Mis tüüpi pangakonto Best oma raha eest?

Home » Banking and Loans » Mis tüüpi pangakonto Best oma raha eest?

Mis tüüpi pangakonto Best oma raha eest?

Kuigi enamik meist aru, kui tähtis on säästa raha, mis ei tähenda, et me teame , kus salvestamiseks. Kahjuks figuring mis tüüpi hoiustele töötab kõige paremini on sageli kõige raskem osa alustanud.

Hea uudis on, seal on vähemalt neli erinevat tüüpi hoiustele, mis võivad sobiv. Kõige populaarsem tüüpi kontod oma raha hulka kontrollida raamatupidamise, hoiustele, hoiusesertifikaate (CD), ja rahaturu kontod.

Kuigi kõik need kontod tavaliselt pakuvad FDIC kindlustuse hoiuste kuni $ 250,000, õiget tüüpi hoiuarve teile sõltub oma säästud stiili ja isiklikke eesmärke.

Nelja tüüpi hoiustele kaaluda

Kui te õngitsemise säästa rohkem raha sel aastal kui eelmisel, või lihtsalt otsin parim koht ohutult peidavad oma lühiajaline kokkuhoid, siin on neli liiki pangakontode kaaluda:

Kontrollin kontot

Kui otsite lihtne ja sagedane juurdepääs oma raha, pangakonto võib olla teie parim valik. Mis pangakonto, võite kirjutada kalaostude saldo maksma kaupu või teenuseid. Pakub oma pank pakub online-kontode haldamise, võite maksta arveid ja saata raha online. Mõned kontrollida raamatupidamise pakuvad ka deebetkaarte, mis muudavad oma konto kasutamise raha ostuprotsessile.

Parim jooksevkontosid turule pakkuda minimaalse tasu, laia sularahaautomaatide võrk, kus pääsete kiiresti sularaha ja madala minimaalse tasakaalu nõue.

Kuigi kasu kontrollida raamatupidamise on piisavalt lai, et aidata peaaegu igaüks rahaline pilt, seal on üks märkimisväärne negatiivne külg, et kaaluda: Enamik kontrollida raamatupidamise vaevalt intressi tasuma oma hoiused. Niisiis, kui sa tahad teenida huvi ja kasvada oma raha aja jooksul, saate parem hoiule oma raha mujale.

Säästuarve

Kuigi hoiustele töötada sarnaselt kontrollida raamatupidamise, nad ei paku kontrollida komponendi, kui tegemist on juurdepääs teie raha. Üldiselt pääsete raha teie hoiuarve üsna kergesti läbi online-kontode haldamise süsteemi, on pank ise või ATM – kuigi föderaalseaduse piirab sul kuus väljavõtmine või ülekannete kuus erinevalt pangakonto.

Parim hoiustele pakuvad madalaid tasusid ja madala deposiit nõuet. Lisaks nad peaaegu alati oleks lihtne juurde pääseda raha. Parim osa umbes hoiustele, aga see, et nad tavaliselt pakkuda kõrgemat intressi kui kontrollida raamatupidamise. Mis online hoiuarve konkreetselt, saate tavaliselt teenida korralikku tootlust ja kasvatada oma raha aja jooksul.

Hoiusetunnistus (CD)

Kui kontrollimise ja hoiustele on lihtne pääseda oma raha, kui seda vajate, hoiusesertifikaat või CD, seob oma raha pikad aega. Tänu CD, hakkate valides kaua oma raha kasvama – tavaliselt kusagil kolme kuu ja 10 aastat. Selle aja jooksul oma deposiidi loob fikseeritud tulumäära. Üldiselt saad kõrgem kauem te lukustada oma raha.

Ilmselt on varjuküljed kaaluda, kui tegemist on investeerimine CD. Kõigepealt hoiusesertifikaatidega ei lase teile juurdepääsu oma raha lihtsalt – siis võid oodata maksma trahvi, kui te raha välja oma CD alguses (kuigi mõnikord võib laenata vastu raha, kasutades CD laenu). Ka kõige pangad nõuavad teil hoiustada vähemalt $ 1000 avada CD, mis takistab sisenemist, et enamik uusi hoiustajatele ei saa ületada kohe.

Teisalt, CD kipuvad pakkuda kõrgemat intressi kui peaaegu mingit muud tüüpi madala riskiga investeeringuid või hoiuarve.

Rahaturufondi konto

In palju võimalusi, rahaturu konto pakub kombinatsiooni kasu leitud teistes hoiustele. Mis rahaturu konto, siis üldiselt on vaja hoiule $ 1000 või rohkem, aga sa teenivad rohkem huvi kui sa oleks traditsiooniline säästudest või pangakonto. Erinevalt CD siiski rahaturu konto ei nöörima oma raha iga etteantud aja jooksul.

Paljud rahaturu kontod ka teile kontrolli või deebetkaardi, mis hõlbustavad juurdepääsu oma raha kiiresti ja ilma probleemideta. Kui soovite võime raha hädaolukorras, rahaturu konto ei takista teil seda teha.

Põhineb Federal Regulations et piirata “mugavuse väljavõtmine,” aga teie juurdepääsu sularaha võib olla piiratud kuni kuus korda kuus, nagu hoiuarve. Veenduge, et teate, kui tihti pääsete raha oma rahaturu konto ja kas seal on mingit tasu kaasatud.

Milline Pangakonto tüüp peaks teie arvates?

Kui tegemist tüüpi hoiustele, teil on palju tegureid arvestada. Et leida parim tüüpi konto teie vajadustele, siis tuleks alustada paludes ennast mõned olulised küsimused:

Kui palju raha saab hoiustada kohe? Kui tihti teil on vaja juurdepääsu oma raha? Kas soovite võime kirjutada kalaostude saldo? Samuti, kui oluline on oma intressimäära?

Küsid endalt ja teised aitab teil kitsendada oma valikuid ainult parim tüüpi konto teie vajadustele. Kui sa mõistad oma valikuid, saate pea traditsioonilisele, tellis-ja uhmris panga või hop online konto avamiseks peaaegu.

Õige tüüpi konto, säästes teie tulevikus muutuda palju lihtsamaks.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.