Mõistmise intressimäärad, inflatsioon ja Võlakirjad

Home » Investing » Mõistmise intressimäärad, inflatsioon ja Võlakirjad

Intressimäärad, inflatsioon ja Võlakirjad

Omamine side on sisuliselt nagu kellel tulevasi sularahamaksete. Need sularaha maksed tehakse tavaliselt kujul perioodiliste intressimaksete ja tagasi põhiosa kui side küpseb.

Puudumisel krediidiriski (maksejõuetuse riski), väärtus, mis tulevast rahavoogu maksed on lihtsalt funktsioon oma nõutud tagastamise põhineb teie inflatsiooniootused. Kui see kõlab natuke segane ja tehnika, ärge muretsege, see artikkel murda side hindade määratleda mõiste “tootlus” ja näidata, kuidas inflatsiooniootused ja intressimäärade väärtuse määramiseks side.

Meetmed riskide

On kaks peamist ohtu, et tuleb hinnata võlakirjadesse investeerimise: intressirisk ja krediidiriski. Kuigi meie keskendutakse sellele, kuidas mõjutavad intressimäärad võlakirjade hinnad (muidu tuntud intressimäära risk), side investor peab olema teadlik krediidiriski.

Intressimäära risk on risk muutusi side hind muutuste tõttu valitsevad intressimäärad. Muutused lühiajaline versus pikaajaline intressimäärad võivad mõjutada erinevate võlakirjade erinevalt, mis me arutada allpool. Krediidiriski, vahepeal on risk, et emitent võlakirja ei tee ajastatud intressi või põhisumma maksed. Tõenäosus, et negatiivse krediidi või maksejõuetuse korral mõjutab võlakirja hind – kõrgem risk negatiivse krediidi sündmuse ilmnemise kõrgema intressimäära nõuavad investorid arvata, et risk.

Poolt emiteeritud võlakirjad USA riigikassa rahastada toimimise USA valitsus on tuntud USA riigikassa võlakirjad. Sõltuvalt ajast lunastustähtajani neid nimetatakse vekslite, võlakirjade.

Investorid leiavad US Treasury võlakirjade olla vaba maksejõuetuse riski. Teisisõnu, investorid usuvad, et puudub võimalus, et USA valitsus ei täida huvi ja põhiosa maksed võlakirjade see annab. Ülejäänud see artikkel, siis me kasutame US Treasury võlakirjade meie näited, kõrvaldades krediidiriski arutelu.

Arvutamisel Bondi Yield ja hinda

Et mõista, kuidas intressimäärad mõjutavad võlakirja hind, peate mõistma kontseptsiooni saagis. Kuigi on olemas mitmeid erinevaid saagis arvutused, eesmärgil Käesolevas artiklis, me kasutame tulu tähtajani (YTM) arvutamisel. Võlakirja on YTM on lihtsalt diskontomäära, mida saab kasutada, et muuta nüüdisväärtuse kõik side rahavoog võrdne selle hind.

Teisisõnu, side hind on summa nüüdisväärtuse iga rahavoog, kus nüüdisväärtuse iga rahavoo arvutatakse sama soodushinnaga tegur. Nimetatud allahindlust tegur on saagikus. Kui mingi side saak tõuseb definitsiooni järgi on selle hind langeb, ja kui side saak langeb definitsiooni järgi oma hinnatõusu.

Bond on suhteline Saagis

Lõpptähtaega või termini sidemest suuresti mõjutab tema saagis. Et mõista selle avalduse, peate aru, mida tuntakse tulukõverale. Tulukõver esindab YTM klassi esindajad väärtpaberid (antud juhul USA riigivõlakirju).

Enamikus intressimäära keskkondades, seda kauem tähtajani, seda kõrgem saagis saab olema. See muudab intuitiivne tunne, sest mida kauem aega enne rahavoog on laekunud, seda suurem on võimalus, et vaja diskontomäära (või saagis) liigub suurem.

Inflatsiooniootused Määrata Investori Yield nõuded

Inflatsioon on side halvim vaenlane. Inflatsioon õõnestab ostujõudu side tulevasi rahavoogusid. Lihtsamalt öeldes, seda suurem on praegune inflatsioon ja suurem (eeldatav) tulevikus inflatsioonitempo suurem saagikus tõuseb üle tulukõverapõhistest nagu nõuavad investorid seda suurem saak kompenseerida inflatsiooni risk.

Lühiajalised, pikaajalised intressimäärad ja inflatsioon Ootused

Inflatsioon – samuti ootusi tulevase inflatsiooni – on funktsioon dünaamika vahel lühiajaliste ja pikaajaliste intressimäärade. Worldwide, lühiajalised intressimäärad haldab rahvaste keskpangad. USA Föderaalreserv juhatuse Open Market Committee (FOMC) seab baasintressimäära. Ajalooliselt teiste dollarites nomineeritud lühiajaliste intressimäärade, nagu LIBOR, on korrelatsioonis Fed vahendite määra.

FOMC haldab Fed Funds Rate täita oma kahetine ülesanne edendada majanduskasvu, säilitades samal ajal hindade stabiilsuse. See ei ole kerge ülesanne FOMC; seal on alati arutelu sobiva söönud vahendite tase ja turu moodustab oma arvamusi, kui hästi FOMC teeb.

Keskpangad ei kontrolli pikaajaline intressimäärad. Turujõudude (pakkumine ja nõudlus) määrata tasakaalu hinnakujunduse pikaajalisi võlakirju, mis seatud pikaajalised intressimäärad. Kui võlakirjaturg usub, et FOMC on seadnud Fed Funds Rate liiga madal, ootused tuleviku inflatsiooni tõusu, mis tähendab pikaajalist intressimäärade tõus võrreldes lühiajalise intressimäärad – tulukõveral süveneb.

Kui turg usub, et FOMC on seadnud Fed Funds Rate liiga kõrge, vastupidisel juhul ja pikaajalise intressimäära vähendada võrreldes lühiajalise intressimäärad – tulukõveral tasandab.

Ajastus Bond rahavoogude ja intressimäärade

Ajastus võlakirja rahavoogude on oluline. See hõlmab võlakirja tähtajaga hoiused. Kui turuosalised usuvad, et on olemas kõrgem inflatsioon silmapiiril, intressimäärade ja võlakirjade tulusus tõuseb (ja hinnad väheneb), et kompenseerida saamata jäänud ostujõudu tulevasi rahavoogusid. Võlakirjad pikima rahavoogude näevad oma tulusus tõuseb ja hinnad langevad kõige rohkem.

See peaks olema arusaadav, kui sa arvad nüüdisväärtus arvutus – kui muudad diskontomäära kasutatakse tulevasi rahavoogusid, seda kauem kuni rahavoog sai, seda rohkem selle nüüdisväärtuses mõjutab. Võlakirjaturu on meede hindade muutus võrreldes intressimäära muutused; selle tähtsa sideme mõõdiku tuntakse kestust.

Alumine rida

Intressimäärad võlakirjade tulusus (hinnad) ja inflatsiooniootused korreleeruvad üksteisega. Liikumised lühiajalised intressimäärad, mille määrab rahva keskpanga, mõjutab erinevaid sidemeid erinevaid termineid tähtaeg erinevalt, sõltuvalt turu ootusi tulevaste inflatsioon tase.

Näiteks muutus lühiajaline intressimäär, mis ei mõjuta pikaajaliste intressimäärade vähe mõju pikaajalise võlakirja hinna ja saagikuse. Samas muutus (või ei muuda, kui turg tajub, et üks on vaja) lühiajaliste intressimäärade mis mõjutab pikaajaline intressimäär võib oluliselt mõjutada pikaajalise võlakirja hinna ja saagikuse. Lihtsamalt öeldes, muutused lühiajalised intressimäärad on rohkem mõju lühiajaliste võlakirjade kui pikaajalisi võlakirju ning muutused pikaajaliste intressimäärade mõjutada pikaajalisi võlakirju, kuid mitte lühiajaliste võlakirjade .

Mõistmisele, kuidas intressimäärade muutusest mõjutab teatud võlakirja hinna ja saagikuse on tunnustada kui saagile kõver side valesid (lühikese lõpu või pikem ots), ja mõista dünaamikat vahel lühi- ja pikaajalised intressimäärad.

Selle teadmisega, mida saab kasutada erinevate meetmete kestuse ja kumeruse saada kogenud võlakirjaturu investor.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.