Näpunäiteid Rahaliselt ettevalmistamine pensionile

Home » Finance » Näpunäiteid Rahaliselt ettevalmistamine pensionile

Kuidas Rahaliselt Valmistu Retirement

 Kuidas Rahaliselt Valmistu Retirement

Kavandades hoolikalt finantsaspektide oma pensionile võib suurendada tõenäosust, et teil on olemas ressursid ise ajal oma pensionipõlve. Iga hea rahaline plaan peaks arvestama nii oma oodatavate tulude ja oma eeldatavad kulud.

Järgmised näpunäited aitavad teil koguda vajalikku teavet, et teha õigel ajal ja informeeritud otsuseid oma pensionile.

14 Näpunäiteid Rahaliselt ettevalmistamine pensionile

1. Mõtle, kuidas sa maksab tervishoiuteenuse kulud pensionile. Mõned õnnelikud töötajad on osa või kõik oma tervishoiuteenustega hõlmatus läbi oma tööandja või liitu. Teised ei.

Kohtuda personaliosakonna esindaja või ametiühingu esindaja oma organisatsiooni õppida ükskõik katvuse pensionäre ja kulude saada, et katvus. Uuri abikõlblikkuse nõuetele ja kas katvuse laieneb ka pereliikmetele.

2. Lisaks õppida saamise võimalik tervishoiu katvuse oma tööandja, turvaline hinnanguid pakkujad kohta kulude täiendavate tervishoiu rasterandmeid . Research seotud kulud Medicare ka. Sa ei taha kogeda mingeid üllatusi, mida saab kiiresti raha raiskama oma eelarvet, kui teil planeerida oma pensionile kulud.

3. Research kulude ja sobivuse hindamiseks pikaajalise hoolduse kindlustus .

 Konsulteerida usaldusväärse finantsnõustaja sisendi umbes pikaajalise hoolduse kindlustus. Vali nõustaja, kes ei saa komisjonitasu müüvad teile plaani.

See kindlustus on soovitatav, sest pikaajalist haigust või vananemise saab süüa ära oma pensionile eelarve kiiresti, eriti kui teil püsida elukeskkonda.

Aga kulud ja katvuse erinevad plaanid erinevad.

4. Hinnata oma eesmärke oma pensionile ajaviidet . Pöörduda abi nõuandjaid kui vajate abi selgitada oma väärtusi ja huve. Sõltuvalt sellest, kuidas te kavatsete veeta oma pensionipõlve maksumus võib neid tegevusi tõsta rahasumma pead salvestatud pensionile oluliselt.

Samuti on oluline, kui sa arvad pensionile, et teil on huvid ja hobid soovite jätkata. Kui te lõpetate töötamise, siis saada märkimisväärses koguses aega tagasi. Näiteks sõber, kes on eduka äri omanik paljude töötajate ootab oma pensionile, kui ta on rohkem aega küpsetada leiba, praktika fotograafia, lugeda, vaadata rumal YouTube’i videod ja eesmärgi tulistada.

5. Jälgi oma praeguse elamiskulud . Saa realistlik pilt, mida sa pead pensioniea jälgides, mida sa kulutad täna. Factor igal langus kulud kogete nagu kulude sõitmisest, teie töö garderoob ja muu tööga seotud kulud.

Samal ajal, ei saanud kulude rumal. Sa tahad planeerida täiendavaid sõidu-, söömine, hobid, sportlik tegevus ja muud pensionile huvid ja ajaviidet samuti tervishoiu katvuse.

6. Hinnake, kui palju tulu pead säilitada oma praeguse elustiili . Veenduge lisada inflatsioonitegurina arvestab kulu suureneb aja jooksul.

Financial eksperdid tavaliselt soovitame kavas kulutada vähemalt 85 protsenti oma praegusest sissetulekust kui seate oma eesmärgi säästa. Online pensionile kalkulaatorid aitab teil kohandada need arvutused oma isikliku olukorra.

Pea meeles, et rahasumma, mida kulutada pensionile võib tegelikult suurendada, kui oma aega ja energiat on keskendunud töötavad. Reisimine, mängivad golfi neli korda nädalas, osta teine ​​kodu või kodus Lõuna riik võib märkimisväärselt suurendada oma eelarvet nõuetele.

See on võti planeerimise ja eelarvestamise pensionile teada ennast, oma huvid ja kuidas kavatsete veeta oma aega.

7. Mõtle, kas sa ei taha töötada pensionile.  Kohtuda karjäärinõustaja hinnata võimalusi ja saada abi hindamisel seotud tulu, kui te kavatsete töötada. Uuringud näitavad, et osalise tööajaga töö või jälitavad teise karjääri kooskõlas pensionärina kirgi võib suurendada rahulolu pensionile.

Mõned karjääri ülemineku kergemini kui teised pensionile. Vabakutseline kirjanikud, näiteks võib kunagi lõpetada kirjalikult, vaid võtta vähem tööd. Tervishoiutöötajad võivad töötada ühel päeval nädalas.

8. Neile, kes on juba aastaid alates pensionile veenduge alustada aidates pensionikorraldusega võimalikult kiiresti , et võimaldada võimu liitmine. Mida varem te alustate aidates parem.

Kontrolli oma tööandja, liiga, sest paljud tööandjad osaliselt seostada summa, et töötajad säästa pensionipõlveks. Sa tahad ära mängu nii palju aastaid, kui võimalik.

9. tühistada nii palju tulu kui võimalik iga palgapäeval ehitada võimalikult pensionile pesa muna. See on vanuse vana kõnekäänd, kuid pöörates ennast kõigepealt on tark pensioniea planeerimiseks.

10. Et selgitada küsimusi maksed kasutamata aega või muid pensionile stiimuleid , eriti kui sa hakkad mõtlema pensionile, kohtuda oma personalile. Mõned organisatsioonid pakuvad stiimuleid töötajatele kui inimesed pensionile varakult.

Sa tahad ära midagi, et teie tööandja pakub, kui ta teeb rahalise mõttes teile. Hoia, mida teie tööandja pakub ennetähtaegselt pensionile jäämise võimalusi on tavaliselt piiratud aja jooksul, enne kui nad aeguvad.

11. esindajaga kohtuda oma pensioni, 401 (k) või 403 (b) pakkujad infot võimalusi levitamise ja hinnangud Sinu oodata sissetuleku oma investeeringuid.

12. Kui sa oled väga Savvy investeeringuid, kohtuda finantsnõustaja avastada segu vara sobib teie vanusest, prognoositakse pensionilejäämise kuupäeva ja riskitaluvus.  Nõunikud, kes küsida mõistlikku tasu konsultatsiooni on sageli objektiivsem kui nõustajatele kompenseeritakse komisjonitasu põhineb teie investeeringute valikuid. Esindajad laiapõhjalise investeerimisühingute hallata oma ettevõtted 401 (k) või 403 (b) plaanid võivad pakkuda väärtuslikku nõu varade jaotus.

13. Kui sa hoiad märkimisväärne osa oma portfelli oma ettevõtte aktsia, kaaluda mitmekesistada eriti kui sa lähenemine pensionile. Sa ei taha suur osa oma pensionisäästude sidunud üks investeering.

14. Hinnake oma Social Security tulu ja uurida võimalusi ajastuse algust makseid. Konsulteerida SSA kalkulaator hinnata makseid saate Social Security.

Saate pensionile raha, et peate maksma pikka ja õnnelikku elu. Alustades võimalikult varakult on võti. Need on neliteist samme te tõesti ei taha vahele jätta tehes sellele teekonnale oma lõpliku pensionile.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.