to. Going no dzīves regulāri paycheck uz dzīvo nost no jūsu pensijas fondu bieži ir grūtāk nekā saglabāšanas. Pēdējā laikā es apsprieda to, kā mēs redzam tendenci vecāku klientu, kam uz lielu kaudzi naudas un nepietiekamu izdevumu viņu pensijas gadus. Es uzskatu, ka ideāls pensiju plāns beidzas ar atlekšanai pārbaudes uz bēru mājās. Tikai jokoju. Kārtot.

Kad jūs meklēt, lai aizstātu jūsu paycheck, jums ir jāapsver savus resursus un sākt izstrādāt rīcības plānu. Parasti tur būs sociālās apdrošināšanas ienākumu un varbūt pensiju. Par naudas plūsmas daļu jums ir nepieciešams, lai finansētu savu dzīvesveidu būs jānāk no saviem ietaupījumiem. Cerams, ka jums ir daži pēc nodokļu ietaupījuma-varbūt naudu, kuru saņēmāt, kad jūs samazināts un pārdod savu longtime mājās. Jums varētu būt IRA vai 401 (k) vai 403 (b) no saviem darba gadiem. Varbūt jums ir Roth IRA. Arvien vairāk cilvēki.

Kurš norakstīšanas kontiem izņemt no First

Jautājums tad kļūst “Kas ir labākais veids, lai ņemtu naudu no saviem kontiem?” Atbilde, tāpat kā lielākā daļa atbilžu finanšu plānošanas pasaulē, ir “Tas ir atkarīgs.” Iepriekš minētajā scenārijā, mūsu fiktīvs pensionēts pārim ir trīs spaiņus naudas no kuriem izvēlēties. Viņiem ir viņu pēc tam, nodokļu naudu no mājas pārdošanas. Šī nauda jau ir aplikti kādā brīdī, un jebkuru naudas plūsma, kas nāk no šī spaiņa nav apliekams ar nodokli atkal, izņemot procentu, dividendes un kapitāla pieaugumu ieguldījumi rada. Mūsu pāris ir arī spaini nodokļa atlikto naudu, kas nāk no viņu IRA, 401 (k) vai citu norakstīšanas kontiem. Jebkura naudas plūsmu, kas nāk no šiem kontiem, tiks apliktas ar parasto ienākumu. Visbeidzot, tie ir pāris Roth IRA kontiem, kuros tie finansēti pēdējo gadu laikā līdz aiziešanai pensijā. Tas dod viņiem spaini beznodokļu naudu.

Ar kuru pārvaldību spaini tu ņem naudu no, lai finansētu savas naudas plūsmas vajadzībām, jūs varat, zināmā mērā, kontrolēt nodokļu sekas jūsu pensijas ienākumiem . Piemēram, jūs varētu vēlēties, lai sadali no sava pēctaksācijas spaini pirmās. Jebkura naudas ņemts no šī konta nav apliekams ar nodokli, izņemot nodokļus, kas varētu būt jāmaksā par procentu, dividendes un kapitāla pieaugumu. Bet tas ir vispār OK, jo kapitāla pieaugums nodokļu likmes ir zemākas nekā parastā ienākuma nodokļa likmes. Un, atkarībā no jūsu nodokļu kategorijā, tie var būt tax-free.

Ja Jūs lietojat sadali no jūsu pensijas kontā, šie līdzekļi tiek uzskatīti parasts ienākumiem. Kontrolēt, cik daudz jūs lietojat, un, ja jūs saņemat tuvu virzās uz augstāku nodokļu kategorijā, un joprojām ir nepieciešama naudas plūsmu, jūs varat veikt dažas sadali no beznodokļu kaudzē, jūsu Roth kontiem.

Lūdzu, atcerieties, piemērs iepriekš, ir tikai tas, piemērs. Tas nav ieteikums. Mēs tomēr iesakām ikvienam pārskatīt savu individuālo situāciju, veicot dažas nodokļu plānošanu. Ņemot sadales plānu vietā var palīdzēt jums iegūt naudas plūsmu, jums ir nepieciešams, vienlaikus mazinot nodokļu uzkost pa šiem vērtētie pensionēšanās dolāru.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.