Negalima turėti vaikų, kol Jūs Hit Šios Money Gairės

Home » Finance » Negalima turėti vaikų, kol Jūs Hit Šios Money Gairės

Negalima turėti vaikų, kol Jūs Hit Šios Money Gairės

Auginančioms vaikus, ateina su kaina žymelę – Padorus vieną. JAV Žemės ūkio departamentas apskaičiavo vidutinį sąnaudų didinimo vieną vaiką nuo gimimo iki 17 metų, turi būti $ 233.610 . Kai atsižvelgiama į infliaciją, šis skaičius colių atidžiai į $ 300,000 ženklas vaikui šiandien gimė.

Mes dažnai girdime, kad perkant namą yra didžiausia sąskaita jums imtis, bet augina vaikus pora viršys, kad daugumai žmonių.

Pridėti kolegijoje ar kelti du ar daugiau vaikų išlaidas, ir jums gali pirkti savo namus du kartus daugelyje sričių.

Bet kaip rengiasi pirkti būstą, galbūt norėsite gauti savo finansines antys iš eilės prieš pasirenkant pareikšti savo brangų mažylis (-as) į šį pasaulį. Štai penki pinigų etapai tikriausiai turėtų pasiekti iki turintys vaikų.

Būkite stabilią karjerą

Įsteigiantis saugų darbo situaciją prieš turinčių vaikų yra labai svarbus. Nors tai gali reikšti tradicinį užimtumo, savarankiško darbo arba tam tikrų jų derinys, jūs norite turėti stabilų pagrindą, kad rems savo didėjanti šeima.

Pagalvokite apie karjeros galimybes, galite tęsti po jūsų vaikai gimsta, ir tie, kurių darbo užmokesčio, kad apims vaikų sąskaita – tai sudaro apie 16 procentų visų išlaidų, auginančiam vaiką, vidutiniškai.

Yra daugiau atsižvelgti į ne tik algos. Apsvarstykite karjerą, kuri bus suteikti jums naudos, pavyzdžiui, motinystės ar tėvystės atostogų; sveikatos priežiūros ir dantų priežiūros; ir kad turi gerą asmeninę / nedarbingumo atostogų politiką, kad vartojate per dieną ne rūpintis dėl netinkamo vaiko nereiškia, kad jūs esate iš dienos užmokesčio.

Pakankamai disponuojamos pajamos

Nors $ 233.610 skamba kaip daug (ir tai yra), ši suma skyla iki $ 12.980 per metus arba $ 1082 per mėnesį už vieną vaiką. Naudokite didinti vaiko išlaidų skaičiuokle gauti geresnį supratimą apie savo numatomą metinį išlaidų įsitikinkite, kad turite pakankamai vietos savo biudžetą prieš išlaidos ateina įrideno.

Šis įrankis leidžia koreguoti jūsų pajamos ir kiti kintamieji, kurie turės įtakos jūsų situaciją.

Veikia šiuos numerius duos jums tai, kiek savo disponuojamų pajamų turės būti skiriamos auginantiems vaikus idėją. Jūs netgi galite gauti į priekį į žaidimą taupant iki metų ar daugiau (ar kiek įmanoma) iš tų planuojamų išlaidų.

Turėti neatidėliotinų fondą vieta

Kadangi tėvų yra nuotykis, kuris gali atnešti jums į zoologijos sodą vieną dieną ir ER šalia, yra finansiškai pasirengę netikėtumams, kai turite vaikų yra anapus būtina.

Nuo apimantis copay už atsilaiko kojos į draudimo atskaitomas jūsų paauglys pirmąjį nedidelė avarija, turintys neatidėliotinos pagalbos fondas maždaug nuo trijų iki šešių mėnesių išlaidų bus apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo priblokšti gyvenimo neišvengiamų sujaukia.

Prisidėti prie Jūsų išėjimo į pensiją

Kaip jūsų vaikai auga, kad didinant jų taip pat didės, todėl priėmimo kaina, kad esate sugebėti taupyti pensijai prieš turite juos yra geras žingsnis.

Nuo taupyti Jūsų išėjimo į pensiją kris tik ant savo pečių, taip prisidedant prie pensinio fondo prieš turite vaikų bus ne tik užsitikrinti savo ateitį, bet taip pat sumažinti galimą naštą savo vaikams būtų finansiškai atsakinga už jus, kaip jūs amžiaus atsakomybės.

Būkite tokioje padėtyje, taupyti kolegija

Daugelis žmonių yra nerealu, apie ką ji mano, kad rankena (kylanti) išlaidas kolegijoje. Studentas paskolos skolų krizė sunkėja ir kiekvienais metais, nėra jokių požymių, kad jis ketina apsisukti artimiausiu metu.

Yra būdų, kaip sumažinti finansinę naštą jūs ir jūsų būsimi vaikai veidą, kai jie pasiekia kolegijos amžius, ir geriausia yra prevencija. Jei jūs įsitikinkite, kad esate tokioje padėtyje, kad išsaugoti savo vaikams “aukštesnįjį išsilavinimą nuo gimimo, jums bus nustatyti juos, kad būtų iš anksto klasės – mažiausiai finansiškai kalbėti.

Geriausiu atveju

Idealiu atveju jūs galėsite paspausti šiuos etapus iki turėti vaikų. Bet supranta, kad jie atstovauja geriausiu atveju. Negalės patikrinti jie visi off sąrašą nereiškia, kad jums neturėtų turėti vaikų arba, kad jūs skirti finansinių griuvėsiai, jei jūs darote.

Atvirkščiai, tegul tarnauja kaip tikslai, kuriuos reikia žinoti ir pasiekti. Šių etapų jūs galėsite pasiekti iki turėti vaikų daugiau, tuo mažiau finansinių rūpesčių turėsite o juos didinant.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.