Nejlepší způsob, jak trávit svůj spoření zavedeného

Home » Retirement » Nejlepší způsob, jak trávit svůj spoření zavedeného

Kolik byste měli odstoupit od odchodu do důchodu účtů?

Pokud si myslíte, spoření na důchod je těžké, počkat, až přijde čas na to strávit. Při práci a přispívající k penzijním plánem, je to docela snadné. Otevření účtu pro odebrání, přispívají k ní pravidelně, a můžete vyrazit. Pokud máte to štěstí, že mají plán sponzorované firmou, uděláte vaše vklady na účet prostřednictvím odpočtu ze mzdy.

Jistě, budete muset skutečně zaregistrovat na plán pro odchod do důchodu. A budete muset učinit rozhodnutí o pár věcí, ale je to docela snadné. Po otevření účtu budete jmenovat příjemce, kteří zdědí majetek, pokud se ti něco stane. Dále budete muset rozhodnout, kolik přispět k účtu. Navrhoval bych, že budete střílet alespoň 10% svého hrubého platu, ale cokoliv je lepší než nic. Pokud jste opravdu štěstí, bude vaše společnost odpovídá vašemu příspěvcích, které je volné peníze! Ujistěte se, že přispívá alespoň natolik, aby si celý zápas společnosti. Konečně, budete muset učinit rozhodnutí o tom, jak je váš účet investováno. Často, když právě začínáte, je cílovým datem fond je dobrá volba.

Trávení spoření zavedeného

A je to! Docela jednoduché. Během svých odpracovaných let, že si ani nevšimnete účet odchod do důchodu. Ale chlapec si začít dávat pozor na to, pokud jde o utrácení. Přechodu z živých na pravidelné výplaty k žít z vašich penzijních fondů je často mnohem těžší než jejich uložení. V poslední době jsem se zmínil, jak jsme svědky trendu starších klientů drží na velkou hromadu peněz a nevyčerpaných prostředků v jejich odchodu do důchodu let. Domnívám se, že ideální pro odchod do důchodu plán končí odrazil kontroly do pohřebního ústavu. Dělám si srandu. Tak nějak.

Podíváte-li se vyměnit šek, je třeba zvážit své zdroje a začít rozvíjet akční plán. Obvykle tam budou příjmy sociálního zabezpečení a možná i penzion. Zbytek cash flow je třeba financovat svůj životní styl bude muset pocházet ze svých úspor. Doufejme, že budete mít nějaké po zdanění spoření možná v hotovosti, které jste obdrželi, když jste zmenšeny a prodal svůj dlouholetý domů. Ty by mohly mít IRA nebo 401 (k) nebo 403 (b) z vašich odpracovaných let. Možná máte Roth IRA. Stále více a více lidí dělají.

Které penzijní účty odstoupit z prvního místa

Otázkou se pak stává „Jaký je nejlepší způsob, jak vzít peníze ze svých účtů?“ Odpověď, stejně jako většina odpovědí na světě finančním plánování, je „To záleží na okolnostech.“ Ve výše uvedeném scénáři, naše fiktivní výslužbě pár má tři kbelíky peněz vybrat si z. Mají po zdanění peníze z prodeje domu. Tyto peníze již byly zdaněny na nějakém místě, a jakýkoliv cash flow, která pochází z této kbelíku není povinná k dani, opět s výjimkou úroků, dividend a kapitálových zisků investice generují. Naše dvojice má také kbelík daní odložené peníze, které pochází z jejich IRA, 401 (k), nebo jiných penzijních účtů. Jakákoli cash flow vychází z těchto účtů budou zdaněny jako běžný příjem. A konečně, mají několik Roth IRA účty jsou financovány v následujících letech vést k odchodu do důchodu. To jim dává kbelík nezdaněných peněz.

Řízením které kbelíku si vzít peníze z financovat své potřeby cash flow, můžete do jisté míry kontrolovat daňové důsledky svého odchodu do důchodu . Například můžete chtít nejprve vzít rozložení z vašeho po zdanění kbelíku. Jakákoli cash převzaty z tohoto účtu není povinná k dani, s výjimkou daně, která může být způsobeno na základě úroků, dividend a kapitálových zisků. Ale to je obecně v pořádku, protože daně z kapitálových výnosů ceny jsou nižší než běžné sazby daně z příjmu. A, v závislosti na vašem daňovém pásmu, mohou být osvobozeny od daně.

Jestliže užíváte distribuci ze svého důchodového účtu, tyto prostředky jsou považovány za řádný příjem. Sledovat, kolik berete, a pokud se blíží k přesunu do vyššího daňového pásma a stále potřebují cash flow, můžete si vzít některé distribuce od daně bez hromadu, vaše účty Roth.

Prosím, pamatujte, že příkladem je výše právě to-příklad. Nejedná se o doporučení. Děláme však doporučují, aby každý posoudit jejich individuální situaci tím, že dělá nějaké daňové plánování. Mít distribuční plán na místě vám může pomoci získat peněžní toky, které potřebujete, zatímco zmírnění daňové kousnutí na ty drahocenné odchodu do důchodu dolarů.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.