Laena raha, et rahastada maa ost

Home » Banking and Loans » Laena raha, et rahastada maa ost

Laena raha, et rahastada maa ost

Osta maad lubab sul ehitada unelmate kodu või säilitada viilu looduse. Kuid maa võib olla kulukas suure nõudluse valdkondades, nii et teil võib vaja laenu, et rahastada oma maa ostu. Sa võid arvata, et maa on turvaline investeering (pärast kõik, “nad ei tee enam seda”), kuid laenuandjate näha maa laenude riskantne, mistõttu heakskiidu protsess võib olla tülikam kui standard eluasemelaenu.

Lihtne ja laenukulusid sõltub vara liigi sa osta:

 1. Maa, mis te kavatsete ehitada lähitulevikus
 2. Raw maa, et te ei kavatse arendada

Enamasti, maa laenud on suhteliselt lühiajalised laenud, mis kestab kaks kuni viis aastat enne õhupalli makse maksta. Kuid pikemas perspektiivis laenu olemas (või saate teisendada pikemas perspektiivis laenu), eriti kui olete hoone elamu kodus vara.

Osta ja ehitada ühe sammuga

Laenuandjad on kõige valmis laenama, kui sul kavas ehitada oma vara. Hoides toores maa on spekulatiivne. Hoone on ka riskantne, kuid pangad on mugavam, kui sa lähed lisaväärtust vara (lisades kodus, näiteks).

Ehitus laenud: Sa võiksid kasutada ühte laenu, et osta maa ja fondi ehitus. See võimaldab teil kannatada vähem paberitööd ja vähem sulgemise kulud. Veelgi enam, saate tagada rahastamine kogu projekti eest (sealhulgas lõpetamist build) – siis ei ummikus hoides maa, kui te otsida laenuandja.

Hoone plaanid: Et saada heaks ehitus laenu, peate esitama plaane oma laenuandja, kes tahavad näha, et kogenud ehitaja teeb tööd. Fondide jagatakse aja jooksul, kui projekti edenedes, nii et teie töövõtjad peavad järgima kaudu, kui nad ootavad, et saada makstud.

Laenu funktsioone: Ehitus laenud on lühiajalised laenud, kasutades tavaliselt huvi ainult maksete ja lühemad kui üks aasta (ideaalis projekti on lõpetatud siis). Pärast selle aja möödumist, võib laenu ümber standard 30-aastase või 15-aastase laenu või sa refinantseerida laenu abil oma äsja ehitatud struktuur tagatisena.

Sissemakse: Tsitaat maa ja ehituse kulud, peate tegema sissemakse. Plaan tulla 10 kuni 20 protsenti tulevase väärtuse koju.

Lõpetas Palju vs Raw Land

Kui sa osta palju, et juba kommunaalkulud ja tänavate juurdepääsu, on teil lihtsam aega saada heaks.

Raw maa: Raw maa saab veel finantseeritud, kuid laenuandjad on rohkem kõhklevad (kui see on tüüpiline oma ala – näiteks mõned valdkonnad tugineda propaan, kaevud ja septiline süsteemid). See on kallis lisada asju nagu kanalisatsioonitööd ja elektri oma vara, ja seal on mitmeid võimalusi, ootamatud kulud ja viivitused.

Sissemakse: Kui sa osta palju (arenevas alajaotus, näiteks), siis võib olla võimalik panema nii vähe kui 10 või 20 protsenti. Toore maa plaani vähemalt 30 protsenti alla ja siis võib-olla tuua 50 protsenti tabelisse saada heaks.

Laenu funktsioone: Lõppenud partiid on vähem riskantne laenuandjad, et nad on suurema tõenäosusega pakkuda üheetapiline ehitus laenud, mis teisendada “püsiv” (või 30-aastase) hüpoteegid pärast ehituse lõpetamist. Lõpetamata palju, laenuandjad püüavad hoida laenutingimuste lühem (viis kuni kümme aastat, näiteks).

Vähendamine laenuandja riski: Kui ostad toore maa, sa ei pruugi hakka halb laenu. Võite parandada oma võimalusi saada hea asi, kui saate aidata laenuandja riske maandada. See võib olla võimalik saada pikemas perspektiivis laenud, madalamad intressimäärad, ja väiksem sissemakse nõuet. Tegurid, mis aitavad järgmised:

 1. Kõrge krediidiskoor (üle 680), mis näitab, et olete edukalt laenatud ja tagasimakstud varem.
 2. Madal võla tulu suhe, mis näitab, et teil on piisavalt tulu, et teha vajalikud maksed.
 3. Väike laenusummast, mille tagajärjeks on väiksem maksete ja vara, mis on kõige tõenäolisem lihtsam müüa.

Nr kavatseb arendada

Kui sa lähed osta maad ilma plaanist ehitada kodu või äri struktuuri maal, saada laenu saab olema raskem. Siiski on mitmeid võimalusi saada rahastamist.

Kohalikud pangad ja krediidiühistute: Alusta abivalmis finantsasutustega asub maal te kavatsete osta. Kui teil ei ole veel elate piirkonnas, oma kohaliku laenuandjad (ja online laenuandjad) võivad kõhelda heaks laenu vaba maad. Kohalikud asutused tea kohalikul turul ning nad võivad olla huvitatud hõlbustades müük valdkonnas vaatate. Kuigi kohalikud asutused võivad olla valmis laenama, võivad nad siiski nõuda kuni 50 protsenti omakapitali ja suhteliselt lühiajalised laenud.

Kodu võrdsus: Kui teil on märkimisväärne omakapitali kodus, siis võib olla võimalik laenata vastu, et omakapitali teine hüpoteek. Seda lähenemisviisi, võib teil olla võimalik rahastada kogu maa maksumus ja vältige täiendavaid laene. Kuid te võtate märkimisväärne risk, kasutades oma kodu tagatiseks – kui te ei saa teha makseid laenu, teie laenuandja võib võtta oma kodu sulgemine. Hea uudis on see, et intressimäärad Kodukapitalilaen väiksemad olla määrasid maa ostu laenu.

Kommertslaenuandjad: Eriti kui sa kasutada vara ärilistel eesmärkidel või investeering, kommertslaenuandjad võib olla üks võimalus. Et saada heaks, peate veenda laenu ohvitser, et olete mõistlik risk. Tagasimaksed võib ainult viimase kümne aasta jooksul või vähem, kuid maksed võivad arvutatakse 15-aastase või 30-aastase amortisatsiooni ajakava. Kommertslaenuandjad võib olla majutamiseks, kui tegemist on tagatise. Nad võivad lubada teil isiklikult garantiid oma elukoha või sa võiksid kasutada muid varasid (nagu investeeringud põllumajandusettevõtete või seadmed) tagatisel.

Omanik rahastamine: Kui te ei saa pangast laenu või Credit Union, vara praegust omanik võib olla valmis ostu rahastamiseks. Eriti toores maa omanikud võivad teada, et see on raske ostjaid rahastuse traditsioonilise laenuandjad ja nad ei pruugi olla kiire raha välja. Sellistes olukordades, omanikud tavaliselt saada suhteliselt suur sissemakse, kuid kõik on läbiräägitav. 5- või 10-aastase tagasimaksetähtajast on levinud, kuid võib maksed arvutati enam amortisatsioonikava. Eeliseks omanik rahastamine on see, et te ei maksa sama sulgemise kulud soovite maksta traditsioonilise laenuandjad (kuid see on ikka väärt teadus pealkiri ja piirid – aus omanikud võivad eksida).

Spetsiaalsed laenuandjad: Kui sa oled lihtsalt ootab oma õiget aega, et ehitada või olete valides disaini oma maja, siis ilmselt pead kasutama lahendusi eespool. Aga kui teil on ebaharilik plaanid oma vara, siis võib laenuandja, mis keskendub oma kasutusotstarbe jaoks maa. Erinevalt pankadest (töötavad inimesed majas, enamasti), spetsialiseerunud laenuandjaid teha koht mõista riske ja kasu teiste põhjuste maaomand. Nad on rohkem valmis töötama koos sinuga, sest neil ei ole aru saada ühekordne asi. Need laenuandjad võib olla piirkondlike või riiklike, nii otsida Online iganes sa silmas pead. Näiteks:

 • Looduslike ressursside
 • Avamaal vaba aja veetmise eraomand
 • Solar või tuuleparkide
 • Cellular või eetrisse tornid
 • Põllumajandus või kariloomade kasutamine, sealhulgas karjakasvatusele, mahetalu, hobi talud ja hobune boarding

Näpunäiteid Ostjad

Kas teie kodutöö enne osta maad. Võite näha vara puhtalt lehelt täis potentsiaali, kuid sa ei taha saada üle oma pea.

Sulgemise kulud: Lisaks ostuhinnale, siis võib olla ka sulgemise kulud, kui saad laenu. Otsi teenustasusid, töötlemise tasu, krediidi kontroll kulude hindamise tasu, ja palju muud. Uuri, kui palju maksate, ja teha oma lõplik rahastamisotsus nende numbrid meeles. Suhteliselt odav kinnisvara, sulgemise kulud võivad moodustada olulise protsendi ulatuses ostuhinnast.

Saa uuring: Ära eelda, et praegune tara read, markerid, või “ilmne” geograafilisi iseärasusi täpselt näitama vara piiri. Hangi professionaalne täita piiri uuringu ja kontrollida enne ostmist. Praegune kinnisvaraomanike ei tea, mida nad omavad, ja see saab olema sinu probleem pärast ostmist.

Kontrollige pealkiri: Eriti kui sirvite mitteametlikult (kasutades oma kodus omakapitali või müüja rahastamise, näiteks), seda, mida professionaalne laenuandjad teha – pealkiri otsing. Uuri, kas on mingeid kinnipidamisõigus või muid probleeme vara enne üle andma raha.

Eelarve muid kulusid: Kui olete oma maa, siis võib olla konks lisakulud. Vaadake neid kulusid lisaks mis tahes laenumaksete saate teha maa. Potentsiaalne kulutused hõlmavad:

 1. Municipal või maakonna maksud (kontrollige oma maksunõustaja et näha, kas teil on õigus maha arvata)
 2. Kindlustus vabade maa või mahajäetud hooned
 3. Koduomanike liit (Hoa) maksud, vajaduse korral
 4. Iga korrashoiu vajalik, nagu parandamine tara read, haldamise kanalisatsioon, jne
 5. Hoone kulud, kui te kunagi otsustada ehitada, lisada teenuseid, või parandada juurdepääsu vara
 6. Luba tasud, mis tahes tegevust olete planeerinud vara

Tea reeglid

Kui näete vaba maad, siis võib eeldada, kõik on võimalik. Kuid kohalikud seadused ja tsoneerimisnõudeid piirata, mida saate teha – isegi oma eraomand. Hoa reeglid võivad olla eriti masendav. Räägi kohalike omavalitsuste, kinnisvara advokaat ja naabrid (kui võimalik), enne kui nõustute osta.

Kui avastate mingeid probleeme vara olete oma silmaga, küsi muudatuste tegemise kohta. Sa võid olla õnne, või sa võiksid teha, mida sa tahad ka pärast nõuetekohast menetlust (täites paberimajandust ja lõivude tasumise). Tõenäoliselt on lihtsam kui sa luba küsima asemel häiriks naabreid.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.