Miks Krediitkaardid Target College Students

Home » Credit and Debt » Miks Krediitkaardid Target College Students

Miks Krediitkaardid Target College Students

Üks neljast üliõpilaste jätab rohkem kui $ 5000 võlgades, et TrueCredit.com uuring näitab. Üks 10 jätab üle $ 10.000 võla. Kui te olete just lõpetanud kolledži saada oma esimese päris töö ja püüavad teha seda ise, krediitkaardi võlg on viimane asi, mida vaja muretseda.

Sul on üüri ja kommunaalkulud maksma, võib-olla auto teadmiseks ja õppelaenu, kui te neid kasutanud. See on rohkem kui piisavalt ühe 20-midagi, lihtsalt välja kolledži, mõelda iga kuu.

Enne kui peata ülikooli sel sügisel, veenduge, et mõistate mõned põhitõed, mis aitavad teil püsida välja krediitkaardi võlg.

Krediitkaardi äriühingud Love College Students

Tudengid on krediitkaart ettevõtte peamine väljavaade. (Kui te ei ole näinud dokumentaalfilmi maxed out , vaadata, enne kui sammu jalg ülikoolilinnakus.) Neile meeldib sulle, kui oled noor paar põhjustel. Esiteks on neil tugev eelaimus, et teie vanemad kautsjoni teid ära, kui sa jooksed oma krediitkaardi arve. Teiseks teil on pikk krediidi elu ees. See tähendab, et palju aastaid intressimaksed krediitkaardi ettevõtted.

In the past, krediitkaardi ettevõtted olid nii näljane kolledži üliõpilased, nad heakskiidetud taotluste isegi kui õpilased ei vasta. Näiteks tudeng võiks saada krediitkaardi tööd ega kontrollitav sissetulek, ei ole krediidi ajalugu, ja isegi ilma co-allkirjastaja. Viimased muudatused krediitkaardi õiguse nüüd nõuavad krediitkaardi ettevõtted kontrollida õpilase tulu enne andes krediitkaardi neid krediitkaardiga.

Õpilased ilma tulu peab minema cosigner saada.

Kui näed krediitkaardi firma oma ülikooli, nad tõenäoliselt maksta oma kolledži administraatorid tasu, mõnikord miljoneid dollareid, et suudavad turul krediitkaardid teile. Kolledžid ka tekib tagasilöök iga krediitkaardi avatud ja mõnikord protsendina tasu tehtud.

Krediitkaardi ettevõtted maksma müüa krediitkaarte õpilastele, sest nad pangandus õpilast korvata seda huvi ja muid tasusid.

Turundus taktika Krediitkaardid

Krediitkaardi ettevõtted tõeliselt mõista kolledži demograafilised. Võite öelda, mida turustamise taktika nad kasutavad selleks, et meelitada noori täiskasvanuid taotleb uue krediitkaarte. Need taktikad peamiselt kaasata annab midagi ära “vaba”.

Oodata krediitkaardi firma esindajad või nende lähedal campus annab välja tasuta kraami krediitkaardi rakendusi. Seadus keelab neid annab ära materiaalsed esemed nagu t-särgid või frisbees loengusse, kuid seadus ei keela immateriaalne vara, nagu kupongi tasuta võileiva kohalikus restoranis või avalduse krediiti oma uue krediitkaardi.

Ja krediitkaardi ettevõtted võivad isegi kinkida materiaalsed esemed, vaid kohas, mis on välja campus. Tasuta asjad on kena, kuid see ei ole nii, et logida krediitkaardiga. Kas sa ei peaks olema kahtlustav ettevõte, kes paindub reeglite proovida teile toode? See ei ole lihtsalt vaba võileib te saate, kui registreerute krediitkaarti. Sa registreerumist pilet Broadway muusikali Võlg peaosas teile. Kas sa osaleda või mitte, on sinust.

Sa parem sisseoste

Kui te olete valmis krediitkaart, ei ole sisse logida esimene, mis on oma tee. Selle asemel, võrdlus sisseoste teed sa teeksid uue auto. Vaata mõned erinevad krediitkaardid ja noppida üks, mis on parim asi. Vähemalt, oma krediitkaardi ei tohiks aastamaks ja madala intressimääraga. Lauad ja kabiinid ja lähedal campus on vaid ühesuunaline krediitkaardi ettevõtted üritavad õpilased. Nüüd nad on hakanud postitada üliõpilastele ja palunud krediitkaardi kirjautumistoiminnot Facebook.

Föderaalseaduse Krediitkaardid College Students

Krediitkaardi ettevõtted on keelatud anda krediitkaarte üliõpilaste ja noorte täiskasvanute all vanus 21, kellel ei ole püsivat sissetulekut või cosigner. Kuid seadus ei täpsusta, mida kvalifitseerub tulu või millist tõendit krediitkaardi ettevõtted peavad saama krediitkaarte.

Alumine rida – ükskõik kui atraktiivne kaardi või tasuta kingitus võib tunduda, sa oled parem otsin oma krediitkaardi. Vaadake, kuidas kasutada krediidi vastutustundlikult nii sa ei ole üks neljast, et lõpetajate tuhandeid krediitkaardi võlg.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.