Měli byste splatit hypotéku Před odchodu do důchodu?

Home » Real Estate » Měli byste splatit hypotéku Před odchodu do důchodu?

Měli byste splatit hypotéku Před odchodu do důchodu?

Je ideální pro splatit hypotéku před spaním, ale někdy to není možné. Máte alternativy.

Většina lidí by lépe nemít hypoték v důchodu. Relativně málo dostane žádnou daňovou výhodu z tohoto dluhu, a platby mohou získat více obtížné zvládnout na pevné příjmy.

Ale do důchodu hypotéky , než odejdete do důchodu není vždy možné. Finanční plánovači doporučujeme vytvořit plán B, aby zajistily nechcete skončit domu bohatého a cash chudé.

Proč hypotéku bez odchod do důchodu je obvykle nejlepší

Hypoteční zájem je technicky daňově uznatelné, ale daňoví poplatníci musí rozepsat, aby si během přestávky – a ubude, teď, když Kongres téměř zdvojnásobil standardní odpočet. Smíšený výbor Kongresu o zdanění odhadů 13,8 milionu domácností budou mít prospěch z odpočtu úroků hypotečního úvěru v tomto roce, ve srovnání s více než 32 milionů v loňském roce.

Ještě předtím, než daňové reformy, lidé před odchodem do důchodu často dostal menší užitek ze svých hypoték v čase, jak platby přešel od bytí většinou zájem je většinou hlavní.

Pokrýt hypoteční splátky, důchodci mají často ustoupit více ze svých penzijních fondů, než kdyby hypotéku se vyplatilo. Tyto výběry typicky vyvolat vyšší daně, a zároveň snížit zásobu peněz, které důchodci musí žít dál.

To je důvod, proč mnoho finančních plánovačů doporučujeme svým klientům platit dolů hypotéky zatímco ještě pracuje tak, že jsou bez dluhů , když odcházejí do důchodu.

Stále více se však lidé do důchodu mu dluží peníze na jejich domovů. Třicet pět procent domácností v čele s lidmi ve věku 65 až 74 mají hypotéku, podle Fedu Survey of Consumer Finance. Tak to 23 procent z těch 75 a starší. V roce 1989 byl podíl byl 21 procent a 6 procent, v uvedeném pořadí.

Ale řítí se vyplatí tyto hypotéky nemusí být dobrý nápad, a to buď.

Nenuťte sami chudší

Někteří lidé mají dost peněz na spoření, investic nebo penzijní fondy splatit své půjčky. Ale mnozí budou muset brát značný kus tohoto majetku, který by mohly nechat bez peněz pro případ nouze nebo budoucích životních nákladů.

„I když existuje jistě psychologické výhody spojené s bytí hypotéky-free, finančně, je to jedna z posledních míst, které bych řídí klient splatit dřív,“ říká certifikovaný finanční plánovač Michael Ciccone Summit, New Jersey.

Takové velké výběry také může strčit lidi do mnohem vyšších daňových pásem a spouštět monstrózní daňové účty. Když klient je dost bohatý, aby splatit hypotéku, a chtějí tak učinit, CFP Chris Chen of Waltham, Massachusetts, stále doporučuje rozložení plateb v průběhu času, aby se daně dolů.

Často, když lidé v nejlepší pozici, splácet hypotéky se mohou rozhodnout, že tak neučiní, protože mohou získat lepší návratnost své peníze jinde, plánovači říkají. Také, oni jsou často ty, dost bohaté mít velké hypotéky, které stále splňují podmínky pro odpočet daně.

„Hypotéky mnohokrát mít levné úrokové sazby, které jsou odečitatelné, a proto nemusí být stojí za to platit, kdyby vaše portfolio po zdanění jej předstihnout,“ říká CFP Scott A. Bishop of Houston.

Kdy odměna není možné, minimalizovat hypotéky

Pro mnoho lidí v důchodu, vyplácí domu prostě není možné.

„Lepším případě‚zbožné přání‘scénář je, že budou mít peněžní výhru přes dědictví nebo podobně, které mohou být použity na splacení dluhu,“ říká CFP Rebecca L. Kennedy Denveru.

V drahý Los Angeles, CFP David Rae naznačuje klienti hypotékou zatížena refinancovat dříve, než odejdou do důchodu ke snížení svých plateb. ( Refinancování je před odchodem do důchodu obecně jednodušší než později.)

„Refinancování může rozložit zbývající hypoteční zůstatku nad 30 let, což výrazně snižuje část svého rozpočtu, to jí,“ říká Rae, jejíž sídlo se nachází v západním Hollywoodu.

Ti, kteří mají značný kapitál vybudoval ve svých domovech by možné uvažovat o reverzní hypotéku , plánovači říkají. Tyto úvěry mohou být použity na splacení stávající hypotéky, ale nejsou požadovány žádné platby a reverzní hypotéky nemusí být splaceny, dokud majitel prodává, se pohybuje, nebo zemře.

Dalším řešením: zmenšit eliminovat nebo alespoň snížit hypoteční dluh. CFP Kristin C. Sullivan, rovněž z Denveru, povzbuzuje své klienty, aby zvážila tuto možnost.

„Nebuď blázen si, že vaše pěstované děti budou zpět na návštěvě po celou dobu,“ říká Sullivan. „Rozhodně ne držet dostatek prostoru a pohodlí pro ně vrátit s tebou!“

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.