Měli byste Získat cestovní úvěr?

Home » Banking and Loans » Měli byste Získat cestovní úvěr?

Měli byste Získat cestovní úvěr?

Na světě nejznámější destinace může být zajímavé, ale mnohé z nich jsou také nákladné dosáhnout. Pokud máte obrovskou zásobu leteckých mil a cestovních míst, budete pravděpodobně muset zaplatit za letenku a jakési ubytovně, i když zvolíte hostel nebo něco levného. A to i tehdy, budete ještě potřebovat k pokrytí potravin, činnosti a náklady na dopravu, jako jsou taxíky a vlaky. Na konci dne se tyto výdaje a jiní dělají cestovat privilegium není mnoho může dovolit bez vnější pomoci.

Není divu, že mnoho usilující cestující půjčit peníze, které potřebují vidět svět. Typicky, oni to buď přes osobní půjčky či kreditní karty, ačkoli oni mohou také půjčit si peníze od rodiny a přátel.

Je půjčování peněz na cestování to dobrý nápad? Obvykle ne, ale to nezastaví některé lidi, kteří jsou rozhodnuti věnovat své Wanderlust. Pokud se chystáte půjčit peníze na cestu, to nejlepší, co můžete udělat, je nastavit některé základní pravidla a zkoumat nejlepší možnosti úvěru k dispozici.

Problém s půjčování peněz pro cestování

Společný moudrost říká, že byste měli jen půjčit peníze na zhodnocování majetku jako doma, nebo podnikání. Travel je horší než opak toho-a znehodnocování aktiv. Není to něco hmatatelného můžete vidět ani cítit, a to stojí za nic nikomu jinému než vám.

Ale, jak moc jsou vaše vzpomínky opravdu stojí za to? Pokud se chystáte půjčit peníze na cestu, je třeba, aby stálo hodně.

To proto, že v závislosti na tom, kolik si půjčit, můžete být splácení vašeho úvěru nebo kreditní karty rovnováhu let.

Také si pamatuji, že to není jen to, co si půjčit budete muset splatit. Budete mít také na háku pro zájmu a příslušných poplatků.

Vzhledem k tomu, průměrný kreditní karty má nyní v úrokové sazbě 17 procent, tyto poplatky lze přidat až rychle.

Pokud si půjčit $ 5,000 na měsíčním výletu do Thajska či cestě Evropou a trvat deset let zaplatit ji zpět v té rychlosti, například, by se budete muset zaplatit $ 90 měsíčně po dobu 120 měsíců při celkových nákladech ve výši $ 10.811.

Správná cesta k půjčit peníze na cestování

Předtím, než si půjčit peníze na cestování, vyplatí se ptát sami sebe, zda náklady na dlouhodobé bude skutečně stát za to. Myslíte si opravdu chcete, aby se platby na svém Středomoří plavby pět let od této chvíle, kdy můžete být úspora pro domácnosti, nebo se snaží založit rodinu? Asi ne.

Ale pokud budete mít cestovní úvěr, můžete také udělat to správná cesta od začátku. Zde je několik tipů, které vám pomohou zůstat na trati:

Využít Odměny pro úhradu nákladů

Pokud máte dobrý kredit a schopnost plánovat dopředu brzy, můžete si také opírat o odměny bodů k pokrytí části svého výletu. Je možné získat dostatečný počet bodů a mil dostat své hotely a letenku se vztahuje, pokud máte strategii a držet se ho. Prozkoumat odměny karty a jejich možnosti, a můžete ušetřit na každé cesty po celém světě.

Nastavit rozpočet si můžete držet se

I když nemusí přesně vědět, kolik budete muset vynaložit na různých výdajů na cestách, můžete a měli nastavit rozpočet.

Začněte se svými hotely a letenku a zjistit, kolik budou stát. Odtamtud, udělat nějaký výzkum, aby zjistili průměrného příjmu potravy a činnost náklady na vaší cílové destinaci.

Jakmile budete vědět, jak se o tom, kolik vás bude vaše cesta nastaven zpět, můžete pracovat na zajištění peněz je skutečně potřebují. Je to dost špatné, půjčit si peníze na cestu na prvním místě, takže nechtějí půjčit více, než je požadováno.

Porovnávat osobní půjčky a kreditní karty

Dva nejpopulárnější metody financování pro cestování jsou osobní půjčky a kreditní karty. Zatímco osobní půjčky nabízí pevnou úrokovou sazbu, pevnou, splátkový kalendář a pevnou měsíční platbu, bude kreditní karta vám umožní nabíjet svůj výlet as you go a vrátit pouze částku, kterou půjčit. Kreditní karty mají obvykle vyšší úrokové sazby než osobní půjčky, ale obě finanční produkty jsou snadno použitelné pro on-line.

Jedna z výhod cestování kreditní karty konkrétně je, že můžete získat cenné cestovní výhody, jako je zrušení cesty / přerušení pojištění, pojištění zavazadel zpoždění a bez cizí transakční poplatky. Můžete také získat cestovní odměny nebo cash-back na své cestovní výdaje, které můžete použít na úhradu nákladů nebo šetřit na další dobrodružství.

Nicméně, cestovní kreditní karty přicházejí s vysokými úrokovými sazbami, které mohou usnadnit náklady na vaši cestu vzroste dramaticky. Z tohoto důvodu, můžete být lépe s nízkou úrokové kreditní karty nebo ten, který nabízí 0 procent APR na nákupy po omezenou dobu.

Ať už se rozhodnete pro kreditní kartu nebo osobní úvěr, ujistěte se, že srovnávat všechny své možnosti a jak se vyrovnat s ohledem na odměny, požitky, úrokové sazby a odměny. Svět čeká, ale nejlepší cesta je ten, který nemá zničit své finance.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.