Mis on Krediitkaart kirnumise ja kuidas seda teha õige tee

Home » Credit and Debt » Mis on Krediitkaart kirnumise ja kuidas seda teha õige tee

Mis on Krediitkaart kirnumise ja kuidas seda teha õige tee

Kui olete krediitkaardi premeerib narkar või soovivad olla üks, siis võib-olla kuulnud krediitkaardi kloppimise. Tea, et kui sa pead olema ettevaatlik, kui sa sisselogimisel mitme krediitkaardid teenida boonuseid ja muid hüvesid,. Kui sa ei ole vastutav krediitkaartide ja sa ei ole rahalisi põhitõdesid paigas, võid sattuda sügaval võla ja kahjustatud krediidi skoor.

Mis eeldused välja viis, lähme üksikasju selle kohta, kuidas krediitkaardi kloppimise tööd.

Mis on Krediitkaart Kloppimise?

Paljud krediitkaardiväljastajad pakuvad suurepäraseid registreerumise boonuseid. Uus kaardiomanikele teenida suur boonus kulutusi teatud kindla ajavahemiku sees-tavaliselt esimese 90 päeva avamist krediitkaardiga. Mida rohkem auhindu krediitkaardid avate, seda rohkem registreerumise boonuseid võite teenida.

Krediitkaart kloppimise viitab tava korduvalt avamise ja sulgemise krediitkaardi teenida oma boonuse ikka ja jälle. Seejuures mitme krediitkaardid saate Koguda palju kasu kui soovite saada, kui te kinni vaid ühe krediitkaardiga. Võite kasutada mõnda muud strateegiad-nagu Kombineerides hüved lojaalsusprogrammid-maksimeerida summa premeerib teid teenida.

Eeskirju järgima

Seal on mõned juhised, mida sa tahad jääda kõige edu krediitkaardi kloppimise.

Saldo tasumiseks Full iga kuu

Veenduge, et olete ei kuluta rohkem kui suudad endale lubada maksta, isegi kui olete eesmärk boonust. Kui te ei saa endale lubada, et maksta ära oma täielik tasakaal lõpus iga kuu, siis tuleb uuesti krediitkaardi kloppimise. Ja sa kindlasti ei peaks püüdma teenida boonuseid rohkem kui ühe krediitkaardi ajal kui sa vaeva, et kulutada ja maksta ära vaid üks krediitkaart. Riiul üles tohutu krediitkaardi saldod võib Teile selline võlg, mis võtab aastaid, et maksta ära.

Teine põhjus, et maksta ära oma tasakaalu iga kuu on mitte maksta intressi oma tasakaalu. Asi kloppimise krediitkaardid on saada kasu krediitkaardiväljastajad. Iga huvi maksad alandab puhaskasu saad oma krediitkaardi.

Alati Tee oma makseid õigeaegselt

Saada oma kuumakse õigeaegselt, et vältida hilinenud lõivude ja kahju oma krediidi. Kui teie krediit on dinged tõttu hilinenud makse, saate võib raske saada heaks premeerib krediitkaardid tulevikus. Samuti saate soovi maksta õigeaegselt, et vältida minetavad oma kasu.

Kas väravaga oma punktid

Sa peaksid alati olema idee, mida te töötate suunas. Neli päeva Santorini. Kruiisi Bahama. Külas oma vanavanemate jaoks pühad. Võimalusi kasutades oma kasu on peaaegu lõputu. Teades, mida sa tahad teha oma punktid aitavad teil valida parima krediitkaartide ja hoida teid kasutamast oma punkte enneaegselt.

Ära võtta rohkem Krediitkaardid kui saate hallata

Sa ilmselt mõelda rohkem krediitkaardid tähendab rohkem boonuseid ja rohkem punkte. Aga võta liiga palju krediitkaardid võib tekitada probleeme. Kui te ei saa endale lubada kulutusi miinimumid mitme krediitkaardid võid sattuda rohkem võlga kui saate käepide.

Hoidke aastamaksu meeles

Paljud premeerib krediitkaardid loobuda aastamaksu esimesel aastal. Mõned võivad pakkuda kasu, et on väärt hoida krediitkaardi ja maksavad aastamaksu. Näiteks võite teenida vaba hotellis peatumise igal aastal. Kui aastamaks on väiksem kui õhtul kell hotellid, kaart võib olla tasub hoida. Pea meeles, et sa pead kasutama oma krediitkaardi iga kord mõnda aega, et hoida seda aktiivse ja sa pead tasakaalu, et krediitkaardi kulutuste kohta kulutuste sa teed krediitkaardid, kuhu aktiivselt püüdnud teenida boonust.

Pidevalt otsida uusi krediitkaart pakub

Krediitkaardiväljastajad muuta oma pakkumised sageli. Ära eelda pakkumise näete oma veebilehel on parim pakkumine saad ajal. Kui olete huvitatud krediitkaardi kontrollige mõned erinevad veebilehed (eriti krediitkaardi võrdlus veebilehed), et näha, mida pakutakse.

Kasutage Chart või töövihik kursis kõigega

Jah, see on lihtsalt nii tõsine. Sa tahad olla kursis koos mitme üksikasju iga krediitkaardi sa avad:

 • Krediitkaardi väljastaja ja konkreetse krediitkaardi
 • Avamise kuupäev krediitkaardi
 • Krediitkaardi iga-aastase tasu ja kas see loobuda
 • Kuupäeva aastase tasu, kui see on loobutud esimesel aastal (kui sa ei hoides konto, peate konto sulgeda enne seda kuupäeva)
 • boonus
 • Kulutuste nõue
 • Kuupäeva pead vastama kulutuse nõuet
 • Teie praegune krediitkaardi tasakaalu (ja saldod kõigis krediitkaardid)
 • Teie edusammud vastavad kulutuse nõuet
 • Kas boonus on teie kontole
 • Kas olete kasutanud boonus
 • Ajastus tahes soodushinda

Alati Loe Fine Print

Lugedes krediitkaardi tingimusi on must. Mõned krediitkaardiväljastajad ainult võimaldab teil teenida boonust teatud tingimustel, näiteks sa ei ole teeninud boonust, et kaardi väljastaja viimase 24 kuu jooksul. American Express, näiteks võimaldab kaardiomanikele teenida ainult üks boonus krediitkaardiga. Kui olete teeninud boonus konkreetse Amex, siis ei saa teenida boonust sama krediitkaardi uuesti. Krediitkaardi tingimused võivad muutuda, seega alati lugeda ja tingimused enne taotlemise krediitkaardi.

Ole ettevaatlik, mitu kaarti Sa Ava lühikese aja jooksul

Krediitkaardiväljastajad võib keelata oma krediitkaardi taotluse, kui olete avanud või taotleda liiga palju krediitkaardid viimase 12 kuni 24 kuud.

Ei tee kunagi Saldoülekanded või võtta sularahakrediit

Need tehingud ei loeta ostude ja seega ei aita teil saavutada oma kulutusi miinimumid. Nad lihtsalt võtavad oma krediidilimiidi ja jätan teid vähem ruumi kulutusi. Plus nii tehingute tavaliselt tasuda lõiv, mida soovite vältida saada maksimaalset kasu krediitkaardi kloppimise. Ja juhul raha ette, sa ei saa ajapikendust finantskulud ja alustada tekkepõhise intressi kohe.

Piirangud avamine Krediitkaardid

Krediitkaardiväljastajad tahad olla lojaalsed kliendid, kes pead oma krediitkaarte rohkem kui paar kuud. Niisiis, püüdes mahasurumiseks krediitkaardi kloppimise palju krediitkaardiväljastajad nüüd piirata krediitkaartide arv saate avada.

Näiteks paljud Chase kliendid märganud, et Chase ei heaks taotlusi tarbijad, kes olete avanud rohkem kui viis uut krediitkaardid (krediitkaarte) viimase 24 kuu jooksul.

Piirangud avades uusi pangakaarte tähenda ainult sa pead olema rohkem strateegilist umbes avamisel krediitkaartide ja kaardi väljastaja te taotlete.

Krediitkaardiväljastajad võib piirata ka koguarvust avatud kontode sul võib olla nendega korraga aega. American Express, näiteks piiri on neli krediitkaarte.

Kas Krediitkaart kirnumise mõjutab Credit?

Krediitkaart kloppimise võib mõjutada teie krediidiskoor, kuid see ilmselt ei pruugi rikkuda oma krediidi skoor. Pea meeles, et maksete ajalugu ja võlataset on kahe suurima tegurid, mis mõjutavad teie krediidiskoor. Kui teete kõik oma igakuised maksed õigeaegselt ja hoida oma krediitkaardi tasakaalu madal, siis hoian oma krediidi skoor alates tankimata.

Iga kord, kui taotleda krediitkaarti, seal on raske uurimise oma krediitkaardi aruanne. Need päringud võivad mõjutada teie krediidiskoor-päringud on 10 protsenti oma krediidi skoor-eriti mitme lühikese aja jooksul.

Uusi kontosid avada saab teie keskmist krediidi vanusest tegur, mis on 15 protsenti oma krediidi skoor.

Sa võid isegi näha vastupidist-oma krediidi skoor suureneb-sest sa oleks nii ettevaatlik muutes oma maksed õigeaegselt ja maksavad oma tasakaalu täielikult iga kuu. Mõned krediitkaardiväljastajad kuuluvad tasuta krediiti skoor jooksul Kuukausitiliotteesi. Kui ükski oma kaarte on see kasu, mida saab kasutada tasuta krediidiskooringu teenust, nagu Credit Karma või Credit Sesame hoida sakke oma krediidi skoor. Teil on alati võimalik tõmmata selga krediitkaardi kloppimise kui see mõjutab teie krediidiskoor.

Krediitkaart kirnumise ei pruugi olla teie jaoks Kui …

Nagu põnev, sest see võib tunduda, et teenida boonust pärast boonus peaaegu tasuta, seal on mõned asjad vaadata läbi, kui sa kloppimise krediitkaarte.

Sul ei ole head krediidi

Üldjuhul tuleb on suurepärane krediidi isegi kvalifitseeruda hea premeerib krediitkaarte. Kui teil on negatiivse informatsiooni oma boonuspunktide aruanne, nagu hilinenud maksed või võlg kogud, siis tuleb parandada oma krediidi report, enne kui proovite piimapütt krediitkaarte.

Sa Ettevalmistused Major Laenu Varsti

Sa ei taha piimapütt krediitkaardid (või vähemalt panna oma kloppimise ootele ajutiselt) kui sa valmistub hüpoteegiga või muu olulise laenutaotlus on 18 kuni 24 kuud. Uurimiste arv ja äsja avatud kontod võivad mõjutada teie krediit skoor ja raskendada saada heaks uued kontod, isegi kui olete olnud aega kõik oma maksed.

Sa ei kuluta piisavalt raha iga kuu, et rahuldada kulutuse nõuet

Teil võib olla kulutada mitu tuhat dollarit ostude vaid paar kuud, et rahuldada kulunõue. Kui praeguse kulutamise ei ole piisavalt kõrge, et rahuldada kulunõue, kloppimise ei pruugi olla teie jaoks. Tõstke oma kulutusi lihtsalt teenida boonuseid paneb sind oht luua suurem saldod kui te ei saa endale lubada maksta.

Sul ei ole aega ega huvi hoida Up oma krediitkaardiga Progress

Saate ikka teenida krediitkaardi kulutuste boonuseid ja preemiaid oma krediitkaardi ostud. Siiski, kui olete tõsiselt kloppimise krediitkaardid, korraldada oma jõupingutusi on võti.

Sa pole kunagi olnud Krediitkaart

Krediitkaart kloppimise ei ole kogenematu. Sul peaks olema hea kogemus kasutades krediitkaarti ja maksavad oma tasakaalu täielikult iga kuu enne sattumist krediitkaardi kloppimise. See on liiga lihtne hätta ja kui teie krediit skoor on kahjustatud, siis on raske heastada.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.