Maksājumiem vs Dzīvības apdrošināšana: Kurš ir piemērots tieši pensijas ienākumu?

Home » Insurance » Maksājumiem vs Dzīvības apdrošināšana: Kurš ir piemērots tieši pensijas ienākumu?

Maksājumiem vs Dzīvības apdrošināšana: Kurš ir piemērots tieši pensijas ienākumu?
Kaut arī pensijas un dzīvības apdrošināšanas abi ir līdzīgi, tie nav vienādi. Pirms jūs varat saprast atšķirības un noteikt, kuras plāns varētu būt piemērots tieši jums, kas attiecas uz pensiju ienākumu plānu, jums ir vispirms izprast galvenos katrā.

Life Insurance : Life apdrošināšanas plānus nodrošināt ienākumus jūsu apgādājamie, ja jūs mirst ātrāk nekā gaidīts. Lielākā daļa dzīvības apdrošināšanas plāni var iedalīt vai nu noteikta termiņa vai visa dzīvības apdrošināšana. Termins dzīvības apdrošināšanas polise sedz noteiktu laika periodu, parasti 10, 20 vai vairāk gadus, bet visa dzīvības apdrošināšanas polise ir uz visu dzīvi polises. Daži termiņa dzīvības apdrošināšanas polisēm, piedāvā iespēju pārveidot visu dzīvības apdrošināšanas polise, ja termiņš beidzas.

Daudzas dzīvības apdrošināšanas polises, piedāvā naudas vērtību un iespējas, ienākumu gūšanas, kā arī citas dzīves priekšrocības, piemēram, kritisko aprūpe pārklājuma iespēju; tomēr, tas nav galvenais funkcija dzīvības apdrošināšanas polise. Tās galvenā funkcija ir rūpēties par savu apgādājamo pēc savas nāves un maksāt par beigu dzīves / noslēguma izdevumu.

Annuity : Annuity plāni ir izstrādāti, lai nodrošinātu pensijas ieņēmumus plānam īpašnieku, ja viņš dzīvo ārpus paredzamo mūžu. Maksājumiem nodrošināt nodokļu atlikto ietaupījumus pensijas ienākumiem. Kaut annuity tas ir nāves labumu saņēmējiem, tas nav tax-free. Maksājumiem parasti dēvē par atliktiem, tūlītējas vai ilgmūžību annuity plānus.

  • Atliktais Annuity : Atliktā annuity ir tikpat izklausās. Ienākumi tiek atlikta pēc prēmijas tiek maksātas līdz vēlākam datumam, varbūt vairākus gadus. Atliktā ikgadējie sīkāk sadalīti fiksēto (tradicionālā , Fiksēta Indekss (FIA) un Mainīgā mūža renti. Galvenās atšķirības veidiem atliktā annuity plāni ir, kā ir nopelnījis procenti, un to, vai indivīds meklē veikt drošu ieguldījumu vai meklē tirgus līdzīgu atdevi, ar lielāku uzkrāšanās vērtības potenciālu.
  • Tūlītēja Annuity : tūlītēja annuity maksā pabalstus, sākot ne vēlāk kā vienu gadu pēc tam, kad ir samaksāts savu prēmiju apdrošināšanas sabiedrībai. Visnekavējošākie ikgadējie tiek iegādātas ar vienreizēju, vienreizējiem maksājumiem un ir paredzēti, lai sāktu maksāt veic ne vēlāk kā vienu gadu pēc tam, kad prēmija ir samaksāta. Šis rente plāns ir izstrādāts, lai cilvēki, kas vēlas garantētu ienākumu dzīvības.
  • Ilgmūžība Annuity : no A ilgmūžība rente plāns ir ar fiksētu ienākumu rente, ko var izdot jebkurā vecumā ar ienākumiem atlikts līdz 45 gadiem veidu. Raksturīgi, ka plāni šāda veida neplānoju, līdz turētājs ir 80 gadus veci vai vecāki. Domājiet par to kā papildu pensiju plāns, kas var realizēta, kad jūsu regulāri pensiju plāns var samazinās tās izmaksas, vai ir pārtraukta pavisam.

Kura plāns ir labāka?

Galvenais, lai noteiktu, kura plāns ir piemērots tieši Jums – rente vai dzīvības apdrošināšana – ir paskatīties uz savu mērķi. Ja jūsu galvenais mērķis ir, lai palīdzētu jūsu apgādājamie un citi saņēmēji maksā par saviem galīgajiem izdevumiem, rēķini un ir atlikuši naudas atlicis dzīvot, jūsu labākais bet ir dzīvības apdrošināšana, jo tas tiek nodots beznodokļu saviem saņēmējiem.

No otras puses, ja jūs meklējat plānu, kas piedāvā jums pensijas ienākumus, tad jums vajadzētu būt, ņemot vērā renti. Annuity piedāvā nodokļu atlikto ietaupījumus un ienākumus no pensijām. Vienkārši runājot – dzīvības apdrošināšana aizsargā jūsu mīļajiem, ja jūs mirst priekšlaicīgi, bet annuity aizsargā savus ienākumus, ja tu dzīvo ilgāk, nekā gaidīts.

Abi plāni do sniegt labumu nāves, bet katrs ir ļoti atšķirīgs variants ar dažādiem mērķiem. Ja jums vajadzīgs padoms lemjot, ja dzīvības apdrošināšanas plānu vai annuity ir piemērots tieši Jums, konsultējieties ar dzīvības apdrošināšanas vai rentes plānošanas konsultantu, lai apspriestu visas iespējas.

Kur var nopirkt dzīvības apdrošināšanas / Annuity plānu pensiju ienākumu?

Ir daudz cienījamu uzņēmumiem, kas piedāvā gan dzīvības apdrošināšanu un mūža rentes plānus. Jūs varat atrast uzņēmumu, vai nu patstāvīgi vai ar savu apdrošināšanas aģents. Ja veicot meklēšanas sevi, apsvērt dažas no šīm top-rated kompānijām, kas piedāvā gan plānus, salīdzinot likmes: AIG, Symetra, Sagicor, Ameriku, amerikāņu Fidelity, New York Life, Bankers Life un nelaimes gadījumu, un vairāk. Noteikti izbraukšana uzņēmuma finanšu spējas reitingi un klientu apkalpošanas rekordu ar apdrošināšanas reitinga organizācijām, piemēram, AM Best un JD Power & Associates.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.