Mida peaks teadma enne Investeerimine Retirement raha

Home » Retirement » Mida peaks teadma enne Investeerimine Retirement raha

Investeerimine Retirement raha

Tehes otsuseid, kuidas investeerida oma pensionile raha, haridus tasub end ära. Sa ei taha mängida koos oma pensionile raha, ega see aeg proovida midagi uut ja tõendamata. On mitmeid meetmeid saab võtta, et aru saada, kuhu panna oma pensionile vahenditest. Sul on mõistlik kaaluda neid kõiki enne kui teeb otsuse.

Määra realistlikult Investment Market tulemused

Vaatamata ebastabiilsus investeeringuturgude, need meist, kes aru, kuidas investeerida teoste ütlen teile, et kui tegemist on oma pensionile raha ei ole midagi, mis lööb hajutatud portfellist.

Aga mida see tähendab? See tähendab, et sa arendada nn vara jaotamise mudel, mis näitab, kui palju teie pensionile raha peaks olema varud või väärtpaberid.

Te vaatate ajaloolise naaseb ja riskid oma vara jaotamise mudel, ja summa, mida on vaja tühistada igal aastal. Seejärel tasakaalustada oma konto regulaarselt ja jääda oma pikaajalise investeeringute kava. Sa pead töötama välja realistlikud ootused, et mõned aastad siis on paremat tootlust kui teised aastat, ja vaadata oma pensionile investeeringute jooksul oma elu, mitte järgmise kolme kuu või ühe aasta.

Nõus Kompromisse

Igaüks tahab täiuslik investeeringuid; midagi ohutu, mis toodab kindla sissetuleku ja kasvab aja jooksul väärtuse. Selline investeering ei ole olemas. Harida ennast investeeringute põhitõdesid mõista kompromisse peate nõustuma investeerimisel.

Ei ole tasuta lõunasöök.

Võite panna oma pensionile raha ohutu investeeringuid ja aktsepteerida tagatud veel madalama tootlusega, et nad pakuvad. Või võite võtta tuntud investeerimisriski taseme ja ehitada portfelli, mis pakub võimalust pakkuda kõrgemat tootlust kui see, mida ohutu investeeringud võivad pakkuda.

Hajutatud portfelli kuulub mõned investeeringud, mis on ohutud, mõned, mis on mõeldud toota tulu, ja mõned, et kasvab sissetuleku kümme kuni viisteist aastat mööda teed.

Lugege ja saada nõu

Parim asi, mida saate teha, enne kui otsustada, kuhu panna oma pensionile raha saada haritud ja professionaalset nõu. Seda saab teha lugedes raamatuid investeerida nii saate aru baasinvesteeringuid mõistete või tellides kinni rahanduse ajakirja ja lugemist kõik artiklid ühe aasta.

Võite vaadata online investeeringute liigid YouTube’is või vaatame, mida ühenduse klasse võib pakkuda lähedal kohaliku kolledži või rahvamaja. Kui eelistate delegeerida, siis intervjuu mitme finantsnõustajate ja otsida keegi, kes on valmis harida teid samas pakkudes planeerimise ja investeerimine teenuseid.

Vältida suuri vigu

Inimesed teevad vigu oma pensionile raha, sest ahnus või teadmatusest. Ahnus peksab kui näete investeering, mis te arvate, toob üle keskmise tulu. Teadmatus on tegur, kui sa ei tea, mis on ja ei ole võimalik. See on lihtne, et keegi rääkida teile midagi, mis ei ole hea valik.

Kui sa mõistad, kuidas investeerida tööd, sa tead, et keskmisest suurema kasumi ei ole võimalik pikema aja jooksul.

Öeldes “sigade paksuks Kodu- saada tapetud” lööb see kalduvus pahandustesse, kui olete liiga ahne. Paljud investeeringud, mis meeldivad ahnuse poole sa osutuvad pettused või Ponzi skeemid. Kui see kõlab liiga hea, et olla tõsi, eemale. Nagu te lähemale pensionile vältides suuri vigu on tähtsam kui leida suurepäraseid investeeringutulu.

Tee Pikaajaline kava ja järgib seda

Making kava aitab teil teha tarku otsuseid, kuidas investeerida. Teie raha on töö teha. See ei ole enam, kui palju saate koguneda; asemel, see on umbes pakkuda usaldusväärse kuus pensionile Palk. Investeerimine sissetulek on erinev, ja teie lähenemine peab muutuma.

Pensioniea otsus on suurim rahaline otsus oma elu – suurem kui osta maja ja palju suurem kui auto ostmisel.

Kui rahaline värk ei ole lihtne, kaaluge rentides pensionile planeerija. Kui sulle meeldib matemaatika ja numbrid mängida online pensionile kalkulaatorid või koostada oma pensionide kava arvutustabeli vormingus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.