Mali by ste zvýšiť vaše poistenie právo na odpočítanie dane, ako ušetriť peniaze?

Home » Insurance » Mali by ste zvýšiť vaše poistenie právo na odpočítanie dane, ako ušetriť peniaze?

Table of Contents

Ako používať vaše poistenie právo na odpočítanie dane, ako ušetriť peniaze

 Mali by ste zvýšiť vaše poistenie právo na odpočítanie dane, ako ušetriť peniaze?

1. Má Zvýšenie odpočítateľných naozaj ušetriť na poistenie?

Zvýšenie vašej spoluúčasťou ušetrí nejaké peniaze na svoje náklady na poistenie, ale množstvo peňazí ušetríte nemusí byť to, čo si myslíte. Vaše poistenie odpočítateľné budú mať priamy vplyv, koľko dostanete zaplatené v tvrdení, ale vám môže ušetriť stovky i tisíce dolárov v nákladoch na poistenie, ak zvýšite spoluúčasť používať správnu stratégiu.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli zistiť, či sa rozhodnete pre vyššiu spoluúčasť vám ušetrí peniaze a koľko môžete očakávať, že ušetriť.

Mali by ste zvýšiť svoj nárok na odpočítanie dane – rýchlu odpoveď

Ak máte peniaze na ruku a sú ochotní zaplatiť za škody vzniknuté z nárokov, potom môžete zvýšiť svoje spoluúčasti na maximálnu sumu, ktorú ste finančne schopní dovoliť, či práve teraz sa niečo stane a vy budete musieť ihneď zaplatiť. Či už je to $ 500 $ 1000, $ 5000 alebo viac, ako je minimálna spoluúčasťou, ak ste finančne pohodlné, potom úspory vaša poisťovňa vám a začať šetriť peniaze. To je tá krátka odpoveď, ale bohužiaľ, ak ste skúma túto tému, možno budete musieť trochu viac informácií, než to, tak poďme ponoriť do tiež zvyšovať spoluúčasť zmysel pre vás a ako použiť vyšší spoluúčasť, ako ušetriť peniaze.

Pomoc sa rozhodnúť, či je potrebné zvýšiť odpočítateľných

Ide o prehľad do hĺbky, ktoré vám pomôžu pochopiť všetko, čo potrebujete vedieť o vplyve zvýšenie svojej spoluúčasti a ako vás to môže stáť, alebo ušetriť peniaze krátkodobé i dlhodobé.

Kde nájsť svoje odpočítateľných Informácie

Začnime sa základy o poistení spoluúčasťou; Po prvé, musíte vedieť, koľko je v súčasnej dobe vaše odpočítateľné. Budete môcť nájsť informácie o tom, ako veľmi sú vaše spoluúčasť na vyhlásenie strane vašej poistky. Niekedy rôzne reportáže, ako sú zemetrasenia pokrytie, poškodenie vodou alebo povodní môžu mať rôzne spoluúčasťou, takže nezabudnite preskúmať možnosti, ako ušetriť peniaze z rôznych spoluúčasťou na potvrdení alebo iných oblastiach svojho politiky rovnako.

Čo by ste mali premýšľať o tom, pred zvýšením svojej odpočítateľných

Najťažšie vec, o poistení je, že čím menej peňazí máte, tým dôležitejšie je mať poistenie, ktoré vás chráni, ak sa niečo pokazí. Ak ste sa snaží prísť s peniazmi platiť za poistenie, môžete si myslieť dvakrát o zvýšenie svojej spoluúčasti.

3 kľúčové položky, aby zvážila, keď príde k tomu, že rozhodnutie o zvýšenie svojej odpočítateľných

  • Skutočné náklady vášho poistenia. Zvýšená odpočítateľné poskytuje percentnú zľavu nákladov na poistenie. Ak budete tráviť len $ 300 na poistenie, je toto percento môže byť veľmi minimálne, ak si to porovnať s dopadom na vás finančne v nároku. Napríklad to, čo skutočne chcete platiť $ 500 alebo $ 1000 v nároku ušetriť $ 30 za rok? A čo keď sa ušetriť 100 $ za rok? Úspory urobiť veľký rozdiel. Musíte si to spočítajte na to, aby zistil, či to dáva zmysel. Čím vyššia je vaše náklady na poistenie, tým viac ušetríte tým, že zvyšuje spoluúčasť, pretože zľava na vyššiu spoluúčasťou je zvyčajne percento.
  • Aký máte poistenie. Ak ste vo finančnej situácii zvládnuť platiť za svoje vlastné malými stratami, tak ste “self-poistiť” za čiastku vašej spoluúčasti. Ak ste typ človeka, ktorý by nikdy uplatniť nárok na základe $ 5000 na streche svojho domu alebo pod $ 1000 na aute, pretože si môže dovoliť zaplatiť za to sami, potom vyššie odpočítateľné robí veľa finančným zmysle, pretože nebudete sa tvrdí, tak ako tak. Ak ste dostal ranu s malou stratou, ale nebude mať peniaze na zaplatenie vyššej spoluúčasťou, potom budete lepšie zaplatiť pár dolárov viac poistenie za rok, takže je finančne zabezpečená a zvoliť spoluúčasť vám môže dovoliť zaplatiť. Akonáhle začnete stavať nejaké úspory, mali by ste sa pozrieť na zvýšenie svojej spoluúčasti na sumu, ktorú si mohli dovoliť v prípade núdze.
  • Ako často urobíte poistných udalostí. Ak si myslíte, že už nikdy nebude musieť podať poistnej udalosti môžete riskovať zvýšením svoju odpočítateľné, ale majte na pamäti výška spoluúčasti predstavuje priamy finančný dopad, ktorú ste ochotní prevziať osobne a zaplatiť sami, či nárok nedeje.

Ak ste už v minulosti urobiť príliš veľa poistných udalostí, tam je dobrá šanca, že ste už platiť veľa peňazí za poistenie. Tvorba ďalšie nároky, pokiaľ to nie je nutné, bude vám ublížiť. Z tohto dôvodu užívať vyššiu spoluúčasť, aby nedošlo k tomu, menšie nároky môže vyplatiť. Vždy by ste mali jednať s poisťovňou, keď sa platiť vysoké poistné vidieť, ako si môžete nájsť lepšiu cenu.

Ak ste nikdy poistných udalostí a môže si dovoliť vyššie spoluúčasť, ak sa stane, pohľadávka, potom by ste mali vážne uvažovať o zvýšenie svojej spoluúčasti, pretože za každý rok ste nerobil nárok, také množstvo peňazí navyše, aby prijala vyššiu spoluúčasťou mohlo byť v vrecku miesto poisťovne.

Napríklad, keď si vzal vyššiu spoluúčasťou $ 1000 a zachránil 100 $ z vášho poistenia za rok, za posledných 5 rokov. Ste nemali nárok, proste robil $ 500 mm. Peniaze sčíta.

Utrácať príliš veľa na poistenie? Použite vyššiu odpočítateľná pre zníženie nákladov

Ak hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze na poistenie, pretože máte pocit, že trávia príliš veľa na niečo, čo ste nikdy použiť, potom zvýšenie odpočítateľné robí veľa zmysel.

Ako presne zistiť, koľko môžete ušetriť zvýšením odpočítateľných

V tomto zozname, budeme pokrývať niekoľko kľúčových oblastí, ktoré vám pomôžu zistiť, či zvýšenie odpočítateľné zmysel pre vás, takže si nemusíte robiť nákladné chybu. To je to, čo sa budeme zaoberať, ktoré vám pomôžu rozhodnúť, že:

  • Čo je poistenie spoluúčasti a ako to funguje v nároku
  • Pred zvýšiť svoj nárok na odpočet dane zistiť, koľko si môžete dovoliť
  • Môže Spoluúčasť Zbavenie Clause Help – Čo je to?

Nerobia chybu zvýšenie svojej odpočítateľné ušetriť pár dolárov mesačne, než s ohľadom na dlhodobé dôsledky.

2. Koľko môžete Zvyšovanie odpočítateľných znížiť vaše náklady na poistenie

hľadáte znížiť náklady na poistenie domácností, byt poistenia alebo uložiť peniaze na auto poistenie – tak, ako veľmi sa zvýši odpočítateľné znížiť náklady na vaše poistenie?

Aký je Zľava pre zvýšenie svojej odpočítateľných?

V závislosti na tom, ako vysoko môžete zvýšiť spoluúčasť, môžete ušetriť v priemere kdekoľvek od 5% -10% z poistného, ​​ako začať. Čím vyššia zvýšite spoluúčasť, tým výhodnejšie sa stáva.

Ak zvýšite svoj auto poistenie odpočítateľné od $ 200 až $ 500 na kolízie a komplexné pokrytie, môžete ušetriť 15-30% s niektorými spoločnosťami podľa Insurance Information Institute . Ak sa vydáte do $ 1000, mohlo by to potenciálne ušetrí 40% .

Rovnaký typ konštrukcie by mohla nastať v poistení domácností, kde sa zvyšuje vaše odpočítateľné na $ 1000 by skutočne začnú ukazovať významné úspory a zníženie nákladov na poistenie niekde v Ballpark o 20% alebo viac , v závislosti na poisťovni.

Vyššia odpočítateľné bude mať za následok nižšie poistné.

Chystáš sa ušetriť tisíce dolárov tým, že zvýši váš spoluúčasti?

Tie by mohli ušetriť tisíce, ak strategicky zvýšiť svoje poistenie spoluúčasťou, nerobia nízkou hodnotou sporu, a keď budete mať šťastie, že nemá žiadne nároky v priebehu času.

Pointa je, že máte jeden dôležitý faktor, aby zvážila: čím vyššia zvýšite spoluúčasť, tým viac budete platiť v nároku; Veľkou otázkou je, čo si môžete dovoliť a čo ušetrí najviac peňazí dlhodobo.

Pokiaľ si poistiť sami za 5 alebo 10 rokov a nemajú žiadne nároky a pritom využívať vyššiu spoluúčasťou, potom môžete ušetriť tisíce dolárov na poistenie. Avšak, to je, ak máte nárok, aby náklady / vyváženie úspory príde do hry.

3. Pred zvýšiť svoj nárok na odpočet dane, zistiť, koľko si môžete dovoliť

Zvýšenie odpočítateľná, ako ušetriť peniaze na poistenie

Či už hľadáte, ako ušetriť peniaze na poistenie domácností, byt poistenie, poistenie vozidiel alebo zdravotného poistenia, tam sú vždy spôsoby, ako môžete maximalizovať svoje úspory. Zvýšenie odpočítateľné je go-to spôsob, ako šetriť peniaze tým najjednoduchším spôsobom  práve teraz.  Uvedomte si, že keď to bude okamžite ušetrí peniaze na prémie, zvýšenie vašej spoluúčasti môže vás stáť peniaze na reklamácie alebo autonehody dlhodobom horizonte. Dôvodom je úspora finančných zvýšením odpočítateľné funguje dobre pre jednu osobu, a možno nie tak dobre, ďalšie je, pretože to má veľa čo do činenia s vašimi osobnými rizikami a finančných možností.

Koľko si môžete dovoliť Raise Your odpočítateľná?

Ak máte prístup k dostatočnému množstvu peňazí na pokrytie spoluúčasti v prípade núdze, potom môžete pravdepodobne dovoliť túto sumu ako prípustný. Každoročne nemáte nárok alebo autonehodu, môžete ušetriť peniaze, ktoré by inak zaplatil, keď ste mali nižšiu spoluúčasť. To môže pridať až 40% úspor v nákladoch na poistenie, alebo dokonca viac, keď sa pozriete na zvýšenie spoluúčasťou na oboch domácej a politiky týkajúce sa automobilizmu. Ak priemerný majiteľ domu má nárok len každých 9 rokov, ktoré by mohli byť 9 rokov platia 40% menej. Tieto úspory sa sčítajú a možno viac ako platiť za zvýšenú spoluúčasťou, kedy alebo či ste niekedy majú nárok.

Poistenie Úspory Tip:

Keď sa poistiť svoj domov a auto s jednou poisťovňou a máte nárok, ktorý ovplyvňuje obaja, budete možno musieť zaplatiť iba jednu uznateľné. To vám môže ušetriť peniaze v nároku taky!

Príklad užívať vyššiu právo na odpočítanie dane s negatívnymi dôsledkami

Neberte si odpočítateľnú hranicu nemôžete dovoliť. Napríklad, budete mať vyššiu spoluúčasťou $ 1000 a ušetriť 100 $ ročne na náklady na poistenie. To je menej ako 10 $ úspor mesačne. Si šťastná, pretože ste ju vidieť, ako ušetriť 100 $ ročne. Nemáte nárok na 5 rokov, ušetriť $ 500 celkovo. Potom, v 6. ročníku, máte nárok, ste uložili na $ 500, ale stále nemajú peniaze, aby prišli s $ 1000 odpočítateľné a nemôže dostať svoje tvrdenie rýchlo usadil, pretože ste usilovne snaží prísť s peniazmi. Nielen, že ste uprostred stresujúce poistnej udalosti, ale máte obavy o prísť s peniazmi znova. Možno ste boli lepšie platiť viac za nižšiu spoluúčasťou, kým si to mohol dovoliť, aby si pomoc, ktorú potrebujete, keď nárok stane.

4. Iné spôsoby, ako ušetriť peniaze na poistenie

Ak ste stále hľadajú spôsoby, ako ušetriť peniaze na svojej domovskej poistenie, možno budete chcieť vyskúšať svoje možnosti pokrytia tuzemské poisťovne a zistiť, či máte správnu politiku pre vaše potreby. Poisťovne sú veľmi konkurencieschopné, pokiaľ ide o získanie alebo udržanie obchodu; Niekedy to môže platiť nakupovať pre poistenia alebo vyjednávať s vašou poistné auto alebo domáce poisťovne.

Vašej poistky by sa mala meniť s vašimi potrebami

Poisťovaciu spoločnosť, ktorá bola veľmi dobre hodí pre vaše potreby pred 5 rokmi nemusí byť najlepšia spoločnosť pre vás teraz poistiť.

Niekedy je to stojí za to trest s jednou poisťovňou získať lepšie poistnú zmluvu, než s novým. Inokedy je to len otázka volať a hovoriť svojej poisťovni ste pripravení nakupovať, a oni môžu prísť s novými nápadmi, ako ušetriť peniaze na svoje náklady.

Spoznajte svoje odpočítateľné sa výnimiek

Odpočítateľné odpustenie sú funkcie ukryté v poistencom formulácie, ktoré vám môže ušetriť veľa peňazí. Pochopenie, kedy bude platiť spoluúčasť vzdanie môže sa budete cítiť lepšie, o tom, že vyššie poistné odpočítateľné.

Čo je to spoluúčasti Waiver?

Spoluúčasť vzdanie na tuzemskej poisťovne alebo byt poistnej zmluvy je klauzula, že sa vzdáva spoluúčasť v prípade veľkej straty.

Každá poisťovňa bude mať iný prístup k tomu, či ponúkajú odpočítateľnú výnimku. Opýtajte sa svojho poistenia zástupcu odvolať, ak je odpočítateľná vzdanie sa vo vašej poistnej zmluvy znení a na akom mieste to kopy.

Napríklad niektoré politiky môžu mať odpočítateľné výnimku za straty viac ako 10.000 $. Ďalšie politiky môže mať veľmi vysoký prah pred odpočítateľné odpustenie kop, rovnako ako veľkých nárokov alebo straty viac ako $ 50,000.

Home poistenie Odpočítateľné Výnimky pre “Free”

Pochopenie, keď vaša poisťovňa bude vzdať odpočítateľné v tvrdení, môžu vás pohodlnejšie s ohľadom vyššou odpočítateľné, najmä ak ste naozaj len poistiť si pre veľkú stratu ako oheň. Najlepšie na tom je, keď je to súčasťou politiky znenia, je to “free”.

Odpočítateľné Výnimky na Povinné zmluvné poistenie

havarijné poistenie politiky predávať odpočítateľné výnimky, ale tieto všeobecne zvýšiť svoje poistné náklady, pretože platíte o zbavenie. Vzdania sa v tuzemsku i ostatných bytových politík poistenia sú zvyčajne postavené do znenia a za normálnych okolností by nemala mať ďalšie poplatky. Väčšina ľudí nepozerajte sa na to pri nákupe politiku, ale bod, v ktorom je odpočítateľná upustené mohol dať tisícky viac v nároku a poskytne vám s možnosťou, ako ušetriť peniaze na ročných nákladov.

Use Your Zvýšenie odpočítateľných úspory, ako ušetriť peniaze

Ak sa rozhodnete si môžete dovoliť zvýšiť svoj odpočítateľné a ušetriť 10% alebo 40% (alebo viac) na poistenie zvažovať úspory ste získali mimo svoje náklady na poistenie a dať ju do núdzového fondu bankový účet. Vzhľadom k tomu, peniaze rastie, môžete zvýšiť spoluúčasť na vyšších úrovniach si môžete dovoliť, a potom ušetriť ešte viac.

Ak ste nikdy mať nárok a nikdy nebude musieť platiť, že vyššia odpočítateľné je to všetko našiel peniaze v vrecku . Ak máte skončiť museli použiť peniaze pre svoje spoluúčasti v dlhodobom horizonte, nebudete uviaznuť. Je to win-win pre vás.

A Little Výskum Možnosti poisťovacích vám ušetrí peniaze

Predtým, než si znížiť reportáže o poistení vyskúšať všetky možnosti, vrátane zhromažďovania všetky vaše poistenie u jednej spoločnosti v prípade, že vám môže poskytnúť riešenie. Niektoré poisťovne dokonca ponúkajú zľavy, keď idete z mesačných taríf prostredníctvom svojho bankového účtu. Opýtajte sa svojho poistenia zástupcu zhodnotiť svoje možnosti poistenia a odporučiť niekoľko možností, ako ušetriť peniaze. Vždy sa váš výskum, môžete skončiť platiť menej a čím ďalej tým prechodom na nové poisťovne s trochou práce.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.