Lietas, kas jāatceras, pirms pērkat savu pirmo ieguldījumu

Home » Investing » Lietas, kas jāatceras, pirms pērkat savu pirmo ieguldījumu

Lietas, kas jāatceras, pirms pērkat savu pirmo ieguldījumu

No ieguldīt process var būt milzīgs. Visā vietni, jūs atradīsiet simtiem rakstus, lai palīdzētu jums saprast visu, sākot no kādi krājumi ir, kā jūs varat samazināt jūs riskējat, izmantojot metodes, piemēram, dolāra izmaksu izlīdzināšanu. Pirms mēs nokļūt detaļas par investīcijām, tas ir svarīgi saprast dažas vispārīgas koncepcijas, kas palīdzēs ceļā.

# 1. Savu naudu var paveikt vairāk, nekā Jūsu darba

Pirmā lieta, jums ir nepieciešams saprast, pirms sākas ar ieguldīšanas plāns ir šāds: Tava nauda var darīt vairāk, lai jūs par savu darbu.

Jūs nezināt, ka, klausoties vidējā zemākā vai vidējā līmeņa ģimenē, kurš pastāvīgi cildināt tikumiem iegūt labu darbu.

Dažreiz process ieguldīt būs grūti. Jums būs kārdinājums izraut kad tirgus samazinās, lai pārslēgtos investīcijas kad lietas neattīstās pietiekami ātri, vai ieguldīt kaut ko nesaprotu: DO NOT !

# 2. Jūs varat pielāgot savu ieguldījumu plānu uz Jūsu Personības

Nav “pareizā” atbilde, kad runa ir par investīcijām. Tiklīdz jūs saprotat pamatus, jūs varat salikt kopā portfeli, kas apzīmē to, kas jūs esat, kā persona.

Ir slavens stāsts par cilvēku, kurš strādāja par ūdens uzņēmumu un kļuva fascinated ar ūdens krājumiem. Viņš pavadīja visu savu dzīvi tirdzniecības nekas, bet akciju ūdens uzņēmumi, savācot ievērojamu laimi, līdz brīdim, viņš precīzi zināja, pie santīma, peļņu viens no viņa “uzņēmumu”, kas veikti, kad kāds skalo tualeti.

Citi, kuri ir kaislīgi par nekustamo īpašumu, nekad savu krājumu savā dzīvē. Tā vietā, viņi var nopirkt nomas īpašības, pieaug to kolekciju māju laikā (tas ir pat iespējams iegādāties nekustamo īpašumu, izmantojot kaut ko sauc par pašmācību IRA, bet tas ir ārpus šā panta darbības jomu).

Punkts ir tas, ka jūs nevarat klausīties katram investīciju komentētājs televīzijā. Jūs neredzat zobārsti darbojas pie kļūt par dziedātāju katru reizi dzird par popzvaigzne nopelnīt autoratlīdzību tad kāpēc jūs domājat par cashing jūsu investīcijām, tie, ka jūs esat pavadīts laiks izvēlēties un saprast, kādu eksotisko jauna lieta esat dzirdējuši par CNBC? Ja jūs zināt, skaistumkopšanas uzņēmumiem vai restorāniem, vai nekustamo īpašumu, tā nav nekādas jēgas, lai jūs varētu tirdzniecībai tos naftas nākotnes tikai tāpēc, ka miljardieris saka, ka ir vieta, kur būt.

# 3. Kontrolējiet savas izmaksas

Neatkarīgi no tā, ja jūs izvēlaties ieguldīt akcijās, obligācijās, kopfondu, precēm, nekustamo īpašumu – tas nav svarīgi – jums ir jākoncentrējas uz savu izmaksu kontrolēšanu. Kas šķiet triviāli var dot atšķirību starp, kam ir pietiekami, un nokasot ar, pēc aiziešanas pensijā. Pērkot indeksa fondu no kapitāla pārvaldīšanas sabiedrība var nākt ar to, kas ir pazīstams kā “pārdošanas slodzi”, 5%.

Tas nozīmē, ka tad, kad jūs pirmo reizi ieguldīt, no katriem 100 $ jūs likts uz darbu $ 5 ir gatavojas iegūt veikti par maksu no jūsu bankas vai finanšu iestādes. Par $ 10,000 ieguldījumu, tas nozīmē, ka vairāk nekā 40 gadus, jūs gatavojas galu galā ar $ 22600 + mazāk naudas, pieņemot, ka 10% atdevi, nekā jūs būtu bijis!

Daudz tas ir atrisināts ar interneta laikmetā. Pirms paaudze, jums var maksāt $ 200 komisijas par $ 10,000 akciju tirdzniecību. Šodien, jums nav jāmaksā vairāk nekā $ 10. Tas rezultātā lielāku bagātību rokās jauniem investoriem. Tā vietā, tas noveda pie cilvēku hiper-tirdzniecību, pērk un pārdod tik bieži tempā, ka viņi aizmirst krājumi pārstāv īpašumtiesības biznesa, ne tikai papīra gabaliņi.

# 4. Neiegulda naudu jūs nevarat atļauties zaudēt

Vai nav kādreiz ieguldīt naudu, ka jums nevar atļauties zaudēt.

Tieši tāpēc mēs esam FDIC apdrošināts bankas kontus. Ieguldījumi jāveic tikai ar savu “kapitāls” – tas ir nauda, ​​jūs esat atcelt, lai augt savu bagātību ilgtermiņā. Jums nekad nevajadzētu izmantot naudu, jums ir nepieciešams iegādāties akcijas, nekustamo īpašumu, vai kaut kas cits. Briesmas vienkārši nav vērts risku.

Daži citi Domas

Daudzos gadījumos, vecās klišejas pastāvēt, jo tām ir gudrība. Jūs zināt tiem. Nelieciet visas savas olas vienā grozā. Bulls pelna naudu, lāči pelnīt naudu, bet cūkas get nokauts. Krājumi uzkāpt sienas jāuztraucas. Šie vārdi ir pazīstamas jau vairāk nekā gadsimtu, un tie joprojām tur patiesību.

Ja es varētu pievienot vienu lietu sarakstā, tas būtu šāds: Nekad darīt jebko, kas padara jūs neērti. Ja tā nav jēgas, ja jums ir sajūta jūsu zarnu, vai, ja jūs vienkārši nav saprast, ko kāds lūdz jums to darīt, vienkārši iet uz ieguldījumiem. Jūsu pirmais mērķis ir izvairīties no ievērojamiem zaudējumiem. Ja jums aizsargāt savu kapitālu, jūs vienmēr varat atrast veidus, kā pelnīt naudu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.