Mida teha, kui te ei ole valmis pensionile

Home » Retirement » Mida teha, kui te ei ole valmis pensionile

Mõistmise eelpensionihüvitiste Readiness Valikud

Mida teha, kui te ei ole valmis pensionile

Kui soovite saada tõeline umbes pensionile, seal on lihtne esimene samm. Proovige üht või mitut nimetatud pensionile valmisolekut kalkulaatorid, mis näitavad, kuidas valmis olete elada 20, 30 või rohkem aastat oma praeguse pensionisäästude.

Olin meeldivalt üllatunud kogemus John Schwartz, kirjanik hiljutises artiklis  The New York Times , Retirement reaalsus on jõudmas Me . Schwartz püüdnud aru saada, kuidas valmis pensionile tema ja ta abikaasa olid kasutades tööriistu SSA.gov ja Vanguard. Üllatav asi oli ta kuidas optimistlik tükk oli. Ta tunnistas, et ta ei mõelnud antud piisavalt mõelnud pensionile, kuid ta oli olnud hea saver. Suur avastus oli, et ta oli. Sa võiksid tunda kergendust. Mitte kõik meist on nii õnnelik.

2014. aasta Retirement Usaldus Survey Töötaja poolt Benefit Research Institute, vaid 18 protsenti töötajatest teatatud tunne “väga kindel” nad on piisavalt raha, et elada mugavalt pensionile. Kui teil on teine 82 protsenti, on asju, mida saate teha. See on põhjus, miks see on oluline kasutada kalkulaator, mis võimaldab teil näha, mis juhtub, kui teete muudatusi ajal, säästumäär investeeringute kasv ja tühistamise määra. Olen kasutanud ja hinnatud lihtsus Fidelity MyPlan Snapshot , mida igaüks võib pääseda. Oma 401k kava administraator võib olla midagi sarnast. Oluline on võime teha muudatusi, sest kui sa ei ole valmis pensionile, lahendus hõlmab muutuvas ühe või mitme järgmisi elemente oma pensionisüsteemiga, kui olete ikka töötab.

1. Salvesta ja investeerida rohkem

Üks ilmne viis tugevdada oma tulevikku kokkuhoid ära panna suuremat osa oma Palk pensionile.

Osa probleemist võib olla sõnumside. Eksperdid (sealhulgas yours truly) soovitavad sageli säästa vähemalt 6 protsenti oma Palk, sest see on tavaliselt umbes summa tööandja sobib. Selgem soovitus on alustada 6 protsenti mille eesmärgiks on suurendada seda igal aastal. Üks keskuse Retirement Research lühike leidis, et keskmine palgasaaja, kes hakkab säästa 35 ja läheb pensionile 67 vajadustele säästa 18 protsenti aastas, eeldades 4 protsenti tulu. Tõsi, see on palju. Aga säästa 10 protsenti või isegi 12 protsenti oma maksueelne Palk peaks olema mõistlik eesmärk.

2. Suurendada oma Investeerimisriski

Lenduvate või allapoole populaarsust koguv turgudel võib teha kahju portfelli, kuid mitte tingimata, sest väärtust oma investeeringuid loojub. Mis võib olla kahjulikum on hirm, mis leiab aset nende turul nihked, mis võib põhjustada investorite võtta tarbetuid või halvasti ajastatud tegevus. Liikumine raha ringi reaktsioon turu nihe võib maksta investoritele raha.

See on eriti kulukas, kui üks muutub nii riskitundlikust kui liikuda kõike turult välja või rahaks-like investeeringute. Et olla kindel, et seal on nii palju riski seda teed (inflatsiooniriski, intressirisk, pikaealisuse risk), sest on investeerida kuuma varud. Paljud investorid on liiga palju seda tüüpi riski ja ei piisa omakapitali kasvu riski oma portfelli.

See ei tähenda, et kuum varud peaksid domineerima investeerimisportfelli. Pea meeles, et see kõik on umbes õige tasakaalu ja hoida seda tasakaalu sõltumata turul liigub. Kui olete eksinud oma algse plaani, on aeg tasakaalustamiseks.

3. Töö Pikemad

See võib tunduda irooniline, et üks viis pensionipõlve lihtsam on hoida töötab nii kaua kui võimalik, kuid see on kindlasti bet mures eelnevalt pensionäre. Isegi kui valite töötada vähem tunde või Vahetada eri karjääri, töötades enam lühendab aega ootate elada välja oma pensionile investeeringuid, ja see võimaldab teil jätkuvalt kaasa pensionile investeeringuid paar aastat lisaaega.

Mida kauem paned töölt, seda suurem on teie potentsiaalsed Sotsiaalkindlustuse tulu, samuti. Isikud, kes ootama vanuses 70 punktile saavad maksimaalset kasu, mida nad saada. Paarid, liiga, tuleks kooskõlastada, kui iga liige abielu algab väites Sotsiaalkindlustuse.

4. kulutusi kärpima Retirement

Kui teil oli elada pool oma praeguse palga, võiks seda teha? See on omamoodi küsimus eelnevalt pensionäre tuleks endalt küsima: Mis on minimaalne igakuine summa elamiseks vajalikke?

Kui olete kindlaks number, seda proovida, et näha, kui number on realistlik. See ei aita, et seada tulu eesmärke, mis on ei ole võimalik säilitada pikema aja jooksul.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.