Můžete strávit od Spořicí účet?

Home » Banking and Loans » Můžete strávit od Spořicí účet?

Můžete strávit od Spořicí účet?

Spořicí účty jsou skvělé místo, aby v hotovosti: získáte zájem a peníze, je k dispozici, pokud ji budete potřebovat. Ale jak přístupný je peníze na spořicí účet? Například:

  • Můžete napsat šek od spořicí účet?
  • Jak se o tom, online nákupy s těmi penězi?
  • Můžete nastavit opakované vyúčtování plateb?

Odpověď na tyto otázky je obecně ne. Spořicí účty zřídka umožňují psát šeky pro platby a nákupy.

Obvykle je snadné získat kontrolu ze spořicího účtu k úhradě vámi (vlastník účtu) , ale jedná v podstatě o odstoupení. Tyto kontroly jsou vytištěny vaše banka, a nechcete dostat svůj vlastní šekovou knížku pro psaní zkontroluje sami.

Pokud vaše banka nemá dovolí (nebo jste úspěšně nastavit), je to něco, co je třeba pozorně sledovat – byste měli být lépe používat běžný účet pro tyto transakce. Je-li příliš mnoho z těchto výběrů stane každý měsíc, očekávají nepříjemnostem (museli otevřít nový účet, a přesto změnit tyto platby), jakož i bankovní poplatky.

To znamená, že tam jsou způsoby, jak využijí hotovosti na spořící účet.

Šest Za měsíc

Důvodem, proč není možné provádět platby ze spořícího účtu je federální zákon, který stanovuje limity pro určité typy výběrů (nařízení D). Když máte co do činění s kontrolu účtu, můžete vytvořit tolik výběrů, jak chcete (o psaní kontrola, pomocí debetní karty, takže elektronické vyúčtování plateb, nebo výběru peněžních prostředků).

Ale v spořicí účet, tyto typy plateb, spolu s elektronickými platbami a automatických převodů, jsou omezeny na šest měsíčně (pokud je dělat in-osobně, telefonicky, poštou, nebo v bankomatu).

To vysvětluje, proč nemůžete psát kontroly ze spořících účtů nebo je použít pro on-line nakupování: bez omezení z vaší banky, měli byste pravděpodobně přejet federální mez a banka dostane do potíží, pokud to uděláte.

Neexistuje žádný limit na počet depozit můžete udělat na spořicí účet. Takže jděte do toho a přidat peníze, kdykoli budete mít příležitost.

Nejbližší věc

Pokud chcete účet, který platí úroky a schopnost utrácet peníze snadno, máte několik možností.

Úrokové kontrolní účty jsou přesně to, co zní jako: kontrola účetnictví (bez měsíčního limitu transakce), které platí úroky z vaší hotovosti. Úrokové sazby jsou často nižší, než to, co můžete dostat do spořícího účtu, ale on-line zájem kontrolní účty platit výhodné ceny.

Peněžního trhu účty jsou podobné nadupaným-up spořící účty. Mají platit více, než plain-vanilkové spořící účty, a ty jsou povoleny psát šeky z účtu peněžního trhu (můžete také získat debetní kartu za výdaje). Nicméně, stejně jako spořící účty, které jste dostali tento limit šesti za měsíc (a některé banky snížit na tři), takže tyto účty nejsou pro každodenní použití. Ale pokud budete potřebovat pouze psát kontroly svých úspor příležitostně , mohou vyhovovat vašim potřebám.

Co můžeš udělat

Pravidlo šest za měsíc neznamená, že budete muset udělat výlet do banky použít peníze na svých spořících účtů.

Dostanete šest šancí, aby se odstěhoval, co budete potřebovat za měsíc. Zde jsou některé způsoby, jak udržet své peníze k dispozici.

Převést na kontrolu: přenést to, co budete potřebovat, aby váš běžný účet, a tráví z tohoto účtu. Tyto typy převodů jsou omezeny na šest měsíčně (pokud je dělat in-osobně nebo v bankomatu), ale s trochou plánování, měli byste být schopni získat dostatek ven každý měsíc. Pokud nechcete mít běžný účet, který je otevřený jeden. Zkuste předplacený účet, pokud se vám nedaří otevřít běžný účet u banky nebo družstevní záložny.

Získat hotovost: nejsou tam žádné federální limity na to, jak často budete vybírat hotovost z spořicí účet prostřednictvím bankomatu nebo pokladní.

Získat kontrolu: pokud nejste spokojeni s použitím hotovosti, můžete mít banka tisknout šek z spořicí účet. V případě, že kontrola je splatná na vás (vlastník účtu), bude tato transakce nebudou započítávat měsíční limit.

Můžete také požádat o šek splatný do někoho jiného, ​​ale poraďte se se svým banky první: je-li to povoleno, pravděpodobně budete muset podepsat formuláře a bude započítávat svých šest obchodů.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.