Mis on raskustes ettevõtete võlgadest investeerimine ja kuidas see toimib?

Home » Investing » Mis on raskustes ettevõtete võlgadest investeerimine ja kuidas see toimib?

Mis on raskustes ettevõtete võlgadest investeerimine ja kuidas see toimib?

Kui ettevõtted on rahalistes raskustes, kuuleme sageli investorid eemale kõndima kopsakaid summasid. See tundub ebaloomulik, kuid see tuleneb sellest, et investorid on ostnud ettevõtte võla, mitte selle laos.

See on sageli viidatud kui õnnetud võla investeerida, ja see on tavaline praktika vahel riskifondid ja paljud institutsionaalsed investorid.

Maksejõuetu investeerimine, investor teadlikult ostab võla vaevatud ettevõtte sageli allahindlust-ja lõikab kasu kui ettevõte pöördub ümber.

Paljudel juhtudel investorid ikka minema jalutada makseid isegi kui ettevõte läheb pankrotti, ja mõnel juhul, õnnetud võla investoritele tegelikult lõpuks kui omanikud raskustes ettevõte.

Kuidas võla Odav

Ei ole range reegel kui kategoriseerimiseks võla “õnnetud”, kuid üldjuhul tähendab see, et võla kaupleb märkimisväärse allahindlusega selle nimiväärtuse. Nii näiteks võib teil olla võimalik osta $ 500 võlakirja $ 200. Sel juhul soodushinnaga kaasas, sest laenuvõtja on ohus nurjunud. Ja tõepoolest, investorid võivad kaotada raha, kui ettevõte läheb pankrotti. Aga kui investorid usuvad ei saa olla pööret ja on lõppkokkuvõttes osutunud õige, nad näevad väärtus võla tõusevad järsult.

Investor, kes ostab aktsiaid ettevõtte asemel võlg võib teha rohkem raha kui võlg investoritele kui ettevõte lülitab ennast ümber. Aga aktsiate kaotada kogu oma raha, kui ettevõte läheb pankrotti.

Võlg, teiselt poolt, on säilinud mõned raha, isegi kui pööret ei toimu.

saavutada kontroll

Kui investor ostab ettevõtte õnnetud võla nad mitte ainult ostu kuid sageli lõpuks mõned kontrolli äri. Üksused nagu riskifondid, et osta suurtes kogustes õnnetud võla sageli läbirääkimisi termineid, mis võimaldab neil aktiivselt osaleda koos rahutu ettevõte.

Lisaks õnnetud võla investoritele võimalik saavutada eelisseisund makstakse tagasi, kui ettevõte läheb pankrotti.

Kui ettevõte teatab Peatükk 11 pankrotti, kohus tavaliselt määrata prioriteedi järjekorras võlausaldajate võlgu. Need osalevad õnnetud võla sageli mõned esimesed inimesed tagasi maksta, enne aktsionäride ja isegi töötajad. Mõnikord võib see põhjustada võlausaldajate tegelikult omastate ettevõte. Kui see juhtub, on õnnetud võla investorid saavad rikkaks, kui nad on edukad keerates ettevõtte ümber.

Riskijuhtimine

Anytime investor ostab võla, nagu kujul valitsuse või ettevõtete võlakirjade, riskivad nad laenuvõtja maksejõuetusest. Sellepärast enamik investoreid palutakse uurida krediidivõime laenuvõtja määrata tõenäosus saada oma raha tagasi. Maksejõuetuse riski on ka põhjus, miks võla vähem krediidivõimeline organisatsioonide loob suuremat tulu investori jaoks.

Maksejõuetu investeerida, on väga reaalne oht, et investor kõndides ära midagi, kui ettevõte läheb pankrotti.

Investorid, kes tegelevad õnnetud võla investeerida, eriti suuremate riskifondide Sageli toimivad põhjalike analüüside riski, kasutades täiustatud mudelite ja test stsenaariume.

Veelgi enam, need vahendid on sageli väga osav laialilaotamine riski ja kui võimalik, partneriks teiste ettevõtete, et nad ei ole üle- kui üks investeerimisprojekt vaikimisi.

Kõige tähtsam on, kvalifitseeritud riskifondide juhtide mõista väärtus mitmekesistamise investeerida. On ebatõenäoline, et õnnetud võla hõlmaks olulise osa riskifondide täielik portfelli.

Õnnetud võla Keskmine Investorid

Üldiselt võib öelda, et keskmine Joe ei kavatse osaleda õnnetud võla investeerida. Enamik inimesi on parem investeerida varud ja standard võlakirjad, sest see on lihtsalt ja palju vähem riskantne. Aga see on võimalik individuaalne juurdepääsu sellele turule, kui nad valivad. Mõned firmad pakuvad investeerimisfondid, mis investeerivad õnnetud võla või sisaldada õnnetud võla osana portfelli.

Franklin Mutual Quest Fondi Franklin Templeton Investments [NYSE: MQIFX], näiteks hõlmab maksejõuetu oma osalused koos alahinnatud ettevõtted ja raha. Oaktree Capital on teine ​​firma pakub erainvestoritele juurdepääsu õnnetud võla kaudu erasõidukite.

See on kasulik investoritele võimalustest aru, et maksejõuetu pakkumised, kuid see harva mõttekas tüüpiline pensionile portfelli. Seismise varude, investeerimisfondid ja investeerimisjärgu võlakirjad on turvalisem ja mõistlikum tee rikkuse enamiku inimeste jaoks.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.