Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze blogování pro začátečníky

Home » Online Business » Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze blogování pro začátečníky

Nejlepší způsoby, jak vydělat peníze blogování pro začátečníky

Můžete si opravdu vydělat peníze blogů otočením vaše osobní vášně, znalosti či zkušenosti do reálných příjmů na internetu?

V blízkosti je deset let po zhroucení Wall Street, lidé jsou stále zjišťují, že je těžké obnovit minulé ztráty a vyjít s penězi. Méně a méně z nás může spolehnout na stabilním, celoživotní zaměstnání, a pro ty, kteří mají to štěstí, plat a výhody (pokud existují) jsou sotva pro splnění našich základních potřeb.

Za druhé zaměstnání, někdo? V Americe, rodiny se dvěma příjmy jsou normou, ale myslet na zmatek, že vraky na svém každodenním životě. Ty jsi tak vyčerpán v době, kdy se dostanete domů z práce, sotva mít dostatek času a energie, aby večeři a pomůže dětem se s domácími úkoly. I to se stává obtížnější, pokud budete pracovat na více než jednom místě, ať už večer nebo o víkendech.

Skutečnost je taková, že se pohybujeme na volné noze a česat ekonomice, kde stále více a více lidí se vydělávání peněz na jejich vlastních podmínek bočním ruchu. A nejpopulárnější strana spěchá je vytvořit on-line přítomnost a vydělat peníze blogů.

Není žádným překvapením, že stále více a více lidí, kteří hledají informace o tom, jak začít online podnikání generovat dodatečné příjmy (nebo dokonce na plný úvazek příjmů) na internetu.

Internet učinil blogování proudu až do bodu, kde může být více než půl miliardy blogů on-line, jak budete číst tento článek.

Zatímco generace příjmu není jediným důvodem, proč (nebo dokonce nejlepší důvod), na blog, možnosti existují pro lidi vytvořit dodatečný příjem s blogu.

Pokud jste novým blogů nebo jste nedávno začal blog, gratulujeme! Doufám, že vaše hlavní motivace je poskytnout hodnotný obsah pro vaše čtenáře, protože to je to, jak budete zřídit expertní postavení ve svém výklenku v dlouhodobém horizontu.

Nicméně, není nic dělat nějaké peníze navíc prostřednictvím blogů a několik jednoduchých metod špatně existovat dostat míč do hry.

Mělo by být samozřejmostí, že za účelem vydělat peníze s blog je nejlepší začít výběrem ziskový mezeru na trhu; něco tam, kde je dokázáno, že inzerce protíná s vaší vlastní vášně, zájmy a odborné znalosti.

Poté, co jste udělal, že je to jen otázka, jak se dostat návštěvnost webových stránek, budování vaší e-mailovou seznamu účastníků, a vydělávání peněz online. Pojďme se podívat na některé z nejrychlejších, nejjednodušší a nejziskovější způsobů, jak vydělat peníze on-line ca s blogu.

1. Google Adsense

Google Adsense může být nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak pro začátečníky, jak začít vydělávat pasivní příjem s blogem. Základní myšlenky za AdSense je, že můžete zobrazovat reklamy Google na svých webových stránkách, a když návštěvník klikne na tyto reklamy dostanete procento nákladů na reklamy. Vy jste jistě viděli reklamy na webových stránkách jiných lidí; můžete tyto reklamy zobrazovat na svůj blog nebo webové stránky stejně.

Adsense je kontextová reklama síť, která klade partnera (obchodní) reklamy na svých webových stránkách. Je snadné nastavit, vše, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit nějaký kód, který získáte od společnosti Google v místech, chcete reklamy zobrazovat na svých webových stránkách.

Google pak bude zobrazovat reklamy od inzerentů, které jsou zápas k obsahu na svých webových stránkách, takže v ideálním případě si návštěvníci webových stránek jsou vidět relevantní reklamy.

Nebojte se, že váš blog nika nebude moci čerpat kvalitní reklamy na svých stránkách. Google Adsense je jedním z největších sítí na webu, takže byste měli mít zdravé dost seznam klikací míst, která mají přilákat čtenáře.

A Google je dost chytrý, aby zobrazoval pouze reklamy na své webové stránky, které jsou relevantní k obsahu na svých webových stránkách, takže v mnoha případech to může zlepšit uživatelský komfort na webu a reklamy mohou být užitečné.

Jen ujistěte se, že váš obsah je v nejvyšší kvalitě!

Ačkoli Adsense je populární volbou, myslím, že partnerský informace marketing je také vynikající způsob, jak prakticky pasivní příjem online.

2. Amazon Associates

Amazon Associates je dlouholetým in-house affiliate program provozován Seattle-založil Amazon.com-do největšího online prodejce v dnešním světě.

Nabízí Blogeři šanci získat provize od reklamní produkce Amazon na vaše webové stránky návštěvníků, za předpokladu, click-through z vašeho blogu na Amazon.com a provést nákup.

Základní myšlenkou s Amazon Associates je, že můžete získat odkaz pro sledování, která je pro vás jedinečná, který odkazuje na jakýkoliv výrobek prodávaný na Amazon.com. Pokud někdo klikne na odkaz na svůj blog a sahá až do Amazonie a nakupuje zboží, jste připočítán s prodejem.

Existuje mnoho způsobů, jak můžete propagovat produkty Amazon na svých webových stránkách. Ty by mohly zahrnovat katalog produktu (natažený od Amazon.com) na svém blogu, můžete psát recenze produktů a odkaz na produkty, které doporučujete na Amazonu, a můžete mít stránku doporučené zdroje na svých webových stránkách; Jen abychom jmenovali alespoň některé.

Ten námitka o Associates je, že to asi vyhovuje bloggerů, kteří píší o merchandising, maloobchodních produktů a nakupovat je dost. Je logické, že to pomůže váš výkon, pokud návštěvníci dorazí na vašich stránkách již náchylní k nákupu.

Program pracuje tím, že se Amazon odkazy, bannery, nebo widgety (například prezentace, ‚Oblíbené‘, ‚Wish List Widget‘) na svých stránkách.

Jeden další výhodou je, že pokud někdo klikne na odkaz na vašem webu Amazonu a skončí nákupu více položek (nejen položka, kterou propagujete), pak byste získat úvěr za celý prodej! Představte si, že byste doporučil knihu na Amazonu, návštěvník přejde na Amazonu koupit knihu – a když už tam skončí koupi nového televizoru, Sony PlayStation, a některé další věci … dostanete úvěr pro všechny odbyt. Nejen to, ale veškeré tržby, které jsou vyráběny v následujících 15 dnů od tohoto zákazníka jsou připsány na vás stejně.

Dalším způsobem, jak vydělat peníze s Amazon se zveřejněním digitálních knih na Amazon Kindle.

3. Affiliate Marketing pro digitální produkty

Jak jsem uvedl výše, na mých oblíbených způsobů, jak vydělat peníze na internetu, je tím, že podporuje digitální informační produkty jako affiliate.

Stejně jako Amazon.com je tržiště fyzické blaho prodávané na internetu; tam jsou také tržiště digitálních produktů prodávaných na internetu stejně.

Jeden z nejpopulárnějších digitálních tržiště produktů je Clickbank.com . Můžete vyhledávat na trh Clickbank výrobky týkající se vašeho trhu a propagovat na svých webových stránkách, psát recenze produktů atd

Stejně jako s Amazon, pokud někdo klikne na odkaz a vrací se zpět a koupí výrobek jste podporu, měli byste dostat provizi za procento z prodeje.

Jeden atraktivním rysem podpory digitálních informačních produktů je to, že provize bývají vyšší než u fyzických produktů; pohybovat v rozmezí od 10% do 50%, nebo dokonce vyšší. Jako příklad lze uvést, je-li někdo prodává digitální informační produkt za $ 500 s provizi 50% – si můžete vydělat $ 250 za prodej. To je mnohem vyšší než provize z fyzických produktů v důsledku vysokých ziskových marží.

4. Vytvoření e-knih a informačních produktů

Pravidelné blogování je ideální cvičiště pro vytvoření e-knihy , stále jednou z nejoblíbenějších forem informačních produktů se prodává on-line podnikatelů dnes.

Zvážit své blogy jako „free“ informací, které nabízejí čtenářům prokázat své znalosti. S časem, se stanou vaši fanoušci a jsou připraveny pro více materiálu do hloubky. Toto je vaše příležitost, jak vydělat peníze-předložením své e-knih na prodej vedle svého volného blogu.

Jen ujistěte se, že e-knihy navazuje na svůj blog výstupním nedělej jen předělávka, co již viděli! Konec konců, tito lidé jsou nyní platící zákazníky a budou rozčilovat se starými informacemi. Později, jak jste se více zavedený a váš archivovaný materiál stává obsáhlejší, dotazování svým čtenářům, aby viděli, co témat, které by měli zájem dozvědět se více o tom, co a potenciálně témata e-knihy, které bych měla zájem o koupi.

Opět platí, že můžete prodat ebook za mnohem vyšší cenu, než je pravidelný knihy a těžit z mnohem vyšší ziskovou marži.

5. Nabídka One-on-One koučování

To je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak se můžete obrátit své znalosti na peníze. Skutečnost, že publikujete blog a poskytování informací ve vašem trhu vám dělá odborník ve svém výklenku. V mnoha případech se lidé chtějí dostat individuální poradenství přímo od odborníka na jejich trhu.

Můžete jednoduše dát do stránky na svém blogu nabízí jeden na jednoho trénovat odpovědět na všechny otázky, které mají nebo jim rady pro hezký poplatek.

Všimněte si, že jsem se vyhýbal uvedení konkrétní postavu dolarů na částku, kterou můžete udělat z blogů. To přijde až na vaší pracovní morálku, své dovednosti jako spisovatel, své schopnosti vytvářet cílený provoz a obyčejné štěstí. Je to trochu jako baseball: každý hrál jako dítě, jen malý zlomek dostat se do vysoké školy míč ještě menší počet stala profesionální, ale jen třešničkou na dortu dělá to do velkých společností.

Musíte se rozhodnout, kde v blogů „lize“ Chcete-li skončit.

Skutečností je, že stále více a více lidí z celého světa přicházejí on-line, tím těžší bude získat pozornost on-line a generovat příjmy. To je důvod, proč je tak důležité se zaměřit na budování vašeho e-mailový seznam, takže můžete sledovat s vašimi návštěvníky, budovat vztah a zvýšení prodeje.

Jak již bylo řečeno, existuje nespočet příběhů o úspěchu tam, a recept na úspěch je překvapivě jednoduchá. Je to jen na vás, abyste si to udělat!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.