Nekilnojamasis turtas naujokas Investavimas mistakes į Venkite

Home » Real Estate » Nekilnojamasis turtas naujokas Investavimas mistakes į Venkite

Nekilnojamasis turtas naujokas Investavimas mistakes į Venkite

Nekilnojamojo turto parodo kaip Flip Flop arba , Million Dollar Listing ir Flip Šis namas gali padaryti jį atrodo nėra būdas numesti žaidimą. Jūs investuoti tam tikrą sumą pinigų į turto atnaujinimo ir atnaujinti atsargiai, tada sąraše už beveik Skubiam pardavimui. Šių šou žvaigždės gali baigti uždirba mažiau , nei jie tikisi, bet jie niekada, atrodo, praranda savo marškinėlius.

Tačiau, pasak Mindy Jensen, bendruomenės vadovui nekilnojamojo turto investuoti svetainės Didesnis kišenes, yra daug klausimų tona šie pasirodymai niekada pavaizduoti. Jie nerodo visas problemas, su kuriais susiduriame, kai jūs pirmą kartą pradėti, pavyzdžiui. Jie nerodo, kaip lengvai ji yra nepakankamai reabilitacijos išlaidas, arba pamiršti apie visų mažesnių išlaidų jums susidurti kelyje.

Kai vietoj plytelių virtuvėje, pavyzdžiui, tai per daug lengva įvertinti tik plytelių kaina, ir pamiršti apie tokius dalykus kaip plytelių klijai, skiedinio, plytelių gruntas, kempinės ir savo laiko vertę. “Nors šie elementai nėra itin brangu, jie vis dar reikia būti apskaitomi,” sakė Jensenas.

Tada yra dideli klausimai investuotojai susidurti, kad mesti savo biudžetus nuo kelio – dalykų, pavyzdžiui, pamatų problemų, zonavimo problemas, ir juoda pelėsiai. Kažkaip dauguma nekilnojamojo turto parodose niekada pasinerti į šių miglotas srityse, kur investuotojai gali baigiantis prarasti pinigus dėl sandorio.

Venkite šių penkių nekilnojamo turto investuoti klaidų

Realybė yra tai, nekilnojamojo turto investuoti yra ne visada, kaip rožinis ar nuspėjamas kaip TV rodo, kad jis esąs. Tai tiesa, ar jūs investuojate į namus “apversti” juos naujų pirkėjų, ar jūs investuojate į nuomos savybių statyti ilgalaikius, pasyvios pajamos.

Jei galvojate apie investuojant į nekilnojamąjį turtą su prakeiktas jį pelningai arba tampa nuomotojas tikslo, čia yra keletas naujokas klaidų jūs norite išvengti:

# 1: pamirštant Pagrindinis inspekcija

Jensenas sako kai kurie pirkėjai gali būti pasirengę atsisakyti profesionalų namų patikrinimą gauti daug eiti per. Tai visada yra klaida, ji sako, nes namų patikrinimas gali atskleisti visas remontą jums reikia padaryti ir planuoti. Kaip nekilnojamojo turto investuotojų tinkamai paleisti numerius, jei jie nėra tikri, kiek jiems reikės išleisti remontui? Atsakymas: Jie negali.

Ne tik kad, bet tai įmanoma galite gauti pardavėjas padengti kai kurias remonto išlaidas derybų proceso metu. Tačiau tai įmanoma tik tuomet, jei žinote, kas yra negerai pradėti.

Jensenas siūlo pėsčiomis per namus su inspektoriumi užduoti klausimus, kaip jie juda iš kambario į kambarį. “Tęsti klausia, kol įsitikinsite, kad jūs suprantate, ką jie sako,” sakė ji. Nors namų inspektorius negalės suteikti jums sąmatą remontui, jie dažnai gali jums žinoti, kiek maždaug mokėsite.

Jūs galite naudoti šią informaciją siekiant nustatyti, ar turtas yra verta investuoti į, ar jums reikia sumažinti savo nuostolius ir paleisti.

# 2: neveikia numeriai

Tai veda mus prie kitos pasitaikanti klaida naujokas nekilnojamojo turto investuotojų padaryti. Kartais būsimieji investuotojai gauti taip susijaudinęs apie perkant nekilnojamąjį turtą jie pamiršta oficialiai veterinaras sandorį.

Ne kiekvienas nuosavybė bus gera investicija, sako Jensen ir kai kurias savybes neturi prasmės, bet kokia kaina. Dėl šios priežasties, jūs turite atsisėsti ir paleisti visus numerius nuspręsti, ar turtas yra verta investuoti į.

Tuo minimumo, turite įvertinti hipotekos mokėjimus, mokesčius, draudimo, išankstinių remonto išlaidos, vykdomos priežiūros išlaidos ir kitos išlaidos, ir palyginti juos su apskaičiuota rinkos nuomos ar pardavimo kainą gausite už turtą.

Ir nepamirškite Skaičiuoti ir apsvarstyti kiekvieną sąskaita jums gali susidurti. “Ne sudaro visų išlaidų yra dažniausias problema”, sakė Jensenas. “Išskyrus Laisvos ir kapitalo išlaidos yra blogiausia pažeidėjai.”

Turėsite laisvą darbo vietą tam tikru momentu, o ne apskaitos mėnesį prarado Nuoma kasmet (ar kas kelerius metus) gali susprogdinti visą savo pelną. Tas pats pasakytina apie didelių išlaidų, pavyzdžiui, naujas stogas, naujos inžinerinės sistemos ar vandens šildytuvu.

# 3: Nepavykus tinkamai Ekrano nuomininkų

Jei investuoti į nekilnojamąjį turtą tapti savininkas, jūs norite turėti vietoje planą profesinio mokymo ir ekrano nuomininkams, kurie kreipiasi dėl savo nuomos. Jensenas sako, kad ji gali būti sunku pastebėti potencialias problemines nuomininkus nuo blogų nuomininkų nebus papasakoti savo trūkumus anksto.

“Niekas ketina kreiptis į jus kaip nuomininko ir sako:” Nesiruošiu mokėti nuomą po pirmo mėnesio, ir aš mesti sauskelnes į tualetą ir Punch skylės sienose, “tačiau tai nutinka kur kas daugiau dažniau nei jūs manote, kai jūs neturite ekrane savo nuomininkų. “

Jensenas sako, kad turėtų būti vykdoma kredito patikrinimus, taip pat baudžiamosios fono patikrinimus potencialiems nuomininkams. Be to, turėtumėte saugotis “raudonomis vėliavomis”, kad galėtų signalizuojančias jums gali turėti problemų. Kai kurie dalykai saugotis apima:

  • Nuomininkai, kurie nori judėti iš karto: “Nors ne visada yra blogas dalykas, tai gali reikšti, kad kažkas vis iškeldinti”, sakė Jensenas. “Tai taip pat labai prastas planavimas ženklas savo ruožtu, ir žmonės, kurie planuoja prastai didelių dalykų, pavyzdžiui, pereiti taip pat linkę planuoti prastai mažesnių dalykų, pavyzdžiui, mokėti nuomą laiku.”
  • Noras mokėti iš anksto už metus: Jensenas sako, kad tai yra didžiulis raudona vėliava dėl keleto priežasčių. Pirma, tai gali reikšti, kad jie nori padaryti nuodėmingas dalykų savo turtą ir nenori jums aplink. Antra, tai reiškia, kad jie gali būti blogai su pinigais ir gali tekti mokėti iš anksto, o jie turi kai kurių, galbūt iš paveldėjimo ar kitu tipo netikėtai.

Nors kruopštų nuomininkų yra esminis elementas, bet dvarininko verslo, nekilnojamojo turto investuotojas Shawnas Breyer iš Parduok Mano namai Greitas Atlanta sako, kad tai taip pat svarbu, jūs neturite netyčia diskriminuoti nuomininkams.

Siekiant išvengti ieškinių iš Federalinė būsto administracija (FHA), jums reikės elgtis atsargiai, kai valdyti nuomojamą turtą taip, kad jums nereikia to nežinodami diskriminuoti nuomininkų,” sakė jis. “Yra akivaizdžių saugomos klasių; rasės, odos spalvos, religijos, lyties ir tautybės. Du, kad nauji savininkai netyčia diskriminuoti yra amžius, šeima, ir negalios. “

Jei turite klausimų apie tai, kada gali paneigti prašymą iš potencialaus nuomininko, Breyer sako ieškoti žinutę savo valstybės advokatu.

# 4: neturi pakankamai pinigų atsargos

Minėjome, kaip jūs visada turėtų paleisti numerius, kai jūs investuoti į nekilnojamąjį turtą, bet tai taip pat svarbu įsitikinti, kad jūs turite pinigus kasoje sumokėti už didelių išlaidų tikitės (pvz nauja stogo ar ŠVOK sistemos) – ir staigmena išlaidų tu negali numatyti, ar bandėte (pvz nuomininkų sunaikinti savo turtą).

Pasak Breyer, net jei neseniai renovuotas turtą ir jūs neturėjote jokių metus klausimus, jūs vis tiek turėtų būti nustatyti pinigus į šalį. Jis taip pat sako, kad tai yra viena pamoka jis išmoko kietąjį būdu. Jis ir jo žmona įsigijo dvipusis kaip savo pirmąjį nuomojamą turtą ir renovuotas iš viršaus į apačią. Kadangi viskas buvo nauja, jie manė, kad jie galėtų atsipalaiduoti ir išvengti brangiau remontas keletą metų. Vaikinas, jie buvo neteisūs.

“Po metų į nuosavybės, mes buvo pranešta, kad miestas buvo išeina daryti reguliarų tikrinimą patikrinti objekto būklę,” sako jis. “Po patikrinimo, jie atsiuntė mums trijų puslapių sąrašą daiktų, kuriuos reikia spręsti, nuo išvedžioti naujų laidų ir pakeisti stogą žemyn pakeisti realizavimo ir armatūra.”

Per vieną mėnesį, jie turėjo pakeisti pusę stogo, pakeisti krosnis, įdiegti naują vandens šildytuvą, įdiekite karterio siurblys ir elekrifikuoti visą garažą. Didysis viso pasirodė esąs $ 13.357.

Svarbu pamoka yra ta, kad jūs visada turėtų atidėti pinigų laisvų darbo vietų, remonto, atnaujinimo, ir nustebinti išlaidų. Nors nėra sunku ir greitai taisyklės, kad diktuoja, kiek jums reikia išsaugoti, kai kurie savininkai sako panaikinti 10% metinės nuomos gali būti pakankama. Akivaizdu, kad jums gali tekti daugiau sutaupyti, jei turite didesnį išlaidas ir komponentų pakaitalus artėja artimiausioje ateityje.

# 5: Kaip Patarimai iš visų netinkamose vietose

Kai pirmą kartą pradėti nekilnojamojo turto investuoti, tai gali atrodyti kaip kiekvienas turi savo nuomonę. Kornelijus Charlesas iš  Dream Home nuosavybės Sprendimai  Ventura County, Kalifornija., Sako vienas iš didžiausių naujokas nekilnojamojo turto klaidų galite padaryti, yra, atsižvelgiant į šiuos atsitiktinius nuomonę į širdį.

“Kaip mes visi žinome, žmonės yra daugiau nei pasiruošęs duoti savo patarimus, nesvarbu, kaip gerai ar blogai jis gali būti”, sako jis. “Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti yra pirkti nuomojamą turtą, nes jūsų nekilnojamojo turto agentas sako, kad ji bus tobula nuoma nesukeldama numerius ir daro savo deramo patikrinimo”.

Kai jis ateina į vartojate patarimų iš žmonių, kurie niekada investavo į nekilnojamojo turto ir anksčiau, bet “išmintį” su druskos grūdų. Tas pats pasakytina, kai jūs gaunate patarimų iš asmens, kuris gali būti naudinga iš turto, kurį norite pirkti, kaip jūsų nekilnojamojo turto agentas parduoti.

Visada padaryti savo mokslinių tyrimų ir pasiekti, kad patyrusių nekilnojamojo turto investuotojams, jei yra sąvokos jums reikia pagalbos supratimą. Jūs taip pat galite patikrinti interneto platformas nekilnojamojo turto investuotojams, jei jums reikia užduoti klausimus ir gauti patarimų iš žmonių, kurie buvo per visa tai. Nekilnojamojo turto investuoja forumą ne didesnis Kišenės yra puikus šaltinis, kai jūs pirmą kartą pradedate.

Esmė

Investavimas į nekilnojamąjį turtą yra ne visada taip įdomu ar pelningas kaip Populiariausi nekilnojamojo turto šou padaryti jį esąs. Realiame pasaulyje, pirkti turtą renovuoti arba išnuomoti yra sunkus darbas! Taip pat yra begalinis skaičius pavojų išvengti, iš kurių daugelis niekada pamatyti žaisti per televiziją.

Prieš pirkdami namus apversti arba valdyti, įsitikinkite, kad turite ekspertas atsiremti, gerą rankenėlę numeriai ir drausmės pėsčiomis jei turtas norite vėjai būdamas rūgštus spręsti. Jei jums skubėti į nekilnojamąjį turtą be savo antys iš eilės, galite baigti mokymosi šias pamokas ir daug kitų kietąjį būdu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.