Ne Kadar 40 ile emekli kaydet gerekiyor mu?

Home » Retirement » Ne Kadar 40 ile emekli kaydet gerekiyor mu?

Erken Emeklilik Tutumlu Koruyucular ve Extreme Plancılar İçin Olasılıktır mı

 Ne Kadar 40 ile emekli kaydet gerekiyor mu?

Erken emeklilik çoğumuz için bir zorlama bir fikir gibi görünse de yüksek hız raylar üzerindeki mali bağımsızlığa yolculuk koymak için istekli olup olmadığını, gerçek bir ihtimaldir.

Genel olarak, emeklilik güven emekliliğinde yeterli para olmaması riski bulunduğunu tüm ABD hanelerin yaklaşık yarısı hâlâ düşüktür. yaş 40 tarafından mali bağımsızlık elde etme iddialı hedefleri olan aşırı koruyucular için, bu ülkede emeklilik hazırlık genel eksikliği geleneksel bilgelik meydan arzularını etkilemez.

Erken emeklilik birçok kişi başarmak istiyoruz bir rüya. Ama gerçek bir erken emekliliğe geçiş bazı finansal planlama zorlukları yaratmasıdır. ilk sorun Mali Kurtuluş Gün 1 ulaştıktan sonra gerçekten kaydettiğiniz gerekecektir ne kadar para anlamaya çalışıyor. cevap: Bu emekli nasıl tanımladığına bağlı.

Erken Emeklilik: Yeter Ne Kadar Tasarruf mı?

En emeklilik koruyucular için bir genel kural Emeklilik öncesi gelirin yaklaşık yüzde 80’ini yerine gayret etmektir. Bu aylık bağlama hedefi emekli sırasında aynı konforlu yaşam tarzı sürdürmek için ayarlanmış bir hedef miktarıdır. Böyle Emeklilik kriterler kendi 60 daha geleneksel emeklilik başlangıç ​​tarihinde planlayan işçilerin çoğunluğu için çalışabilir. Eğer erken emekli planlıyorsanız Ancak, geleneksel emeklilik tasarrufu kriterler az etkilidir. Erken emekli olasılıkla zaten yaşam giderlerini karşılayan çok gelir 100’den az yüzde gerektiren alışık olmasıdır.

Diğer zorluklar Böyle Sosyal Güvenlik olarak emeklilik gelir kaynakları en erken 62 kadar kullanılabilir olmayacaktır bu realizasyonu sayılabilir. Erken emekli Sosyal Güvenlik için uygunsa gerçek faydalar olasılıkla kısaltılmış çalışma geçmişi nedeniyle azalacaktır. Sosyal Güvenlik faydaları en vergiye tabi gelir kazandıran 35 yıl boyunca endeksli aylık kazancının ortalama dayanmaktadır olmasıdır.

sıfır veya sınırlı kazançlarla Herhangi erken emeklilik yaş senin beklenen aylık parası düşürecektir.

En muhtemel erken emekliler bir yararı olarak Sosyal Güvenlik görüntüleyin. Eğer agresif emeklilik ve hiç değilse büyük olasılıkla yalnız Sosyal Güvenlik güvenerek uğramaz 40 yaşlarında mali bağımsızlık geçiş yapacak arzusu için yeterli kaydetme özelliği varsa en, kabul edelim. senin şartlarda işgücünden uzaklaşmak yeteneği genellikle aşağıdaki bileşenlerin bir kombinasyonu gerektirir (veya en azından sen hazır olduğunda emekli özgürlüğüne sahip): Ortalama tasarruf-gelir oranları, tutumlu yaşam ve sorunlu ortadan kaldırarak yukarıda borç.

İşte erken emeklilik için kendinizi konumlandırmak için yolları hakkında bazı ek ipuçları verilmiştir:

401 (k) ‘de mümkün olduğunca tasarruf IRAS ve vergiye tabi yatırımlar. Erken emeklilik ulaşmanın anahtarı genellikle agresif mümkün olduğunca çok para tasarrufu etrafında odaklanmıştır. Bu no-beyin gibi gelebilir ve çoğu finansal planlamacılar zaten maksimize tasarruf düşündürmektedir. Ama aynı zamanda doğru yerlerde veya öğe konumunda tasarrufu odaklanmak istiyorum. 401 (k) planları mümkün olan azami tutara kadar katkıda Bireysel Emeklilik Hesapları ve aracılık hesapları vergi çeşitlendirme duygusu oluşturmasına yardımcı olur.

Genelde, emeklilik gibi 401 (k) olarak hesaplar veya IRA yaş öncesinde 59 ½ dağılımlar için yüzde 10 erken çekilmesi penaltı var. Internal Revenue Code 72 (t) gibi özel vergi kuralları bu cezaları önlemek yardımcı olabilir. Fakat ilk emekliler sonuçta onlar emeklilik gelir elde nerede ile ilgili vergi etkileri faktör gerekir.

Gelir düzeyi eşleşmeyen yaşam giderlerini koruyun. Sen ve yaşamayı seçtim nerede yaşam tarzı seçimleri kaydetmek için yeteneği üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Ihtiyari gelir büyük miktarlarda olmayanlara emeklilik hayalleri rüyaları kalacak olmasıdır. Sizin çalışma yıllarda Sizin yaşam giderleri Ayrıca, istediğiniz emeklilik yaşam tarzı için uygun olmalıdır. Minimalizm ve tutumlu bir yaşam kavramları yerine şeyler daha anlamlı yaşam deneyimleri biriken fazla ilgi insanlar giderek artan grup genelinde popüler olmaya devam etmektedir.

Kazançlarınızın daha küçük bir yığın gerektiren yaparken önemli yaşam hedefleri gerçekleştirmek Eğer sizin aynı konforlu bir yaşam biçimi korurken büyük olasılıkla zaten emekli bir alt aylık bağlama oranı kullanılacaktır.

Yüksek faiz tüketici borcunu ortadan kaldırın ve düşük borç-gelir oranını korumak. Emeklilik yardım Alt borç yükümlülükleri temel ihtiyaçları ve yaşam tarzı giderleri için gelir boşaltmak. En erken emekliler onların emeklilik geçişe borç içermeyen öncesinde olma ortak bir bağ paylaşır. Esas yerleşim veya kiralık mülkler gibi gerçek varlıklar için Yönetilebilir borç yükümlülükleri sürece aylık borç ödemeleri düşük bir istisna vardır. Eğer 40 yaşlarında emekli planlıyorsanız bir yüzde 20 veya daha düşük borç-gelir oranı önerilen bir kılavuzdur.

gelirinizin en az yarısını tasarruf mali bağımsızlık planları için potansiyel bir engel yoksa, dikkate alınması gereken başka şeyler vardır. İlk olarak, Medicare uygunluk uygun fiyatlı sağlık sigortası almak için alternatif yollar dikkate almak gerekir demektir 65 yaş kadar tekme etmez.

Basit Hesaplama: 25 ile istediğiniz “erken emeklilik” gelir çarpın

Gerçekten emeklilik için ne kadar emeklilik tasarruf ihtiyacım olacak? Emeklilik sırasında öngörülen yıllık masraflarını alın ve numara 25. Bu tutarı çarpın Bu size erken emeklilik hedefe ulaşmak gerekir ne kadar tahmin yardımcı olacaktır. emeklilik tasarruf kriter para azalıyor önemli riski olmadan çekilme senin yatırımların yüzde 4’ünü her yıl can varsayar.

Burada eylem yüzde 4 çekilme kılavuz kısa bir örnektir. en emeklilik geliri hedefi yılda yatırım gelir 40.000 $ üretmektir varsayalım. Bu hedefe ulaşmak için, emekli istediğiniz yaşta yaklaşık 1 milyon $ tasarruf gerekir. Şimdi 15 yıldır onun gelirin yarısını kurtarmak için yeteneği ile 25 yaşındaki kazanç az 50.000 $ yılda bakalım. geri dönüşü olmayan bir orta agresif yüzde 7’lik yıllık ortalama hızı, üzerinde $ 628,000 büyüyecek yılda yatırım 25.000 $ varsayarsak.

4 Yüzde Kural sen emekli oldun kez potansiyel yılda çekilebileceğini ne kadar için rehberlik sağlar. Önceki örnekte, erken emekli yuvarlak bir rakam tahmini kullanarak yıllık gelir 25.000 $ biraz üzerinde olan tahmin ediyorum.

Yüzde 4 çekilme kural teminat değil, bir yol daha olduğuna dikkat etmek önemlidir. Son akademik araştırma sürdürülebilir emeklilik hesabı çekilmelerine yüzde 4 kuralını meydan okudu. Aşağı çekme oranı emeklilik fol emeklilik yıllar boyunca orada olacak olasılık oranlarını artırmak için gösterilmiştir. Uzun bir çekilme dönemi ile erken emekliler için gerçeklik geleceği belirsiz olduğu ve bir emeklilik geliri planı oluştururken bazı esneklik sağlamak için önemlidir.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.