Najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze blogovanie pre začiatočníkov

Home » Online Business » Najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze blogovanie pre začiatočníkov

Najlepšie spôsoby, ako zarobiť peniaze blogovanie pre začiatočníkov

Môžete si naozaj zarobiť peniaze blogov otočením vaše osobné vášne, znalosti či skúsenosti do reálnych príjmov na internete?

V jeho blízkosti je desať rokov po zrútení Wall Street, ľudia sú stále zisťujú, že je ťažké obnoviť minulé straty a vyjsť s peniazmi. Menej a menej z nás môže spoľahnúť na stabilnom, celoživotné zamestnanie, a pre tých, ktorí majú to šťastie, plat a výhody (ak existujú) sú sotva pre splnenie našich základných potrieb.

Po druhé zamestnanie, niekto? V Amerike, rodiny s dvoma príjmami sú normou, ale myslieť na zmätok, že vraky na svojom každodennom živote. Ty si tak vyčerpaný v čase, keď sa dostanete domov z práce, sotva mať dostatok času a energie, aby večeru a pomôže deťom sa s domácimi úlohami. Aj to sa stáva ťažšie, ak budete pracovať na viac ako jednom mieste, či už večer alebo cez víkendy.

Skutočnosť je taká, že sa pohybujeme na voľnej nohe a česať ekonomike, kde stále viac a viac ľudí sa zarábaní peňazí na ich vlastných podmienok bočným ruchu. A najpopulárnejší strana ponáhľa je vytvoriť on-line prítomnosť a zarobiť peniaze blogov.

Nie je žiadnym prekvapením, že stále viac a viac ľudí, ktorí hľadajú informácie o tom, ako začať online podnikania generovať dodatočné príjmy (alebo dokonca na plný úväzok príjmov) na internete.

Internet urobil blogovanie prúdu až do bodu, kde môže byť viac ako pol miliardy blogov on-line, ako budete čítať tento článok.

Kým generácia príjmu nie je jediným dôvodom, prečo (alebo dokonca najlepší dôvod), na blog, možnosti existujú pre ľudí vytvoriť dodatočný príjem s blogu.

Ak ste novým blogov alebo ste nedávno začal blog, gratulujeme! Dúfam, že vaše hlavné motivácia je poskytnúť hodnotný obsah pre vaše čitateľa, pretože to je to, ako budete vytvoriť expertnú postavenie vo svojom výklenku v dlhodobom horizonte.

Avšak, nie je nič robiť nejaké peniaze navyše prostredníctvom blogov a niekoľko jednoduchých metód zle existovať dostať loptu do hry.

Malo by byť samozrejmosťou, že za účelom zarobiť peniaze s blog je najlepšie začať výberom ziskový medzeru na trhu; niečo tam, kde je dokázané, že inzercia pretína s vašou vlastnou vášne, záujmy a odborné znalosti.

Potom, čo ste urobil, že je to len otázka, ako sa dostať návštevnosť webových stránok, budovanie vašej e-mailovú zoznamu účastníkov, a zarábaní peňazí online. Poďme sa pozrieť na niektoré z najrýchlejších, najjednoduchšie a najziskovejšie spôsobov, ako zarobiť peniaze on-line ca s blogu.

1. Google Adsense

Google Adsense môže byť najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako pre začiatočníkov, ako začať zarábať pasívny príjem s blogom. Základné myšlienky za AdSense je, že môžete zobrazovať reklamy Google na svojich webových stránkach, a keď návštevník klikne na tieto reklamy dostanete percento nákladov na reklamy. Vy ste určite videli reklamy na webových stránkach iných ľudí; môžete tieto reklamy zobrazovať na svoj blog alebo webové stránky rovnako.

Adsense je kontextová reklama sieť, ktorá kladie partnera (obchodné) reklamy na svojich webových stránkach. Je jednoduché nastaviť, všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať a vložiť nejaký kód, ktorý získate od spoločnosti Google v miestach, chcete reklamy zobrazovať na svojich webových stránkach.

Google potom bude zobrazovať reklamy od inzerentov, ktoré sú zápas k obsahu na svojich webových stránkach, takže v ideálnom prípade si návštevníci webových stránok sú vidieť relevantné reklamy.

Nebojte sa, že váš blog nika nebude môcť čerpať kvalitné reklamy na svojich stránkach. Google Adsense je jedným z najväčších sietí na webe, takže by ste mali mať zdravé dosť zoznam klikacie miest, ktoré majú prilákať čitateľa.

A Google je dosť chytrý, aby zobrazoval len reklamy na svoje webové stránky, ktoré sú relevantné k obsahu na svojich webových stránkach, takže v mnohých prípadoch to môže zlepšiť užívateľský komfort na webe a reklamy môžu byť užitočné.

Len uistite sa, že váš obsah je v najvyššej kvalite!

Hoci Adsense je populárny voľbou, myslím, že partnerský informácia marketing je tiež vynikajúci spôsob, ako prakticky pasívny príjem online.

2. Amazon Associates

Amazon Associates je dlhoročným in-house affiliate program prevádzkovaný Seattle-založil Amazon.com-do najväčšieho online predajcu v dnešnom svete.

Ponúka Bloggeri šancu získať provízie od reklamné produkcie Amazon na vaše webové stránky návštevníkov, za predpokladu, click-through z vášho blogu na Amazon.com a vykonať nákup.

Základnou myšlienkou s Amazon Associates je, že môžete získať odkaz pre sledovanie, ktorá je pre vás jedinečná, ktorý odkazuje na akýkoľvek výrobok predávaný na Amazon.com. Ak niekto klikne na odkaz na svoj blog a siaha až do Amazónie a nakupuje tovar, ste pripočítaný s predajom.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete propagovať produkty Amazon na svojich webových stránkach. Tie by mohli zahŕňať katalóg produktu (natiahnutý od Amazon.com) na svojom blogu, môžete písať recenzie produktov a odkaz na produkty, ktoré odporúčate na Amazonu, a môžete mať stránku odporúčané zdroje na svojich webových stránkach; Len aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Ten námietka o Associates je, že to asi vyhovuje bloggerov, ktorí píšu o merchandising, maloobchodných produktov a nakupovať je dosť. Je logické, že to pomôže váš výkon, ak návštevníci dorazí na vašich stránkach už náchylní k nákupu.

Program pracuje tým, že sa Amazon odkazy, bannery, alebo widgety (napríklad prezentácie,, Obľúbené ‘,, Wish List Widget’) na svojich stránkach.

Jeden ďalšou výhodou je, že ak niekto klikne na odkaz na vašom webe Amazonu a skončí nákupu viac položiek (nielen položka, ktorú propagujete), potom by ste získať úver za celý predaj! Predstavte si, že by ste odporučil knihu na Amazonu, návštevník prejde na Amazonu kúpiť knihu – a keď už tam skončí kúpu nového televízora, Sony PlayStation, a niektoré ďalšie veci … dostanete úver pre všetky predaja. Nielen to, ale všetky tržby, ktoré sú vyrábané v nasledujúcich 15 dní od tohto zákazníka sú pripísané na vás rovnako.

Ďalším spôsobom, ako zarobiť peniaze s Amazon so zverejnením digitálnych kníh na Amazon Kindle.

3. Affiliate Marketing pre digitálne produkty

Ako som uviedol vyššie, na mojich obľúbených spôsobov, ako zarobiť peniaze na internete, je tým, že podporuje digitálne informačné produkty ako affiliate.

Rovnako ako Amazon.com je trhovisko fyzickej blaho predávané na internete; tam sú tiež trhovisko digitálnych produktov predávaných na internete rovnako.

Jeden z najpopulárnejších digitálnych trhovisko produktov je Clickbank.com . Môžete vyhľadávať na trh Clickbank výrobky týkajúce sa vášho trhu a propagovať na svojich webových stránkach, písať recenzie produktov atď

Rovnako ako s Amazon, ak niekto klikne na odkaz a vracia sa späť a kúpi výrobok ste podporu, mali by ste dostať províziu za percento z predaja.

Jeden atraktívnym rysom podpory digitálnych informačných produktov je to, že provízie bývajú vyššie ako u fyzických produktov; pohybovať v rozmedzí od 10% do 50%, alebo dokonca vyššia. Ako príklad možno uviesť, ak je niekto predáva digitálny informačný produkt za $ 500 s províziu 50% – si môžete zarobiť $ 250 za predaj. To je oveľa vyššia ako provízie z fyzických produktov v dôsledku vysokých ziskových marží.

4. Vytvorenie e-kníh a informačných produktov

Pravidelné blogovanie je ideálny cvičisko pre vytvorenie e-knihy , stále jednou z najobľúbenejších foriem informačných produktov sa predáva on-line podnikateľov dnes.

Zvážiť svoje blogy ako “free” informácií, ktoré ponúkajú čitateľom preukázať svoje vedomosti. S časom, sa stanú vaši fanúšikovia a sú pripravené pre viac materiálu do hĺbky. Toto je vaša príležitosť, ako zarobiť peniaze-predložením svojej e-kníh na predaj vedľa svojho voľného blogu.

Len uistite sa, že e-knihy nadväzuje na svoj blog výstupnom nerob len remake, čo už videli! Koniec koncov, títo ľudia sú teraz platiacich zákazníkov a budú rozčuľovať so starými informáciami. Neskôr, ako ste sa viac zavedený a váš archivovaný materiál stáva obsiahlejší, pátraniach svojim čitateľom, aby videli, čo tém, ktoré by mali záujem dozvedieť sa viac o tom, čo a potenciálne témy e-knihy, ktoré by som mala záujem o kúpu.

Opäť platí, že môžete predať ebook za oveľa vyššiu cenu, než je pravidelný knihy a ťažiť z oveľa vyššej ziskovú maržu.

5. Ponuka One-on-One koučovanie

To je jeden z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako sa môžete obrátiť svoje vedomosti na peniaze. Skutočnosť, že publikujete blog a poskytovanie informácií vo vašom trhu vám robí odborník vo svojom výklenku. V mnohých prípadoch sa ľudia chcú dostať individuálne poradenstvo priamo od odborníka na ich trhu.

Môžete jednoducho dať do stránky na svojom blogu ponúka jeden na jedného trénovať odpovedať na všetky otázky, ktoré majú alebo im rady pre pekný poplatok.

Všimnite si, že som sa vyhýbal uvedenie konkrétne postavu dolárov na sumu, ktorú môžete urobiť z blogov. To príde až na vašej pracovnej morálku, svoje zručnosti ako spisovateľ, svoje schopnosti vytvárať cielený prevádzku a obyčajné šťastie. Je to trochu ako baseball: každý hral ako dieťa, len malý zlomok dostať sa do vysokej školy lopta ešte menší počet stala profesionálne, ale len čerešničkou na torte robí to do veľkých spoločností.

Musíte sa rozhodnúť, kde v blogov “lige” Ak chcete skončiť.

Skutočnosťou je, že stále viac a viac ľudí z celého sveta prichádzajú on-line, tým ťažšie bude získať pozornosť on-line a generovať príjmy. To je dôvod, prečo je tak dôležité sa zamerať na budovanie vášho e-mailový zoznam, takže môžete sledovať s vašimi návštevníkmi, budovať vzťah a zvýšenie predaja.

Ako už bolo povedané, existuje nespočetné množstvo príbehov o úspechu tam, a recept na úspech je prekvapivo jednoduchá. Je to len na vás, aby ste si to urobiť!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.