Najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy blogi dla początkujących

Home » Online Business » Najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy blogi dla początkujących

Najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy blogi dla początkujących

Naprawdę można zarabiać blogów obracając swoją osobistą pasji, wiedzy, ani doświadczenia w realnych dochodów w Internecie?

Blisko dziesięć lat po krachu na Wall Street, ludzie wciąż napotykają trudne do odzyskania wcześniejszych strat i koniec z końcem. Coraz mniej z nas może liczyć na stabilne zatrudnienie przez całe życie, a dla tych, którzy mają tyle szczęścia, wynagrodzenia i świadczenia (jeśli w ogóle) są zaledwie tyle, aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby.

Drugie zadanie, anyone? W Ameryce, rodziny dwóch dochodach są normą, ale myślę, że wraki spustoszenie na swoim codziennym życiu. Jesteś tak wyczerpany przez czas po powrocie do domu z pracy, ledwo mają wystarczająco dużo czasu i energii, by zrobić obiad i pomóc dzieciom z ich pracy domowej. Mimo że staje się trudne, jeśli pracują w więcej niż jednym miejscu, czy wieczorami lub w weekendy.

W rzeczywistości jest to, że poruszają się niezależny i gig gospodarki, gdzie coraz więcej osób zarabiać na własnych warunkach przez zgiełku bocznym. I najpopularniejsza strona hustles jest stworzenie obecności online i zarabiać pieniądze blogów.

Nic dziwnego, że coraz więcej osób szuka informacji o tym, jak rozpocząć działalność online do generowania dodatkowych dochodów (lub nawet pełnym wymiarze czasu dochodu) w Internecie.

Internet dokonał blogowanie nurtu, do punktu, gdzie może być ponad pół miliarda blogów online, jak czytasz ten artykuł.

Podczas generowania dochodów nie jest to jedyny powód (lub nawet najlepszy powód) do bloga, możliwości istnieją dla ludzi, aby utworzyć dodatkowego dochodu z bloga.

Jeśli jesteś nowy na blogu lub dopiero niedawno rozpoczął blogu, gratulacje! Mam nadzieję, że główną motywacją jest dostarczenie cennych treści dla czytelników, ponieważ jest to w jaki sposób można ustalić status eksperta w swojej niszy w dłuższej perspektywie.

Jednak nie ma nic złego w co dodatkowe pieniądze poprzez blogi i kilku prostych metod istnieją coraz toczenia piłki.

Powinna iść oczywistą, że aby zarabiać pieniądze z bloga to najlepiej zacząć od wyboru zyskiem niszy rynkowej; coś tam, gdzie jest sprawdzoną rynek, który przecina się z własnych pasji, zainteresowań i wiedzy.

Gdy już to zrobisz, to tylko kwestia uzyskania ruch w witrynie, budowania listy subskrybentów e-mail, a zarabianie pieniędzy. Rzućmy okiem na niektóre z najszybszych, najłatwiejszym i najbardziej opłacalnych sposobów ca zarabiać pieniądze z bloga.

1. Google Adsense

Google Adsense może być najszybszym i najłatwiejszym sposobem dla początkującego zacząć zarabiać pasywnego dochodu z bloga. Podstawowe Idee Adsense jest to, że można wyświetlać reklamy Google na swojej stronie, a gdy użytkownik kliknie na tych reklam otrzymasz procent kosztów reklam. Ty na pewno widzieliście reklamy na stronach innych ludzi; można mieć te reklamy są wyświetlane na swoim blogu lub stronie internetowej, jak również.

Adsense jest kontekstowa sieć reklamowa, która stawia partnerskie (Biznes) reklamy na swojej stronie internetowej. Jest łatwy do skonfigurowania, wszystko co musisz zrobić, to skopiować i wkleić jakiś kod podany do Ciebie z Google w miejscach, które chcesz z reklam na swojej stronie.

Google będzie wyświetlać reklamy od reklamodawców, które pasują do treści na swojej stronie tak, aby twoi idealnie www odwiedzający widzą odpowiednich reklam.

Nie martw się, że Twój blog niszowych nie będzie w stanie wyciągnąć jakości reklam na swojej stronie. Google Adsense jest jednym z największych sieci w sieci, więc powinieneś dostać wystarczająco dużo zdrowego klikalne listę stron do przyciągania czytelnictwa.

A Google jest wystarczająco inteligentny, aby tylko wyświetlanie reklam na swojej stronie, które są istotne dla treści na swojej stronie, więc w wielu przypadkach może zwiększyć wygodę użytkowników witryny i reklamy mogą być pomocne.

Wystarczy upewnić się, że zawartość jest najwyższej jakości!

Choć Adsense jest popularnym rozwiązaniem, myślę, że marketing partnerski informacja jest również doskonałym sposobem, aby praktycznie pasywnego online dochodów.

2. Amazon Associates

Amazon Associates jest od dawna program partnerski w domu prowadzonym przez Seattle opartej Amazon.com-do największego detalisty online w dzisiejszym świecie.

Oferuje on blogerzy szansę zarobienia prowizji reklamując produkty Amazon na swoich odwiedzających dostarczonego klikalności z bloga do Amazon.com i dokonać zakupu.

Podstawowa idea z Amazon Associates jest to, że można dostać link monitorujący, który jest unikalny dla ciebie, że linki do każdego produktu sprzedawanego na Amazon.com. Jeśli ktoś kliknie na link na swoim blogu i wraca do Amazonii i nabywa przedmiot, zostanie zasilone sprzedaży.

Istnieje wiele sposobów można promować produkty Amazon na swojej stronie. Można to katalog produktów (ciągniętych z Amazon.com) na swoim blogu, można pisać recenzje produktów i link do produktów, które polecam na Amazon, a może masz stronę zalecany zasobów na swojej stronie internetowej; żeby wymienić tylko kilka.

Jedno zastrzeżenie o Associates jest to, że prawdopodobnie pasuje blogerów piszących o merchandising, produktów detalicznych i sklepów w porządku trochę. Logicznie rzecz biorąc, to pomoże wydajność jeśli goście przybywają na swojej stronie już predysponowani do kupowania.

Program działa przez coraz linki Amazon, banery lub widżety (np slajdów, „Ulubione”, „Wish List Widget”) na swoich stronach.

Jeden Dodatkową korzyścią jest to, że jeśli ktoś kliknie na link ze swojej strony internetowej Amazon i kończy się zakupu wielu przedmiotów (nie tylko pozycja jest promowanie) wtedy można dostać kredyt na całą sprzedaż! Wyobraź sobie polecić książkę na Amazon, gościem jedzie do Amazonii kupić książkę – i póki oni tam kończą się na zakup nowego telewizora, Sony PlayStation, i kilka innych rzeczy … można dostać kredyt na wszystkie wymienione obroty. Nie tylko to, ale wszelkie sprzedaży, które są wykonane w następnych 15 dni od tego klienta są zapisywane do Ciebie.

Innym sposobem, aby pieniądze z Amazon jest publikując książki cyfrowe Amazon Kindle.

3. Affiliate Marketing dla produktów cyfrowych

Jak już wspomniano powyżej, na moich ulubionych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest poprzez promowanie cyfrowych produktów informacyjnych jako partner.

Podobnie jak Amazon.com jest rynkiem o dobro fizyczne sprzedawanych w internecie; istnieją także targowiska produktów cyfrowych sprzedawanych w Internecie, jak również.

Jednym z najbardziej popularnych produktów cyfrowych targowiskach jest Clickbank.com . Możesz przeszukiwać rynek Clickbank dla produktów związanych z Twoim rynku i promować je na swojej stronie internetowej, pisać recenzje produktów, etc.

Podobnie jak Amazon, jeśli ktoś kliknie na link i wraca i kupuje produkt promujący, co można uzyskać prowizję za procent sprzedaży.

Jeden atrakcyjnym elementem promowania cyfrowych produktów informacyjnych jest to, że komisje wydają się być wyższa niż produktów fizycznych; począwszy wszędzie od 10% do 50% lub nawet więcej. Jako przykład, jeśli ktoś sprzedaje informacji cyfrowych produkt za $ 500 z prowizji 50% – można zarobić 250 $ za sprzedaż. Jest to znacznie wyższy niż prowizji od produktów fizycznych ze względu na wysokie marże zysku.

4. Tworzenie e-książek i produkty informacyjne

Regularne blogowanie jest idealnym poligonem do tworzenia e-książek , nadal jednym z najbardziej popularnych form produktów informacyjnych sprzedawane przez przedsiębiorców internetowych dziś.

Rozważyć swoje blogi jako „wolnego” informacji, które oferują do czytelników, aby wykazać swoją wiedzę. Z czasem stają się fani i są gotowe do większej ilości materiału w głębi. To jest Twoja szansa, aby zarabiać-przedstawiając swoje e-książki do sprzedaży obok swojego wolnego blogu.

Wystarczy upewnić się, że e-book buduje na swoim blogu wyjściowym-nie po prostu powtarzać tego, co już widziałem! Po tym wszystkim, ci ludzie są teraz płacących klientów i będzie denerwować ze starych informacji. Później, jak się bardziej ustanowione i zarchiwizowanych materiał staje się bardziej rozległe, odpytywanie swoich czytelników, aby zobaczyć, jakie tematy byliby zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat potencjalnie jakie tematy z e-książek byliby zainteresowani zakupem.

Ponownie, można sprzedać ebook za znacznie wyższą cenę niż w przypadku zwykłej książki i korzystać ze znacznie wyższej marży.

5. Oferta One-on-One Coaching

Jest to jeden z najszybszych i najprostszych sposobów można włączyć swoją wiedzę na pieniądze. Fakt, że publikujesz bloga i dostarczanie informacji w rynku sprawia, eksperta w swojej niszy. W wielu przypadkach ludzie chcą uzyskać indywidualne porady bezpośrednio od eksperta na ich rynku.

można po prostu umieścić stronę na swoim blogu oferując jeden-na-jeden coaching odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mają lub dać im rady dla przystojnego opłatą.

Zauważ, że unikałem oddanie konkretnego dolara figurę na kwotę można zrobić z blogów. Wejdzie ona w dół do etyki pracy, umiejętności jako pisarz, zdolność do generowania ruchu ukierunkowanego i zwykły stary powodzenia. To trochę jak baseball: każdy grał jako dziecko, tylko niewielki ułamek sprawiają, że na spotkaniu kolegium, jeszcze mniejszą liczbę zostania profesjonalnym, ale tylko śmietankę sprawia, że ​​do głównych walut.

Musisz zdecydować, gdzie w wielkich ligach blog „” chcesz skończyć.

W rzeczywistości jest to, że coraz więcej osób z całego świata przybywają w Internecie, tym trudniej będzie go stać, aby zdobyć uwagę w Internecie i generowania dochodów. Dlatego tak ważne jest, aby skupić się na budowaniu listy e-mail, dzięki czemu można śledzić z użytkowników, budowanie relacji i zwiększenie sprzedaży.

Mimo to, istnieją niezliczone sukcesy tam, a przepis na sukces jest zaskakująco prosta. To właśnie do Ciebie, aby to zrobić!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.