Nejčastěji kladené otázky Retirement

Home » Retirement » Nejčastěji kladené otázky Retirement

Nejčastěji kladené otázky Retirement

Z obou klientů a čtenáři, zde je sedm nejběžnější důchodců otázky jsem požádal.

1. Když bych měl začít brát sociálního zabezpečení?

When vzít sociálního zabezpečení otázka je v horní části seznamu, protože je to rozhodnutí, téměř každý Američan se musí udělat. Získáte méně měsíční příjem, pokud začnete výhody brzy, a další měsíční příjem, pokud začnete dávky v pozdějším věku. Příliš mnoho lidí si myslí, je to jednoduché rozhodnutí – a berou možnost, která dává více peněz v kapsách brzy.

Zjednodušený výběr takového může stát rodinném tisíce (v některých případech dokonce stovky tisíc) zmeškaných dávky. Spíše než rozhodování o sociálním zabezpečení nezávisle na zbytku své situace, měli byste se podívat na to, jak to zapadá do komplexně všechny aspekty plánu příjmů pro odchod do důchodu, jako je inflace, dlouhověkost, potřeba garantovaným příjmem, výše finanční aktiva máte, vaše plány do práce na částečný úvazek po odchodu do důchodu, a vaše daňová situace.

2. Jak dlouho bude moje peníze vydrží?

Jedná se o společný odchod otázka, a bohužel, jeden z těch nejtěžších odpovědět. Chcete-li odpovědět, musíte odhadnout věci, jako je, jak dlouho budete žít, kolik budete trávit, co návratnost budete vydělávat na úspory a investice, jaké typy léčebných výloh budete vzniknou, a jaké daňové sazby budou. Poté, co jste předpokládá tyto položky, můžete odhadnout, jak dlouho bude trvat peněz v důchodu.

Nicméně, spíše než usazovat na „číslo“ je nejlepší přijít s několika různých scénářů, které ukazují, kolik budete potřebovat, pokud se vaše výnosy byly nižší, nebo pokud jste strávil víc. Tento typ plánování vám celou řadu úspor potřeba, což si myslím, že je lepší přístup, než zacílení jediné číslo.

3. Kolik peněz musím odejít do důchodu?

Stejně jako pro odchod do důchodu otázky výše, odpověď na tuto otázku závisí na mnoha proměnných. Někteří lidé tráví velmi málo, pracovala na stejném pracovním místě celý svůj život, a odejde s velmi silnou měsíčního důchodu. Mohou potřebovat velmi málo peněz nad rámec tohoto důchodu na podporu pohodlný životní styl. Ostatní lidé se používají k tráví hodně a nemají důchod. Budou buď potřebují velké množství úspor, které podporují jejich životní styl, nebo budou muset najít způsob, jak být šťastný žijí za méně.

4. bych si měl koupit anuity?

Anuita je pojistný produkt, který pojišťuje svůj příjem na celý život. Máte-li jiné zdroje zaručený příjem, jako je sociální zabezpečení a důchod, a tyto zdroje pokrývají většinu svých životních nákladů v důchodu pak jste pravděpodobně nemáte potřebu pojistit dodatečný příjem. Nicméně, pokud nemáte moc zaručený příjem, pak to může mít smysl, aby některé ze svých úspor a použít ji na nákup rentu, které budou pojistit minimální množství budoucích příjmů. Toto rozhodnutí, stejně jako většina finančních rozhodnutí, je nejlépe provést jako součást celostního finančního plánu.

5. Kolik strávím?

Někteří lidé tráví ještě jednou v důchodu; cestují nebo více zapojovat do koníčků, jako je golf, lyžování, vodní sporty, atd Jiní zjistí, že utratí méně, protože se již dojíždět, platit pro suché čištění, nebo jíst tak moc. Chcete-li zjistit, kolik byste mohli strávit v důchodu nejdříve sednout a zkoumat aktuální výdaje. Pak odhad položky, které mohou zvyšovat nebo snižovat přijít s rozpočtem pro odchod do důchodu. Pokud váš zaměstnavatel nenabízí plán zdravotní péče pro důchodce a pak zkontrolujte, zda berete v úvahu pojistné na zdravotní péči, kterou budou muset platit z kapsy.

6. Jak zaplatím za léčebných výloh v důchodu?

Pokrytí Medicare zdravotní péče začíná ve věku 65 let, ale v průměru, bude pokrývat jen asi 50% z vašich celkových nákladů na zdravotní péči v důchodu. Budete mít hotovostní výdaje na péči o oči, zubní, sluch, co platí, pojistného Medicare Part B, a prémie za jiných doplňkových pojistných smluv můžete zakoupit jako je Medigap politiky a dlouhodobé pojištění sociální péče.

 Léčebné výlohy mohou značně lišit podle geografického místa, ale v průměru očekávat, že stráví asi $ 5,000 – $ 10,000 na osobu a rok.

7. bych měl můj důchod jednorázově?

Mnoho penziony nabízejí možnost jednorázově nebo možnost rentu, který platí měsíční příjem na celý život. Vidím příliš mnoho lidí se paušální částky, aniž by pečlivě analyzovat výsledky životnosti svých potenciálních možností. Když se podíval na více než průměrné délky života, může volba anuita být mnohem lepší volbou než paušální částky. Ujistěte se, že zamyšleně zkoumat své možnosti na důchod s ohledem na celý finanční situaci před vámi učinit rozhodnutí.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.