Naudas Kļūdas College Students Make

Home » Finance » Naudas Kļūdas College Students Make

Parādu Ranks Starp lielākajām problēmām vairumam skolēnu

 Naudas Kļūdas College Students Make

Koledžas studenti saskaras ar daudzām grūti finanšu lēmumus, kad runa ir pārvaldīt savu naudu. Kā jaunietis viņiem ir nepieciešams, lai noskaidrotu, kā samaksāt par koledžu, nopelnīt tērēt naudu, un joprojām iegūt labu izglītību. Tas ir augsts, lai ikvienam, tāpēc nav brīnums, ka daudzi studentu galu galā padarot dažas dārgas naudas kļūdas.

Daži naudas missteps faktiski var izraisīt bojājumus, kas lingers gadu desmitiem, tāpēc pārliecinoties jūsu finanses ir kārtībā pat koledžas students var iet tālu, lai palīdzētu jums iegūt labu sākumu pēc skolas.

Šeit ir lielākais naudas kļūdas studentu kļūda, un kā no tiem izvairīties.

College Student Nauda Kļūda # 1: uzkrājot Kredītkarte Parāds

Kredītkartes ir ērts veids, kā maksāt par lietām, un daudzas kartes piedāvā atlīdzības programmas vai naudu atpakaļ stimulus, pievienot savu apelācijas sūdzību. Problēma ir tā, ka šīs priekšrocības bieži aizēnot trūkumi, galvenais no kuriem ir potenciāls katrām parādu. Daudzi kartēm ir augstas procentu likmes, nelabvēlīgiem noteikumiem, un ļauj studentiem tērēt vairāk naudas, nekā tās patiesībā ir. Ja jums ieradumos maksā tikai minimālo maksājumu katru mēnesi, jūs varētu būt iestrēdzis mēģina nomaksātu karti ilgi pēc izlaiduma dienā.

Kredītkartes var būt būtiska nozīme, veidojot jūsu kredīta vēsturi, tāpēc tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai izvairītos no tiem pavisam. Tā vietā, kredītkartes jāizmanto saprātīgi. Tas ietver piemērojot jaunu kredītu tikai tad, kad tas ir nepieciešams, maksājot savu rēķinu laikā katru mēnesi, un tikai maksas, ko jūs varat atļauties maksāt pilnā apmērā.

Tas ļaus jums vēl savāc atlīdzības vai pelnīt naudu atpakaļ, bet, kam nav, lai risinātu ar finanšu maksājumiem un ilgu atmaksas periodiem.

College Student Nauda Kļūda # 2: ruining Jūsu Credit Score

Kamēr mēs esam par tēmu kredītkartes, tas ir svarīgi, lai vērstu uzmanību uz draudiem, kas var nākt ar nonākšana kredītkaršu parādu.

Daudzi studentu galu galā pilnībā trashing savu kredītvēsturi, tikai veicot dažus nepareizus lēmumus. Atcerieties, neatbildētos maksājumi vai citas negatīvas zīmes paliks jūsu kredīta vēsturi septiņus gadus, nopietni kaitē jūsu kredīta rezultātu. Making vienu maksājumu kavējumu koledžā var atgriezties spokoties jums vēlāk, kad jūs pieteikties aizdevumam par jaunu automašīnu vai mēģināt iegādāties māju.

Atkal, vissvarīgākais noteikums sekot ar kredītu, ir vienmēr maksā laikā. Saglabājot parādu atlikumi ar zemu un izmantojot dažādus kredītu var arī palīdzēt veicināt stabilu kredīta rezultātu.

College Student Nauda Kļūda # 3: Nav Izmantojot Budžets

Koledža ir viens no labākajiem laikiem iekļūt budžeta plānošanas ieradumu. Kā students, tas ir viegli nokļūt pašapmierinātībā, ja jums nav hipotēku maksāt, bērniem, lai pabarotu, vai citi nozīmīgi naudas rūpes. Problēma ir tā, ka Jums varētu būt ierobežota vai pat sporādiskas ienākumus, un, ja jums nav izsekot savus izdevumus uzmanīgi, tas ir viegli tērēt naudu par lietām, kas jums nav obligāti nepieciešams.

Sākt izveidojot vienkāršu budžetu. Tas neņem ilgi, bet, ja jūs to laiku, lai analizētu savus ienākumus un, ja jūs tērēt naudu, jūs varat iegūt labāku priekšstatu par to, kur jūsu nauda iet un kur var samazināt atpakaļ.

Neaizmirstiet atstāt istabu savā budžetā ietaupīt. Pat ja tas ir tikai $ 5 vai $ 10 nedēļā, kas var pievienot laika gaitā.

College Student Nauda Kļūda # 4: ļaunprātīgi Student Loan Money

Daudzi studenti jāpaļaujas uz studentu aizdevumiem, lai samaksātu par grādu šajās dienās. Koledžas mācību pieaudzis dramatiski pēdējos gados, tāpēc ir grūti sekot līdzi, ja jūsu vecāki nespēj sniegt finansiālu atbalstu. Ja aizdevumi ir faktiski izmantoti skolas izdevumus, kas ir viena lieta, bet visi pārāk bieži skolēni izmantos daļu no šīs naudas, lai nopirktu lietas, kas nav būtiski skolai.

Piemēram, izmantojot kādu no jūsu studentu aizdevumu naudu, lai finansētu Pavasara brīvdienu ceļojums Meksikā var padarīt labu laiku, bet jūs rakšana vēl dziļāku caurumu, kas jums ir nepieciešams, lai kāpt ārā no pēc tam, kad absolvents. Stick, izmantojot savu studenta kredīta naudu tikai par nepieciešamajiem uzturēšanās izdevumus un pat labāk, apsveriet sūtot lieko naudu jūsu aizdevumu apkalpojošās kamēr jūs joprojām skolā, kā iepriekš pret atmaksu.

College Student Nauda Kļūda # 5: Sasniedzot overpriced koledža

Vai nosaukums skolas uz diploma tiešām jautājums? Dažos gadījumos, jā, tas dara. Citos karjeras ceļus, varbūt ne tik daudz. Daudzi studenti sapņot dodas uz prestižo skolu vai dodies ārā no valsts, bet tas nevar būt labākais lēmums finansiāli. Ar dažiem grādiem var nebūt svarīgi, cik, kur jūsu pakāpe nāk no tik tērēt papildus $ 100,000 uz mērā var būt izšķērdīgs.

Izvēloties lētāku sabiedrisko universitāti vai apmeklējot kopienas koledžā pirmos divus gadus, pēc tam nododot varētu būt labāks variants, izmaksas ziņā. Pirms iekļaušanas savā sapņu skolā, par to, kāds patiess ieguldījumu atdeve var būt. Veikt laiks izpētīt citas iespējas, un redzēt, ja prestiža skola ir vienīgais veids, kā turpināt savu izvēlēto karjeras ceļu. Jūs varat atrast, ka cita skola izrādās labāk lēta un, to darot, jūs pozicionēt sevi, lai sāktu savu profesionālo karjeru ar mazāku studentu parādu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.