Možnosti Investície: sú tu možnosti pre vás najvhodnejší? Univerzálny investičný nástroj

Home » Investing » Možnosti Investície: sú tu možnosti pre vás najvhodnejší? Univerzálny investičný nástroj

Možnosti Investície: sú tu možnosti pre vás najvhodnejší?  Univerzálny investičný nástroj

Možnosti sú investičný nástroj, ktorý môže pomôcť veľmi veľa individuálnych investorov splniť dva hlavné ciele:

  • Obchodu / investovať menej peňazí v ohrození.
  • Zvýšenie šance na dosiahnutie zisku.

Po mnoho rokov voľby boli považované za nástroje pre hazardné hráčov. Do značnej miery sú také mylné boli prekonané – ale milióny investorov stále nechápem, ako môžu mať prospech z používania možností.

Takže, kto môže používať voľby so ziskom?

Veľmi konzervatívny investor.

Konzervatívny investor.

Investor, ktorý chce vlastné portfólio, ktorého hodnota nekolíše divoko.

Investor / obchodník, ktorý chce prekonať priemerov na trhu v dlhšom časovom horizonte.

Dlhodobý investor a krátkodobý obchodník.

Agresívne obchodník, ktorý je ochotný prevziať vysoké riziko šanca zarábať veľkú odmenu.

Kto by mal možnosti nemožno použiť?

Ale možnosti nie sú vhodné pre:

  • Chamtivý človek, ktorý chce vždy väčší zisk a nie je nikdy spokojný. Keď sa chamtivosť zadá obrázok, riziko má tendenciu stať sa tak veľký, že investor môže umiestniť celý svoj investičný účet v ohrození.
  • Nedisciplinovaný obchodník, ktorý nerozumie riadenia rizík. Keď obchodník chýba disciplína, nádeje a modlitby (ktoré nevytvárajú dobré výsledky) majú tendenciu sa stať náhradou za inteligentné plánovanie.

Možnosti sú natoľko univerzálne, že existujú stratégie vhodné pre takmer každý typ investora. Voľby môžu poskytnúť vynikajúce výhody.

Avšak, pre mnoho stratégií, výhody majú menšie riziko prichádza s obmedzenou zisky. Nie nevyhnutne malé zisky – ale stratégia nízkorizikové nedovoľujú neobmedzené zisky.

Základné opčné stratégie (to je len čiastočný zoznam):

  • Obojky pracovať pre veľmi konzervatívnych investorov, pretože môžu byť konštruované tak, aby sa minimalizovalo riziko. Ziskový potenciál je značne obmedzený, čo je dôvod, prečo je táto metóda najlepšie využívané osobou, ktorá je najväčší záujem o zachovanie kapitálu.
  • Typický buy-and-hold (B & H), investor má tendenciu byť konzervatívne a môže prijímať  kryté písanie volanie  ako konzervatívny spôsob, ako zvýšiť zisky v dlhšom časovom horizonte. Istý, že existuje viac agresívne investorov, ktorí kupujú s vysokým rizikom, veľmi volatilné akcie a držať ich na chvíľu. Avšak, väčšina z týchto investorov bude postrádať správne myslenie pre obchodovanie stratégie limit-zisk. Prečítajte si o myslenie za písanie vzťahuje volania.
  • Dobrá stratégia pre konzervatívneho investora býčie je kúpiť možnosťou in-the-money volanie namiesto zásoby, pretože ak trh nádrží, je strata je obmedzená (oproti v podstate neobmedzené straty pre akcionárov). Kúpiť iba 1 volanie po každých 100 akcií, ktoré chcete vlastniť. Tieto voľby by mali mať Delta   ~ 80 ± 5. Poznámka: Toto je veľmi odlišný od nákupu out-of-the-money možnosti (ďalej popísané).
  • Výberom stratégie, ktorá znižuje sumu stratenú pri poklese trhov a tiež obmedzuje zisky, keď trhy rally, vaše portfólio sa stáva menej volatilné. Je to ľudská prirodzenosť chcieť zarobiť čo najviac (alebo viac) ako ostatní investori, keď je nárast trhov, ale ak máte niekoho, kto uznáva hodnotu vyhnúť sa veľké straty, keď medvede prevziať kontrolu, potom tam sú opčné stratégie, ktoré môžete prijať , Tieto stratégie Ukázalo sa, že mierne prekonať stratégie buy-a-držať . Napríklad sa vzťahuje výzva písania je predaj pokladničných zabezpečené nahých puts  (pozri poznámku nižšie), nákup volanie in-the-money nátierky … Všimnite si, že tieto stratégie pracovať pre obe dlhodobejších investorov a krátkodobejšie obchodníkov.
  • Agresívne obchodník (tj gambler), často radšej kúpiť out-of-the-money volieb (volanie alebo dá to), keď on / ona má predikcie na tom, ako sa na trhu deje pohybovať. Aj keď je pravda, že nákup týchto (lacné v porovnaní s inými), možnosti môžu končiť 10-Bagger (tj kúpiť opciu na 50 centov a predávať za $ 5), po väčšinu času obchodník je príliš optimistická a možnosti tendenciu vyprší bezcenná. Neodporúčam túto stratégiu, ale v prípade, že apeluje na vás, počkajte, kým ste skúsený možnosti obchodník, ktorý naozaj vie, ako možnosti pracovať.

Takmer každý investor akciový trh, alebo obchodník môže nájsť niečo, ako o možnosti. Ale majte na pamäti, koľko peňazí je v ohrození po celú dobu a vyhnúť stratégiu vysoko rizikovú predávať nahé predajnej opcie (ak ste ochotní vlastné akcie za realizačnú cenu) alebo nahých hovorov.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.