Mis on rahavoogude juhtimise konto ja kust saate Üks?

Home » Banking and Loans » Mis on rahavoogude juhtimise konto ja kust saate Üks?

Enamik inimesi hoida oma panka ja maaklerteenuste eraldi: Teie pank on kontrolli ja hoiustele, ja teie maaklerifirma on pikaajaliste investeeringute. Aga rahavoogude juhtimise kontod pakuvad kõike, mida vajate päev-päevalt panganduse kauplemiskontole-koos mitmeid eeliseid traditsiooniliste pankade.

Table of Contents

Mis on rahavoogude juhtimise konto?

Raha juhtimise konto kauplemiskontole mõeldud hallata sularaha, maksete tegemise ja intressi teenima.

Kontod on tavaliselt, kuid mitte alati, eraldi investeeringute kontosid maaklerfirmad, kuid saate need linkida investeeringute kontosid.

Lihtsustatult: Raha haldamise konto võimaldab kasutada üks finantsasutus oma säästmise ja investeerimise vajadustele. See tähendab ainult ühte sisselogimist jälgida, vähem avaldusi ja tulumaksu vormid igal aastal, ja kiire ülekandeid ja oma investeeringute kontosid.

Kasuta oma raha: Kõige enam tulla deebetkaart raamat kontrolli, ja online arve tasuma teenuseid. Selle tulemusena nad praktiliselt kaob vajadus hoida pühendunud pangakonto.

Teeni huvi: Rahahaldus kontod maksma intressi, kuigi võite tihti paremini internetipanka. Aga kui sa minimeerida jõude raha ja kasutada pikaajalisi investeeringuid oma pikemaajalisi eesmärke, intressimäär ei tohi midagi. See on lihtne kanda raha online hoiuarve, kui soovite, et teenida rohkem.

Must-Have Omadused

Enamik rahavoogude juhtimise kontod pakkuda põhilisi funktsioone, nagu tasuta deebetkaardi ja piiramatu kontroll kirjalikult. Aga mõned ettevõtted ületavate tähe add-ons.

ATM allahindluste: Kui te liikuda palju, otsida rahavoogude juhtimise konto helde ATM soodustused. Mõned teenusepakkujad piiri allahindluste US sularahaautomaadid või võrgustikud, samas kui teised tagastada peaaegu kõik ATM seotud kulud kogu maailmas.

Lihtne juurdepääs: Küsi kuutasu ja minimaalse tasakaalu nõuded avada konto. Kui teil on kümneid tuhandeid dollareid, mõned maaklerfirmad on kõne allagi-või nad tasu kuutasu.

Mobile tagatisraha: Enamik rahavoogude juhtimise kontod nõustuda otsese tagatisraha oma palga ja sotsiaalkindlustushüvitiste, kuid võite aeg-ajalt vaja hoiustada tšeki. Eriti siis, kui seal ei ole kohaliku filiaali, hoiused on mobiilseadmes lihtsam. Vastasel juhul peate hoiule posti teel.

Kasulik teated: Stay up-to-date, mis toimub teie kontole. Et vältida puudu maksete või kopsakas kontrolli, luua teadete öelda teile, kui teie konto saldo muutub liiga madal. Pettuste vältimiseks leides suurtest turult koheselt.

Lingid välistele pangad: Sa ilmselt tahad hoida teiste pangakontode avatud, ja see on väga oluline, et oleks võimalik kanda raha lihtsalt. Näiteks üleliigse raha võib minna online pangakonto teenida kõrgemat APY ja võiksite kohaliku pangakonto sularahakäitluseks ja seif.

FDIC kindlustus: Rahahaldus konto pakkujad automaatselt “pühkima” kasutamata raha investeeringuteks, et maksta dividende või intresse. Kui turvalisus on teile tähtis, teadus-, kas need pühkima kontod on FDIC-kindlustatud.

See valitsuse tagatud programmi kaitseb teid juhul, kui pank, kellel oma raha läheb kõht-up.

Kui avada konto

Kui rahavoogude juhtimise konto meeldib sulle, avada konto maaklerifirma oma valik. Alustage paludes institutsioonide sa juba töötavad-see peaks olema lihtne lisada uue konto ja oma praeguse majandite et firma võib aidata teil saada ekstra perks.

What About Pangad?

Raha juhtimise kontod on kasulikud vahendid raha haldamise. Et mõista, plusse ja miinuseid, see võib olla kasulik võrrelda neid pangalaadsed kontod standard pankade ja krediidiühistute.

FDIC katvus: Pangad tavaliselt piirata FDIC kindlustus $ 250,000 iga hoiustaja kohta igas krediidiasutuses. Krediitkaardiga ametiühingud kasutada NCUSIF kindlustus, mis on sama ohutu. Aga raha haldamise pakkujad saavad levitada oma vara hulgas mitmed pangad, korrutades saadaval katvus (samas sul on ainult üks avaldus tegeleda). Pange tähele, et raha kauplemiskontole ei ole FDIC-kindlustatud, võib see kesta mitu päeva oma raha eest saada kaetud, kuid SIPC kindlustus võib katta oma kauplemiskonto.

Kohalik olemasolu: Enamik maaklerfirmad ei ole kohalikud harud. Kui nad seda teevad, need kontorid ei ole mõeldud suure mahu pangandus vajadustele. See on ilmselt kasulik hoida konto kohalikus pangas või Credit Union in-isik teenuseid.

Asset miinimumid: Kuigi mõned maaklerfirmad ei ole miinimumid, teised vajavad olulist vara. Näiteks, peate $ 25.000 kasutama hakata raha haldamise. Online pangad regulaarselt avatud kontode ilma minimaalse tasakaalu nõue.

ATM tasud: Pangad on tuntud laadimise ATM tasud. Sa tihti tasuline ATM omanik ja pank võib nõuda täiendavat tasu, kasutades “võõra” ATM. Maaklerfirmad kipuvad kas tagasimakse need tasud või pakkuda juurdepääsu mitme tasu-free võrgustikud.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.