Mali by ste Získať cestovné úver?

Home » Banking and Loans » Mali by ste Získať cestovné úver?

Mali by ste Získať cestovné úver?

Na svete najznámejšie destinácie môže byť zaujímavé, ale mnohé z nich sú tiež nákladné dosiahnuť. Pokiaľ máte obrovskú zásobu leteckých míľ a cestovných miest, budete pravdepodobne musieť zaplatiť za letenku a akési ubytovni, aj keď zvolíte hostel alebo niečo lacného. A to aj vtedy, budete ešte potrebovať na pokrytie potravín, činnosti a náklady na dopravu, ako sú taxíky a vlaky. Na konci dňa sa tieto výdavky a iní robia cestovať privilégium nie je veľa môže dovoliť bez vonkajšej pomoci.

Niet divu, že mnoho usilujúca cestujúci požičať peniaze, ktoré potrebujú vidieť svet. Typicky, oni to buď cez osobné pôžičky či kreditné karty, hoci oni môžu tiež požičať si peniaze od rodiny a priateľov.

Je požičiavanie peňazí na cestovanie to dobrý nápad? Zvyčajne nie, ale to nezastaví niektorých ľudí, ktorí sú rozhodnutí venovať svojej Wanderlust. Ak sa chystáte požičať peniaze na cestu, to najlepšie, čo môžete urobiť, je nastaviť niektoré základné pravidlá a skúmať najlepšie možnosti úveru k dispozícii.

Problém s požičiavanie peňazí pre cestovanie

Spoločný múdrosť hovorí, že by ste mali len požičať peniaze na zhodnocovanie majetku ako doma, alebo podnikania. Travel je horšie ako opak toho-a znehodnocovanie aktív. Nie je to niečo hmatateľného môžete vidieť ani cítiť, a to stojí za nič nikomu inému ako vám.

Ale, ako veľmi sú vaše spomienky naozaj stojí za to? Ak sa chystáte požičať peniaze na cestu, je potrebné, aby stálo veľa.

To preto, že v závislosti na tom, koľko si požičať, môžete byť splácanie vášho úveru alebo kreditnej karty rovnováhu rokov.

Tiež si pamätám, že to nie je len to, čo si požičať budete musieť splatiť. Budete mať tiež na háku pre záujmu a príslušných poplatkov.

Vzhľadom k tomu, priemerný kreditnej karty má teraz v úrokovej sadzbe 17 percent, tieto poplatky možno pridať až rýchlo.

Pokiaľ si požičať $ 5,000 na mesačnom výletu do Thajska či ceste Európou a trvať desať rokov zaplatiť ju späť v tej rýchlosti, napríklad, by sa budete musieť zaplatiť $ 90 mesačne po dobu 120 mesiacov pri celkových nákladoch vo výške $ 10.811.

Správna cesta k požičať peniaze na cestovanie

Predtým, než si požičať peniaze na cestovanie, oplatí sa pýtať sami seba, či náklady na dlhodobé bude skutočne stáť za to. Myslíte si naozaj chcete, aby sa platby na svojom Stredomoria plavby päť rokov od tejto chvíle, kedy môžete byť úspora pre domácnosti, alebo sa snažia založiť rodinu? Pravdepodobne nie.

Ale ak budete mať cestovné úver, môžete tiež urobiť to správna cesta od začiatku. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zostať na trati:

Využiť Odmeny pre úhradu nákladov

Ak máte dobrý kredit a schopnosť plánovať dopredu čoskoro, môžete si tiež opierať o odmeny bodov na pokrytie časti svojho výletu. Je možné získať dostatočný počet bodov a míľ dostať svoje hotely a letenku sa vzťahuje, ak máte stratégiu a držať sa ho. Preskúmať odmeny karty a ich možnosti, a môžete ušetriť na každej cesty po celom svete.

Nastaviť rozpočet si môžete držať sa

Aj keď nemusí presne vedieť, koľko budete musieť vynaložiť na rôznych výdavkov na cestách, môžete a mali nastaviť rozpočet.

Začnite so svojimi hotely a letenku a zistiť, koľko budú stáť. Odtiaľ, urobiť nejaký výskum, aby zistili priemerného príjmu potravy a činnosť náklady na vašej cieľovej destinácii.

Akonáhle budete vedieť, ako sa o tom, koľko vás bude vaša cesta nastavený späť, môžete pracovať na zaistenie peňazí je skutočne potrebujú. Je to dosť zlé, požičať si peniaze na cestu na prvom mieste, takže nechcú požičať viac, ako je požadované.

Porovnávať osobné pôžičky a kreditné karty

Dva najpopulárnejšie metódy financovania pre cestovanie sú osobné pôžičky a kreditné karty. Kým osobné pôžičky ponúka pevnú úrokovú sadzbu, pevnú, splátkový kalendár a pevnú mesačnú platbu, bude kreditná karta vám umožní nabíjať svoj výlet as you go a vrátiť iba sumu, ktorú požičať. Kreditné karty majú zvyčajne vyššie úrokové sadzby ako osobné pôžičky, ale obe finančné produkty sú ľahko použiteľné pre on-line.

Jedna z výhod cestovania kreditnej karty konkrétne je, že môžete získať cenné cestovné výhody, ako je zrušenie cesty / prerušenie poistenie, poistenie batožiny oneskorenia a bez cudzej transakčné poplatky. Môžete tiež získať cestovné odmeny alebo cash-back na svoje cestovné výdavky, ktoré môžete použiť na úhradu nákladov alebo šetriť na ďalšie dobrodružstvo.

Avšak, cestovné kreditné karty prichádzajú s vysokými úrokovými sadzbami, ktoré môžu uľahčiť náklady na vašu cestu vzrastie dramaticky. Z tohto dôvodu, môžete byť lepšie s nízkou úrokové kreditnej karty alebo ten, ktorý ponúka 0 percent APR na nákupy po obmedzenú dobu.

Či už sa rozhodnete pre kreditnú kartu alebo osobné úver, uistite sa, že porovnávať všetky svoje možnosti a ako sa vyrovnať s ohľadom na odmeny, pôžitky, úrokové sadzby a odmeny. Svet čaká, ale najlepšia cesta je ten, ktorý nemá zničiť svoje financie.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.